image

200 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 151 rodičů
 • Aktivní před 25 dny
 •  Gymnázium Na Pražačce
 •  Univerzita Karlova v Praze, Pedagogická fakulta, Speciální pedagogika
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Můžu řídit
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 10 dětí
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Linda R.

 • (3)
 • 28 let
 • 10 let zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Jason H.08/05/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Thanks Linda for all your help today. I recommend Linda.. she was really nice, my children took a liking to her immediately and she was calm and professional ... she organised a day of activities for them ... and ended up on bike, scooter ride for 5km which they looked to enjoy from regular photos she sent. Brilliant.. thank you. J


Ivana D.20/05/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Linda je naprosto skvělá slečna, která má super vztah k dětem. Hlídá u nás pravdielně 2-3x týdně, už asi třetí měsíc...(těžko odhadnout, mám pocit, že k nám do rodiny patří již několik let). Máme 2 hodně živé kluky a ani to není žádný problém. Dokáže je vždy zaujmout, výmýšlí hry, zábavu, chodí s nimi na kolo, jezdí i na výlety. Pokud je potřeba, vezme je i na závody (autem) mimo Prahu. Je velice flexibilní, kreativní, akční, vždy dobře naladěná. Kluci ji milují od provního dne, těší se, že přijde.
Pro Lindu není problém kluky vyzvednout ze školy / školky, odvézt na kroužek, udělat úkoly, procvičit učivo... Zároveň velkou výhodou je, že specializací Lindy je logopedie a tu s kluky cvičí pravidelně a hlavně používá i jiné metody než v klasické ordianaci.
Na Lindu je vždy spolehnutí! Vím, že když jsou kluci s ní, je to pro ně i přínos, není to jen klasický "dozor". Kluci poznají i spoustu nových a zajímavých věcí. Jsem ráda, že jsme Lindu poznali a stala se součástí naší rodiny:-)


Vendulka Z.03/05/2018Úklid domácnosti

Nemohu posoudit, slíbila úklid a práci následně odmítla, že nestíhá.

Mrzí mě, pokud se paní Z. nedostalo poptávaných služeb, ale bohužel se ozvala ve večerních hodinách dne předcházejícímu úklidu, takže jsem mezitím slíbila jinou práci a nemohla hned další den ráno dorazit k ní.
Odpověď od hlídačky

O mně

Milí rodičové,

jmenuji se Linda, je mi 27 let a jsem absolventkou magisterského oboru Speciální pedagogika - logopedie a surdopedie (PedF UK v Praze). Jeden semestr studia jsem strávila na Pedagogické univerzitě v Rakousku. Od svých 15 let hlídám děti různých věkových kategorií i s různým druhem postižení (v různých denních/nočních i ročních dobách). :)

Začínala jsem příležitostným hlídáním v rodinách s dětmi předškolního věku, později jsem se v rámci praxe na škole dostala do zařízení pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Již deset let se věnuji osobní asistenci chlapce s autismem a vývojovou dysfázií, stejně jako hlídání jeho mladšího brášky. Většinou dvakrát ročně jsem se zúčastnila školy v přírodě Základní školy logopedické v Praze, kde jsem i v září a říjnu 2013 učila v první třídě. Ve školním roce 2014/2015 jsem v této škole nastoupila jako vychovatelka ve školní družině. Letní měsíce roku 2012 a 2013 jsem strávila jako au-pair ve Švýcarsku. Starala jsem se o dva předškolní chlapce i o domácnost a zahradu. Během léta 2014 jsem absolvovala s dětmi ve věku od 3 do 6 let příměstský tábor. V létě 2015 jsem se během tří týdnů starala o čtyři děti ve věku od 2 do 12 let při plavbě na jachtě po Středozemním moři. Školní období roku 2016 a 2017 jsem byla k dispozici jako asistent pedagoga v soukromé Montessori škole jako podpora při vzdělávání pro chlapce s autismem a cukrovkou I. typu. Během několika měsíců jsem v roce 2017 procestovala JV Asii a jako au-apair jsem se dostala i do Číny. V zimě 2018 jsem se začala věnovat i výuce lyžování. Nyní pracuji na částečný úvazek v logopedické ambulanci. Logopedickou péči nabízíme i přes Skype klientům žijícím v zahraničí.

Mám řidičský průkaz skupiny B, potravinářský průkaz, jsem nekuřačka, absolvovala jsem základní kurz první pomoci u dětí, základní přednášky Montessori pedagogiky a instruktorský kurz lyžování. Jsem trpělivá, dochvilná a komunikativní. S dětmi zásadně komunikuji způsobem přiměřeným jejich věku, schopnostem a zkušenostem, snažím se pochopit jejich reakce vcítěním se do jejich situace. Mám ráda aktivní trávení času s dětmi, jezdíme na výlety, sportujeme, věnujeme se všeobecnému rozvoji.

Můj rozvrh je poměrně flexibilní, snažím se vyhovět poptávce rodičů. Jsem schopná nabídnout příležitostné hlídání přes den, ve večerních hodinách i o víkendech a to v Praze a nyní již hlavně v Liberci.

Kdy má čas

Nabízím příležitostné hlídání (večerní, odpolední, víkendové) v Liberci a v Praze


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

12 let

batolata

12 let

předškoláci

12 let

dětský školní věk

12 let

náctiletí

10 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Diabetes, Hyperaktivita, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Problémy s viděním, Problémy se sluchem a Speciální potřeby

Vývojová dysfázie, Narušení komunikační schopnosti

Dovednosti

Sport

Jazyky

Čeština, Angličtina a Němčina

Kurzy

Instruktorský kurz lyžování

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Liberec VII-Horní RůžodolKde také bývám: Praha, Hlavní město PrahaPrvní polovinu týdne pracuji v Praze, zbytek týdne trávím čas v Liberci.