image

250 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 57 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před asi měsícem
 • Odpovídá do: 1 den
 •  Sou Kadeřnice
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Oslavy
 •   Přes noc
 • Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
 • Ověřena identita přes mojeID
Jazyky

Regina Č.

 • (10)
 • 48 let
 • 11 let zkušeností s hlídáním

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Střední odborné učiliště Praha, obor Kadeřnice. Řidičský průkaz skupiny B od roku 1991.

Více...

Hodnocení

Lucie B.14/08/2020Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Regina hlídala našeho Honzíka (3 roky), byla super, vždy perfektně na čas a skvěle připravená včetně her na Honzíkovy potřeby (např. znalost barev). Vyzvedávala ho i ve školce, tam i doma si se vším hravě poradila.


Hana K.27/07/2020Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Regina je velmi spolehlivá, sympatická hlídačka. Hlídala nám tři kluky (dvojčata 3 roky a staršího syna 5 let), vždy několik hodin o víkendu, abychom s manželem měli čas pro sebe. S dětmi si hned rozuměla a k její péči jsme nikdy neměli výhrady. Byli jsme nadmíru spokojení a budeme rádi, když na hlídání zase navážeme.


anna s.07/07/2020Hlídání dětí - rodič mimo portál

Paní Regina hlídala mého dětí(1 a 3roky). Ona je skvělá, spolehlivá a velice nám pomohla. My jsme cizinci a můj syn neumí česky ale Paní Regina s dětmí si velmi rozumí. S její prací jsem spokojena a ráda ji doporučím i ostatním rodičům.
S paní Reginou budeme pracovat i delší dobu.


Anna H.18/10/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Regina je opravdu skvělá hlídačka. Je vidět, že je zkušenou matkou dvou dětí. Hlídá mou 15 měsíční dcerku asi 3 měsíce a jsem s ní maximálně spokojena. Je spolehlivá, velmi vstřícná, dítě skvěle zabaví. Za mě mohu jedině doporučit!


Hana K.04/10/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Teta Réégi (jak říká má 21m. dcera). Tetu Regi jsem našla na hlídačkách, když jsem byla v zoufalé situaci, kdy mi nečekaně po roce zrušila hlídání původní chůva. Regi od začátku působila velmi mile a zdálo se mi, že ji mohu věřit a proto jsme se dohodly na dlouhodobém hlídání. První den hlídání jsem se bála, ale po návratu domů, jsem našla spokojenou usměvavou dcerku, takže jsem si oddechla. Regi je velmi milá, usměvavá a energická, mohu ji všem jen doporučit. Má dcera se každý den ptá, kde je teta Regi, což myslím hovoří za vše :))


Lída S.01/10/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Regina začala hlídat mého syna Kryštofa na 6ti týdnech. Na začátku máte strach svěřit takto malé dítě "cizímu" člověku, ale už z prvního setkání jsem měla velmi dobrý dojem. Regina je velmi milá, usměvavá, energická a pozitivní žena a to je to, co děti potřebují. Kryštof je sice ještě maličký, takže nic neříkal ale věřím, že se mu s Reginou líbí:-) Navíc velmi oceňuji zprávy z průběhu hlídaní, díky kterým vím, že je vše v pořádku. Mile mě i překvapilo, že je v bytě (minimálně v dětských věcech) větší pořádek než když odcházím, protože Regina vždy vše pečlivě srovná.


Zuzana L.08/08/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Regina mi hlídá syna od jeho 1/2 roku. Je vždy a ve všem naprosto na 100%. Spolehlivá, pracovitá, komunikativní, a upřímná, což je podle mě pro dítě důležité. Naprosto s přehledem a zkušeně zvládá všechny situace. Ma moc hezký vztah k dětem, je to vidět jak o mimčo pečuje s láskou, s respektem, ale taky s pravidly a zábavou. Jsem velmi vděčná, že mi Regina hlídá syna, a můžu jen doporučit další mamince/maminkám.


Marie H.30/06/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Regina je spolehlivá, energická hlídačka, která dokáže děti zaujmout. Syn (2,5 roku) byl vždy po hlídání spokojený a já také. Když jsem synovi říkala, že zas k nám přijde Regina, těšil se a začal vymýšlet co společně budou dělat.


Šárka H.13/06/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Ráda bych Vám doporučila paní Reginu. Ačkoliv nerada, protože to pro nás znamená, že se o ní musíme dělit.
Regina je velmi energetická dáma, která respektuje veškeré mé požadavky a vše se mnou konzultujte. Tudíž jsme jednotné ve výchově. Myslím si, že to je to nejdůležitější. Dětí se na ni těší. A ani po zeptáni. Jaké to s tetou bylo mi neřeknou nic špatného. Jsem mpc ráda, že je důsledná a učí je slušnému vychování! Tetu Regi doporučuji jako máma, která je pracovně velmi vytížená a dětí s ní tráví poměrně hodně času. Jezdí včas a občas dětem přiveze i malou pozornost. Myslim si, že si rozumíme a vzájemně jsme si sedly. Regi děkuji ti.


Michaela T.10/06/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Regina je nejlepší hlídačka co jsme si mohli přát. Hlídala našeho čtyřletého syna a syn i my jsme byli maximálně spokojeni. Je velmi vstřícná, děti skvěle zabaví , absolutně se jim věnuje, je velmi výtvarně nadaná a tvoří i s dětli. Našeho syna naučila držet tužku, stříhat atd... je velmi spolehlivá, syn si jí velmi oblíbil. JInou už bychom nechtěli :-)


O mně

Milé maminky, jmenuji se Regina je mi 49 let. Od mládí mám ráda děti a stále jsem nějaké hlídala. Sama jsem vychovala 2 děti, kterým je 25 a 20 let a jelikož mé děti jsou již velké, tak bych se ráda věnovala a pomohla jiným maminkám, které to potřebují. Děti jsou skvělé a je radost s nimi být, věnovat se jim a naslouchat jim. Pokud mě budete chtít poznat a vaše dítko také stačí zavolat. Momentálně hlídám několik dětí v různém věku, každopádně mám ještě volné dny i hodiny na hlídání. Cena hlídání je od 250/h. Záleží na počtu dětí, pravidelnosti a hodin.

Kdy má čas

Momentálně hlídám v jedné rodině 2 dětičky, tak jsem plně vytížena. Pokud byste přesto potřebovali pohlidat tak mini volno mám ve čtvrtek dopoledne.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

6 let

batolata

7 let

předškoláci

10 let

dětský školní věk

10 let

náctiletí

3 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Astma, Dětské nemoci, Alergie na potraviny a Problémy se spánkem

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Kreativita s dětmi, malování, hraní k věku dítěte. Vyprávění pohádek. Zpívání písniček atd.

Kurzy

Osvědčení o účasti: Nadchněte děti pro tvoření

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 8