image

250 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 26 rodičů
 • Aktivní před asi měsícem
 • Odpovídá do: 3 hodiny
 •  Střední pedagogická škola Kostka s.r.o
 •  Palackého olomouc - pedagogika volného času - Rekreologie
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: nad 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 10 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Absolvovala kurz první pomoci, který doložila certifikátem.
Jazyky

Monika K.

 • (4)
 • 22 let
 • 5 let zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

Prošla video ověřením

více o video ověření

Zkontrolován občanský průkaz

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

Hodnocení

Gerda S.24/08/2021Opatrování mazlíčků

Slečna Monika je velice milá, empatická, komunikativní, citlivá, spolehlivá. Hlídala nám celý týden kočičku. Naše Mouruška si ji okamžitě oblíbila - zvířátka poznají dobrého člověka. Díky, Mončo, díky! Tím, že jsem věděla, že je člen naší rodiny- Mouruška - v laskavých, dobrých rukou, jsem mohla splnit dceři přání a mohly jsme strávit krásný týden v místech, kam s námi naše kočička nemohla. Jsem ráda, že jsem slečnu Moniku poznala. Lepší opatrování kočičky jsem si nemohla přát. DÍKY! Gerda + Katka


Petra P.23/08/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Za nás TOP spokojenost, vystřídali jsme několik hlídaček, slečna Monika byla bezkonkurenčně nejlepší. Děti se ani minutu nenudily, Monika pro ně připravovala perfektní program, děti si ji moc oblíbily. Doporučuji všem rodičům a Monče ještě jednou děkuji za super dva týdny.


Chantelle S.12/01/2021Opatrování mazlíčků

Monika arrived on time to pick up my dog, she was great at keeping me updated throughout the day about my dog so I wasn't worried about him. She also took and sent me photos so that I can rest assured knowing he is happy. I really would recommend Monika, she is reliable, honest and hardworking.She made sure to take my dog for a 2 hour long walk, also played and give him lots of attention. My dog came back home tired but very happy.


Klára V.06/06/2020Vedla mé děti v kroužku, (na táboře,...)

Naprosto nejlepší rozhodnutí !!! Slečnu Moniku velmi doporučuji. Dali jsme jí na starost cca 10 dětí na hlídání na naší svatbě. Naprosto zkušeně děti nejen pohlídala, ale královsky zabavila. Obruče, vyrábění, tančení, soutěže. No prostě dokonalá. O dětech jsme téměř nevěděli. Samostatně si poradila i za deště. Děti ji zbožňují, a to jsme tam měli jak předškoláky, tak větší děti.
Sympatická, milá... Moni, ještě jednou děkujeme za všechno. Za ohnivou show, kterou jsi nám připravila jako překvapení, za to, že jsi s sebou měla i fotografa, který nám dětičky při zábavě krásně vyfotografoval, a za to že jsi vážila takový kus cesty...


O mně

Jmenuji se Monča, a mám vystudovanou předškolní a mimoškolní pedagogiku. V současné době studuji Univerzitu Palackého v Olomouci, konkrétně fakultu tělesné kultury a obor Rekreologie - pedagogika volného času. Moc mě baví práce s dětmi ať už se jedná o hlídání,tábor kroužek či práce v Mš či Zuš.

Od 15-cti let jsem začala dělat instruktorku na dětských táborech (A to jak příměstských tak i pobytových)
V současné době již také pořádám své vlastní tábory a funguji na pozicích Vedoucí či hlavní vedoucí.

Vedu také své vlastní kroužky skrze na neziskovou organizaci v Brankách. Zde vedu kroužky Keramiku, žonglík, a vaření. Mimo kroužky zde pravidelně pořádám zábavné víkendovky s přespávačkou pro dti a letní pobytové i příměstské tábory.

Druhým rokem působím jako učitel tance a žonglování na Základní umělecké škole B-art ve Valašské Meziříčí.

Mezi mé další zkušenosti patří tří-letá praxe ve státní i soukromé Mateřské škole, jedno-roční praxe ve školní družině a domově mládeže.

Hlídání se věnuji už od patnácti let. Hlídám jak děti z rodiny tak i děti z cizích rodin. Mám zkušenosti s prací s dětmi z multikulturniho prostředí či s dětmi se specifickými poruchami.

Ve volném čase se věnuji animátorství. Dělám animátorku na svatbách, oslavách a večírcích, kde se kromě hlídání dětí starám i o výzdobu a zábavný program. (Malování na obličej, žonglování, zumba , soutěže )

Ovšem kromě studia pracuji také jako pedagog volného času ve středisku volného času na Vsetíně.

Po šesti letech působení v českém červeném kříži jsem si udělala kurz Zdravotníka.

V zimě mě najdete na horách (ve Family parku Skalka) kde učím lyžování.

V roce 2020 jsem Pracovala jako asistent pedagoga na základní škole.

Hlídám v domácnostech (v rodinách i u sebe doma), na veřejných akcích (jako animátorka i pro 50 a více dětí) večírcích, oslavách, svatbách.

V roce 2021 jsem dočasně pracovala v Zuberských jeslích, kde jsme se starali o děti do tří let.

V létě 2021 jsem pracovala jako aupair (operka) kdy jsem se starala o miminko a dvě americké děti. Takže celé léto strávené v anglickém jazyce.

Hlídání upravím na přání rodičů. (čas, místo, program, činnosti atd...) Mohu nabídnout například malování na obličej, tvarování balónků, kreativní vyrábění, keramiku, žonglování, hula hooping, tanec (aerobic či zumbu), pečení a zdobení dezertů, zábavné hry, hru na hudební nástroje a zpívání (kdy každé dítě dostane vlastní nástroj jako třeba paličky, bubínek atd. a stane se členem mini kapely). a spoustu dalších zajímavých činností.

Cena hlídání se liší na základě počtu hlídaných dětí, věku, délce a místu hlídání.

Co se týče hlídání zvířat, hlídám jak malé hlodavce tak psi, kočky a ostatní druhy domácích mazlíčků. Přesto že jsem několik let chovala drobné hlodavce , v současné době žádného domácího mazlíčka nemám a tak je pro mě opravdu potěšením že mohu domácí mazlíčka alespoň hlídat jiným majitelům.

Kdy má čas

Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

2 roky

batolata

5 let

předškoláci

5 let

dětský školní věk

5 let

náctiletí

2 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Diabetes, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Epilepsie a Speciální potřeby

Disortografie, Aspergrův syndrom, děti z multikulturniho prostředí (romové,vietnamci)

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Žonglování - hula shopping, tanec s obručí, světelná show a fire show Nový cirkus - Akrobacie, malování na obličej, tvarování balonků, žonglo-workshopy, cirkusové hry Jezdectví- zkušený jezdec, horsmanship, práce že země Deskové hry (nikoli počítačové) Organizace dětských oslav - Program,malování na obličej soutěže, zumba... Tanec - taneční gymnastika, moderní tanec,zumba,aerobik, dog dancing, ropeskipping, Sport - jízda na kole a koloběžce, plavání, volleyball, lyžování, sbowboarding, rekreační lukostřelba Výtvarná činnost- malování, kreslení, mozaiky, keramika, Díky, počítačová grafika

Doučování dětí

Matematika

Český jazyk

Angličtina

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština a Angličtina

Zaklady japonštiny (slovíčka,Katakana )

Kurzy

kurz Tanečně hudební činnosti kurz Hula hoopingu a žonglování Kurz Jógy pro děti

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Valašské Meziříčí, Zlínský krajKde také bývám: Ostrava-jihO víkendech a přes týden mě zastihnete zejména v Brankách. Mimo to se v týdnu pohybuji mezi Olomoucí, Vsetínem a Ostravou.