Veronika
7 hodnocení
 • 5 roků zkušeností s hlídáním
 • 21 roků
 • Pardubice
 • Kontaktovalo ji už 69 rodičů
 • Aktivní před 24 hodinami
 •  Dostudováno na Chemické škole (s maturitou)
 •  Fakulta ekonomicko správní
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 4 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
Jazyky

Veronika V.

200 Kč/h

 • (7)
 • 21 roků
 • 5 roků zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

Prošla video ověřením

více o video ověření

Zkontrolován občanský průkaz

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

získáte přístup k plnému detailu ověření

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

Hodnocení

Kristyna F.02/06/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Když potřebuju tak nám slečna hlídá děti. Našeho čtyřleťáka hlídá už třetím rokem a roční synka od narození. Obě děti ji milují a ona k ním má také hezký vztah. Kolikrát nám i poklidí když zrovna chystám děti na ven. Jsem s ní moc spokojená. Tomu negativnímu komentáři od paní pode mnou moc nerozumím. Ale člověk se prostě nezavděčí všem. Slečnu mohu doporučit. Vyzkoušela jsem několik hlídaček a většinou to jsou hrozná ucha nebo drahé paní. Verča je pro mne zlatou střední cestou a domluva s ní je příjemná.


hlavatastruzinska03/09/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna Veronika hlídala mé děti několikrát.
Během naší spolupráce se opakovaně stalo, že nereagovala na textové zprávy , nereagovala ani zpětně na telefonáty.
Potřebovala jsem ji akutně informovat o potřebě změny v předem domluveném hlídání a nakonec večer před domluveným hlídáním Vám pošle textovou zprávu o tom , že pokud neodsouhlasím navýšení hodinové sazby za hlídání tak nepřijde i přesto , že si byla vědoma nepříjemností , které mi tím způsobí v zaměstnání .Také jsme měly podepsanou pracovní smlouvu typu Dohoda o provedení práce. Za mne je slečna velmi nezodpovědná a opravdu ji nedoporučuji , zejména rodičům , kteří potřebují spolehnutí , aby mohli další den do zaměstnání. Doposud nevrátila klíče od rodinného domu na opakované výzvy.


Simona D.10/06/2021Úklid

Veronika u nás rychle, precizně uklidila. Je skvělá a milá.


Andrea K.11/03/2021Hlídání dětí - rodič mimo portál

Veronika k nám chodí pravidelně hlídat naši roční holčičku. Pro mne jako pro rodiče je nejdůležitější, že si naše cácorka s Verčou rozumí a má ji ráda. Na slečně Veronice je vidět, že má děti ráda a že svoji práci dělá s chutí. Při hlídání se dítěti opravdu věnuje. Také nám občas vypomáhá s úklidem, což jsem velmi ocenila při akutní bolesti zad. Byla jsem příjemně překvapena, jak rychle a pečlivě uklidila byt. Nemusela jsem jí vůbec vysvětlovat, co, kde a jak má v bytě uklidit, prostě se podívala, a hned věděla co je třeba udělat. Vyčistila i místa, na která se často zapomíná jako např. dveřní zárubně a vršek elektrických zásuvek od prachu. Prostě paráda.


Jakub P.28/02/2021Úklid

Slečna Veronika přijela na čas a velmi rychle a precizně pouklizela celý dům a umyla okna. Přivezla si na okna vlastní mycí aparát. Určitě ji využiji i pro hlídání nejmladšího dítěte.


Patrik Z.03/01/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna Veronika je jednoznačně výbornou hlídačkou. :)
Hlídala naši dceru od 8 měsíců a doufáme, že ještě dlouho bude moci chodit hlídat. S dcerou si hned porozuměla a navázaly spolu pěkný vztah. Naše akční batole je schopná zaujmout zajímavou hrou. Určitě můžeme Veroniku jen doporučit.


David h.07/05/2020Úklid

Slecna Veronika byla skvela:) Jednoduse dochvilna, samostatna, zodpovedna, pracovita...


O mně

Jmenuji se Veronika (21let) a odmaturovala jsem úspěšně na Chemické škole , obor Chemik požární ochrany. 🙂A nyní jsem studentem na Vysoké škole (Fakulta ekonomicko správní) . Co se týče hlídáním dětí, tak to začalo od narození mého bratrance, kterému se naplno a s chutí věnuji již od mala :).
Absolvovala jsem Online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže. Dále mám maturitu ze zdravotní přístavy která obsahovala 79h. praxe a 83 h. teorie (též úspěšně). :)
Přes 6 let hlídám jako instruktor na táborech děti v různém věku. Ráda podnikám s dětmi různé aktivity aby se bavily:). Chodím s dětmi na hřiště nebo trávím ráda čas s dětmi venku při krásném počasí, tvořím a i pomůžu moc ráda s úkoly a přípravou do školy, zkušenosti mám i s doučováním. :). Nemám problém s hlídáním přes noc, takže pokud si maminky chcete odpočinout nebo někam vyrazit, tak Vám zaručuji jistotu, že o děti bude postaráno :). Snažím se k dětem brát kamarádský přístup i láskyplný a aby ke mně měly tu důvěru. A přece není nic krásnějšího, než dětský smích!!!! :)

Dostupnost

Dle dohody mohu hlídat i déle:)


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

5 roků

batolata

5 roků

předškoláci

5 roků

dětský školní věk

5 roků

náctiletí

5 roků

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Problémy s viděním, Problémy se sluchem a Speciální potřeby

Dovednosti

Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Doučování dětí

Matematika

Český jazyk

Angličtina

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština, Ruština a Slovenština

Kurzy

Maturita ze zdravotní přípravy

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Pardubice IKde také bývám: Chrudim, Pardubický krajBývám nejčastěji v Pardubicích, ale jsem schopná dojet i do Hradce Králové, Chrudimi nebo dle dohody i jinam:)