image

200 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 127 rodičů
 • Aktivní před asi 9 hodinami
 •  Obchodně podnikatelská činnost
 •  VOŠ Sociálně právní - nedokončené
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Přes noc
Jazyky

Lucie Ř.

 • (3)
 • 37 let
 • 14 let zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Integrovaná střední škola v Praze - obor obchodně podnikatelská činnost (maturita z angličtiny. Rekvalifikace - pedagogické minimum pro instruktory odborného výcviku. Rekvalifikace - pečovatelka o děti od 0 do 15 let.

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Dominika Č.21/08/2020Hlídání dětí - rodič na portále

Lucka hlídá naše dvě holčičky (3,5) asi dva roky. Většinou se jedná o 1-2*týdně na pár hodin, občas i večer.
Holky se na Lucku vždy velmi těší. Lucka si s nimi hraje a hlavně dělá různé výtvarné aktivity, což hlavně naší starší dcerku velmi baví.
Lucka je velmi spolehlivá, dochvilná - nikdy se nestalo, že by přišla pozdě, to spíš přijde o čtvrt hoďky dříve :-), a také je velmi vstřícná. Domluva s ní je skvělá. Je vidět, že má děti ze srdce ráda. Můžu ji jen doporučit!


Renáta K.21/08/2020Ověřovací centrum

Lucie vykonávala v MŠ Mája v rámci praxe funkci asistent pedagoga. Byla nápomocná dětem při hygienických návycích, převlékání a přebalování dětí, pomoc s výchovnými a pracovními činnostmi. Snažila se děti vtahovat do her a činností. S dětmi velmi příjemně komunikovala a ihned si tak vytvořila přátelský vztah. S pedagogy neměla problém též komunikovat. Byla seznámena se základní dokumentací MŠ.


Lenka K.25/05/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna Lucka je moc milá, příjemná a vstřícná, můj 2,5 letý syn si ji oblíbil a těšil se vždy na ni. Neustále se vzdělává, což je znát v jejím přístupu k dětem. Ocenila jsem empatickou a respektující komunikaci se synem, schopnost se mu přizpůsobit, ale i trochu zatlačit, když bylo nutné :-) Spolupráce byla nepravidelná a trvala cca 2 měsíce v domácím prostředí za mé přítomnosti. Nicméně pro její velmi křehkou tělesnou konstituci si nejsem jista, jak by spolupráce fungovala v terénu (na hřišti...) s 15-20ti kg dítětem, které občas potřebuje poponést, vyzvednout... My konkrétně jsme ale nemuseli řešit. Spolupráce skončila pro naše momentální rodinné okolnosti a nevylučuji její pokračování v budoucnosti.


O mně

Milé maminky a tatínkové,
jmenuji se Lucka a je mi 37 let. Pocházím z rodiny se třemi sourozenci, tedy já a moji dva mladší bratři.

Lokalita hlídání Praha 10 a 15. Pečuji o děti zdravé, v případě nemoci, zejména infekční službu neposkytuji.

Vystudovala jsem Střední integrovanou školu v Praze a dále jsem se od maturity vzdělávala v oblasti pedagogiky, jako např. Péče o děti 0 - 15 let, Pedagogické minimum, První pomoc dětem, Respektovat a být respektován, Základní kurz Montesori.
V červenci 2019 jsem si udělala kurz Asistent pedagoga + 40 h praxe na ZŠ.

Zkušenosti:
Rok 2008 - 2009
Hlídani Vojty od jeho 6-ti měsíců. Každé úterý jsme chodili na cvičení “Světýlka” a každý čtvrtek na plavání. Vojtovi jsem denně chystala snídani a oběd. Chodili jsme na procházky. Když bylo potřeba, odvezla jsem Vojtu na místo, kam si přála jeho maminka.

Rok 2008
Hlídání Lily (od 2 let) bylo každé pondělí od oběda až do večeře. Na dobu určitou (maminka docházela na tanec a do školy).

Rok 2010 – ½ 2012 Hlídání Karolínky (od 4 let) bylo v odpoledních hodinách přes noc 3-4x do týdne. Hrály jsme různé hry jako pexeso, člověče nezlob se atd. Malování, vystřihování, tvoření z modelíny. Chodily jsme do dětského koutku. Ráno jsem ji odvedla do školky a odpoledne vyzvedla.

Rok 2012 – 2013 Nepravidelné hlídaní sourozenců Honzíka (od 4 let) a Tomáška (od 4 měsíců). Doma jsme si hráli s vláčkem, autíčky, chodili jsme na procházky a hřiště.. Péče o kojence.

Rok 2012 – 2015 Pravidelné hlídání Thea od jeho 18 měsíců. Theouška jsem vyzvedávala v dětské herně, pak jsme jeli k němu domů a nebo se zastavili na hřišti, kde si hrál s ostatními dětmi. Po čase jsem vyzvedávala Thea ráno u něho doma a planovala jsem jeho celodenní program. Hráli jsme si, četli knížky, stavěli z kostiček, hráli na hasiče - oblíbené. Theovi jsem připravovala oběd, svačinky i večeře. Večer jsem se starala o jeho osobní hygienu. Chodili jsme do dětských koutků, na dětské akce. Této rodině jsem pomáhala i s chodem celé domácnosti.
Ve 4 letech se Theovi změnil režim dne: školní rok- školka, odpoledne jsem ho vyzvedla a jeli jsme na hřiště, nebo si hrát do dětského koutku či na různé akce pro děti. Malovali jsme, učili se barvy... Thea jsem doprovázela k lékaři nebo do bazénu. Rodině se v září 2014 narodil druhý syn, o kterého jsem se též starala od narození.

Rok 2012 – ½ 2013 Pravidelné hlídání ročního Honzíka a 3 leté Emičky. Ráno si hrajeme, čteme knížky, poznáváme zvířátka, stavíme z kostiček. Kolem 12h udělám Honzíkovi oběd a pak si jde na 1,5 – 2h odpočinout. V době spinkání pomáhám s drobným úklidem domácnosti. Chodíme na procházku. V odpol. hodině nachystám svačinku a zase si hrajeme, než přijdou domů jeho rodiče.

Rok 2013 – 2013 Pravidelné hlídání v pondělí a ve středu půlroční Aničky.
Hlídání probíhalo venku formou procházky, jelikož její maminka potřebovala klid na práci. Jednalo se o cca 6h za týden. Hlídání bylo na dobu určitou.

Rok listopad 2014 Hlídání Evičky (2 roky) a Aničky (4 roky) bylo na dobu určitou a to 3 týdny po dobu kurzu, který navštěvovala jejich maminka. Holčičky jsem vyzvedla ve 13h ve školce a jely jsme k nim domů. Doma jsem jim dala svačinku a hrály jsme si třeba Pojď si hrát nebo jsme si malovaly, tvořily, navlékaly korálky, četly knížky. Také jsme byly krmit labutě a kachny a na hřišti.

Rok 2015 - 2016 Hlídání Danielka od jeho 7 měsíců cca 4x v týdnu od rána do odpoledne. S Daníkem si hrajeme, chodíme na procházky a hřiště. Veškerá péče - přebalování, krmení, bezpečnost, rozvíjení.

Rok 2018 - přerušeno covid-19, ukončeno
Hlídání dvou holčiček (3,5 roku a 1,5 roku), v Ut a Ct dopoledne, holčičky rády malují, lepí, hrajeme si s dinosaury, čteme knížky, stavíme domečky pro zvířátka.

Rok 2018 - září 2020
1x za týden ve čtvrtek od 17 h chodím hlídat 3 děti (kluk 5 let, holčička 3 roky a kluk 2 měsíce) do večerních hodin. Tzn s dětmi si hrajeme, pak se navečeří, vykoupou a jdou spinkat. Našli si chůvu z okolí.

Od září 2019 - březen 2020 ukončeno covid-19
Vyzvedávám dvojčata (5 let) ze školky každé pondělí a sudy pátek. Ve středu odvoz na judo.

Od září 2020 - srpen 2022
Každé po a út vyzvedávám Karolínku z MŠ. Od září jde do školy.

Od září 2020 - únor 2021 Hlídání 20 měsíčního Eliáška, dle potřeby rodiny, cca 2h, 1x za 14 dní většinou na hřišti. Odstěhovali se z Prahy, ukončeno.

Od února 2021 - leden 2022
Hlídání Andrease (od 3 let), když jeho maminka učí cizince přes skype češtinu nebo němčinu každé úterý. S Andíkem si hrajeme s autíčky, vaříme v dětské kuchyňce, čteme si knížky.

Únor 2022 - srpen 2022
Hlídání Zuzanky (2roky) 2x dopoledne, občas je doma i její bráška Tadeáš (5let). Chodíme na hřiště, příprava svačinky, hraní. Občas i večerní hlídání tzn. příprava večeře, koupání, uspání.

Ve volném čase se ráda věnuji vaření, návštěvě kina, zvířatům, keramice.

Kdy má čas

1-2x dopoledne, Praha 15, doprovody ne,


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

14 let

batolata

14 let

předškoláci

10 let

dětský školní věk

2 roky

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Hyperaktivita, Dětské nemoci a Alergie na potraviny

Chlapeček se slabým ADHD, hlídala jsem půl roku

Dovednosti

Kreslení, malování

Tvoreni dle sablon

Doučování dětí

Český jazyk

Jazyky

Čeština

Kurzy

Kurz první pomoci u dětí do 3 let – certifikát, říjen 2021 Kurz online - Montessori inspirace pro rodiče a lektory kurzů pro děti od narození do 6 let – srpen 2021 Kurz online - Cesta k mému dítěti anebo naučte se mluvit společným jazykem – duben 2021 Online seminář – Strava předškoláků a její nutriční zvláštnosti – březen 2021, osvědčení Webinář – Co bych měla umět, než půjdu do školy – březen 2021, potvrzení Kurz online - Nevýchova – březen 2021 Akreditovany kurz Asistenta pedagoga, Praha, rok 2019, 40 h praxe ve 3.třídě ZŠ Kurz prvni pomoci Praha - osvedceni, kveten 2017, říjen 2021 Kurz Pedagogické minimum, Praha - certifikat, květen 2017 Péče o dítě 0-15 let - osvědčení o rekvalifikaci, srpen 2015 Kurz první pomoci – první pomoc zážitkem, o. s. – květen 2014 Kurz efektivního rodičovství - listopad 2013 Je třeba uklidit hračky (a jak na to) - říjen 2013 Péče o dítě od narození do jednoho roku věku dítěte - červen 2013 Masáže miminek - červen 2013 Montessori v praxi - Smyslová výchova - duben/květen 2013 GoKids a Montessori školka - Rozvoj Emoční Inteligence - únor 2013 - Baby Signs - znaková řeč pro batolata - únor 2013 - Homeopatie - chřipka a horečnaté stavy - seminář, leden 2013 - Jak pomoci dětem, aby se vyrovnaly se svými pocity, září 2012 - Jak stolovat s dítětem od 6 měsíců do 3 let, září 2012 - Jak učit děti samostatnosti, září 2012 Kurz první pomoci u malých dětí a miminek, září 2012 – certifikát Proškolení pečovatelky – červen 2011 Kurz Respektovat a být respektován, březen 2011 Kurz první pomoci pro děti, rok 2008

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: PrahaKde také bývám: Praha 10Praha 15