image

180 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 329 rodičů
 • Aktivní před asi 12 hodinami
 •  Textilní chemická
 •  preferuje hlídání: nad 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Lenka K.

 • (15)
 • 45 let
 • 8 let zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

Hodnocení

Nicole B.09/07/2020Úklid domácnosti

Mockrát děkujeme za úklid našeho bytu od paní Lenky. Vše bylo v pořádku, vyřešené rychle a velkým bonusem pro nás je, že naše malá princezna si paní Lenku oblíbila. Těšíme se na příští návštěvu a doufáme v dlouhodobou spolupráci. :) p.s.: i manžel poznal, že je doma uklizeno, prý doslova pěkně uklizeno :)


Lenka D.06/07/2020Úklid domácnosti

velká spokojenost, vše dle dohody , na čas, velmi dobrá komunikace , rodiče maximálně spokojeni , určitě se obrátíme na paní Lenku znovu, lze jen Doporučit !


Alena R.06/06/2020Úklid domácnosti

Paní Lenka je asi v dnešní době zázrak. Je milá, velmi sympatická. Přišla včas, krátce se seznámila s bytem, nabídku kávy odmítla a pak již jen pilně pracovala. Je rychlá, pečlivá a zůstal mně po ní krásně uklizený a voňavý byt. Těším se na další spolupráci.


e.rehak15/04/2020Úklid domácnosti

Paní Lenku jsem kontaktovala kvůli umytí oken a byla jsem maximálně spokojená! Skvělá komunikace, přijela včas, rychle se zorientovala, práci odvedla bez připomínek, plně mi při postupu práce vyhověla a největší dík jí patří za toleranci našeho ročního syna, který je neuvěřitelný všudybyl :-)


Jan H.24/03/2020Úklid domácnosti

Paní Lenka přišla v čas a naprostá spokojenost. Rychle a vše v pořádku.
Mohu jen doporučit :-)


Martina P.29/02/2020Úklid domácnosti

Naprostá spokojenost. Paní Lenka je velmi milá, samostatná a pečlivá. Přišla na čas, jen jsme si upřesnily čím začne a hned potom se pustila do úklidu. Domluva termínu také bez problémů. Děkuji a těším se na další spolupráci.


Kristýna K.05/02/2020Úklid domácnosti

Paní Lenka je skvělá pomocnice - zkušená, spolehlivá, sympatická, ochotná, v úklidu samostatná a rychlá. Dodržuje domluvené termíny. Mohu jen doporučit.


Tereza D.14/01/2020Úklid domácnosti

Byli jsme s paní Lenko nadmíru spokojení. Dorazila včas a byla velmi pečlivá. Rozhodně bych její služby všem doporučila!


Marketka M.06/01/2020Úklid domácnosti

Paní Lenka je velmi mila,je s ni výborná domluva a přizpůsobí se vašim požadavkům:) moje dcerka si ji velice oblíbila mohu dopurocit :)


Michaela R.06/01/2020Úklid domácnosti

Paní Lenka je moc sympatická, domluva s ní byla rychlá a bezproblémová, přišla včas, rychle se zorientovala a rychle a pečlivě uklidila i vyžehlila. Jsme spokojení.


Elizabeth D.04/01/2020Úklid domácnosti

Paní Lenka byla super. Hned se chopila práce a hodně věcí uklízela automaticky, aniž bych jí musela říct. Určitě jsme se neviděly naposledy a tuším, že se budeme domlouvat častěji :)


Jan M.18/12/2019Úklid domácnosti

Paní Lenka nám pomáhala s úklidem domácnosti. Rodinný domek zvládla uklidit výborně a rychle ku naší spokojenosti. Dobře komunikuje ať už při domluvě termínu a nebo osobně a je časově flexibilní. Mohu všem vřele doporučit, nejen protože je sympatická, ale i vzhledem k práci, kterou odvedla.


Kunstyr J.06/12/2019Úklid domácnosti

Paní Lenka je velice milá, přišla včas, ví si rady a vše proběhlo bez problémů!


Miroslav K.17/11/2019Úklid domácnosti

S paní Lenkou jsme byli domluveni na desátou hodinu. Přišla přesně včas a přinesla nakoupené čistící prostředky přesně podle dohody. Uklízela rychle, systematicky a účelně. Je milá a když chcete, tak i povídavá. S její prací jsem naprosto spokojený. Vše proběhlo dle mých představ. Ještě jednou díky.


Ivan K.15/11/2019Úklid domácnosti

Paní Lenka uklidila můj byt nadmíru skvěle, přišla včas a vše proběhlo naprosto bez problémů. Mohu jí pouze vřele doporučit.


O mně

Hezký dobrý den maminky ... jmenuji se Lenka je mi 45 let jsem maminka dvou synů... 14 a 26 let :). Rada bych Vám nabídla hlídání Vašich zlatíček... Nemám problém pohlídat i malé miminko...Mám 22 měsíční neteř a je to moje sluníčko.
Nabízím Vám hlídání i ve večerních hodinách nebo i o víkendu pokud si budete chtít někam vyrazit nebo odreagovat se. Dále Vám mohu pohlídat děti na oslavě nebo svatbě. Mohu s dětmi na výlety atd . Hezký dny Vám všem Lenka . Očkování proti Covid 2 dávky.

Kdy má čas

Kdykoliv po domluvě... Možno i víkendy.👶 Večerní úklid i hlídání ...Vše je o domluvě .Hezké dny přeji .. Jsem očkovanáKalendář naposledy aktualizován před 2 dny
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

6 let

batolata

6 let

předškoláci

žádná zkušenost

dětský školní věk

žádná zkušenost

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Astma

Jazyky

Čeština

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: České Budějovice, Jihočeský kraj