image

100 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 8 rodičů
 • Aktivní před asi měsícem
 •  Studuji dálkově střední školu DAKOL: obor sociální činnost se zaměřením na tvoření volnočasových aktivit pro starší osoby
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Oslavy
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

O mně

V Iráku jsem se měsíc starala o tři děti humanitárních pracovníků ve věku 4 měsíce, 4 a 5 let. Na začátku roku 2019 jsem byla v Moldávii ve vesničce Panasest tvořit program tábora pro děti prvního stupně ZŠ. Také jsem s přáteli letěla na dovolenou do Turecka, kde jsem se spolu se svou sestrou starala o jejich dvě děti (obě předškolního věku). Mimo to také vedu volnočasový kroužek pro děti mých známých, kde si užíváme přírody, společenských her a hlavně jeden druhého. V létě spolu jezdíváme na tábor, který vrcholí bojovkou, na jejíž přípravě se podílím. Děti samy jsou pro mě zdrojem inspirace a spousty zajímavých nápadů, jak jim zpestřit návštěvu :-) Mám osmnáct let a studuji dálkově čtvrtý ročník střední školy DAKOL v Petrovicích u Karviné, kam dojíždím každé úterý odpoledne. Takže svůj časový rozvrh můžu přizpůsobit vaší potřebě. Nadchla jsem se pro studium oboru sociální činnost se zaměřením na tvorbu volnočasových aktivit pro starší lidi, protože od základní školy navštěvuji domov důchodců Hortenzie ve Frenštátě pod Radhoštěm, kde jsem společnicí a přítelkyní mnoha starých lidí. Bydlím v Závišicích spolu s mými rodiči a dvěma mladšími sourozenci. Mými koníčky jsou jízda na koni, pobyt v přírodě (ale žádné větší převýšení:-), společnost přátel z řad dětí i seniorů a rodiny. Ráda se ale i uvelebím do křesla ke knížce nebo pokouším spisovatelské pero! Jmenuji se Tereza.

Kdy má čas

Díky pružnému rozvrhu (studuji dálkově) jsem dostupná téměř kdykoliv. Pokusím se přizpůsobit vaší potřebě i na poslední chvíli. Klidně mi zavolejte, kontaktujte přes SMS, Watsapp, Messenger nebo napište mail :)


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

2 roky

batolata

2 roky

předškoláci

2 roky

dětský školní věk

2 roky

náctiletí

2 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci a Alergie na potraviny

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Vyprávím pohádky, ráda s dětmi peču jednoduché dobroty a společnou hrou je vedu k rozvíjení fantazie a díky kreativnímu tvoření a modelování k rozvíjení jemné motoriky, brášku jsem naučila jezdit na kole, můžu si s dětmi zahrát divadýlko, téměř jakoukoliv stolní hru kromě Člověče nezlob se :-) nebo si vytvořit olympiádu a zasoutěžit si, Hravou formou můžu předat i základy angličtiny

Jazyky

Čeština a Angličtina

My knowledge of English is approximately C1. Moje znalost angličtiny odpovídá přibližně stupni C1. Moc ráda bych doučovala angličtinu děti na ze základních škol nebo třeba i jak se říká: falešné začátečníky:-)

Kurzy

Kamarádka studující zdravotnictví mi předala základy první pomoci

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Kopřivnice, Moravskoslezský krajKde také bývám: Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezský krajObvykle jsem k zastižení v Kopřivnici, kde mám své příbuzné nebo v Závišicích, kde bydlím, ale bez problému se můžu dopravit téměř kdekoliv po okolí:-)