Zdislava
 
 • 4 roky zkušeností s hlídáním
 • 20 let
 • Velké Meziříčí
 • Kontaktoval ji už 1 rodič
 • Aktivní před 10 dny
 •  Střední odborná škola pedagogická, Brno
 •  Univerzita Palackého Olomouc, Pedagogická fakulta
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Je ochotna hlídat 4 děti
Jazyky

Zdislava Z.

180 Kč/h

 • 20 let
 • 4 roky zkušeností s hlídáním

Prošla ověřením dokladu (OP nebo ŘP)

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

získáte přístup k plnému detailu ověření

O mně

Jmenuji se Zdislava. Vystudovala jsem střední odbornou školu pedagogickou, obor předškolní a mimoškolní pedagogika, a nyní pokračuji ve vysokoškolském studiu oboru učitelství pro mateřské školy a speciální pedagogika. Hlídání dětí, péči o ně a rozvoji jejich schopností i osobnosti se věnuji už mnoho let, vlastně jsem dětmi skoro neustále obklopena. Počátky mé „hlídačské kariéry“ sahají do doby, kdy se narodila moje neteř. Od té doby se již hodně změnilo – jak v počtu neteří a synovců, tak v mých zkušenostech. Takže jsem postoupila na další metu a ze starání se pouze o děti mých sourozenců jsem rozšířila oblast svého působení – již dvoje letní prázdniny jsem hlídala děti i v cizích rodinách. A také jsem se rozhodla vydat se na učitelskou dráhu, stát se paní učitelkou ve školce. I na této cestě za sebou mám již několik praxí na různých místech a v různých zařízeních (od jeslí, přes mateřské školy, až po první stupeň základní školy).
Práci s dětmi vnímám jako své poslání. Je to něco, co mě naplňuje a dává mi obrovský smysl. Ke každému se snažím přistupovat individuálně, s klidem, vnímat jeho potřeby i emoce, být citlivá, empatická, respektující, poskytovat dítěti různé podněty, komunikovat s ním, udělat maximum pro to, aby se cítilo v bezpečí a pohodě a mohlo se tak co nejvíce rozvíjet – objevovat samo sebe i okolní svět. V případě rozporu názoru mezi mnou a dítětem upřednostňuji rozhovor a vysvětlení situace, důvodů a obeznámení s možnými následky před křikem a autoritativností.
S dětmi, s nimiž jsem doposud pracovala, jsme nikdy neměli problém si k sobě najít cestu a postupně spolu vybudovat hezký přátelský vztah.

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

4 roky

batolata

4 roky

předškoláci

4 roky

dětský školní věk

4 roky

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Problémy se spánkem a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj a Kreslení, malování

Hraní na klavír, kytaru, příčnou i zobcovou flétnu, zpěv, čtení pohádek :)

Doučování dětí

Matematika

Český jazyk

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Velké Meziříčí, Kraj VysočinaKde také bývám: Olomouc, Olomoucký krajPřes týden jsem v Olomouci, o víkendech a o prázdninách ve Velkém Meziříčí.