image

120 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 116 rodičů
 • Aktivní před 20 dny
 •  Vyssi zdravotnicka skola
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
Jazyky

Kamila J.

 • (4)
 • 43 let
 • 7 let zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Eva Z.31/05/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Velmi ochotná teta, kterou si malý hned zamiloval. Nebála jsem se malého opustit a nechat s tetou samotného. Teta vždy chodila na čas a nebyl problém i zůstat déle než bylo dohodnuto. Vždy jsem dostala přehled toho, co dělali, jak se malý choval, co snědl,... Jako chůvu mohu jen doporučit.


Michaela A.12/04/2015Úklid domácnosti

Spokojeni.


Zbynek T.08/03/2015Hlídání dětí - rodič na portále

S paní jsme byli velice spokojení, pohlídala nám dvě nemocné děti se spálou! A vzhledem k tomu, že je zdravotní sestra, věděla jsem, že se o děti nemusím bát a také že do nich dostane i antibiotika. Navíc velmi rychle reagovala a byla ochotná změnit svůj program, protože jsme ji opravdu zoufale potřebovali. Úžasná! A líbila se i dětem.


Eva S.28/01/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Kamila je milá, spolehlivá a obětavá. Společně s její dvouletou Moničkou hlídaly mojí o něco mladší dračici. Na Kamile je poznat, že má sama dvě děti a tedy i zkušenosti. Zabaví, naučí říkadla a je ochotná i pomoci v domácnosti. Doporučuji.


O mně

Hezký den rodičové,
jsem maminkou dvou holčiček (8 a 11 roku), s nimiž si troufám říct mám bohaté zkušenosti, co se týče péče o dítě a zabavit jej, hrát si s ním a naučit jej něco nového a nebo jen tak lumpačit :-) Mám také zkušenosti z hlídání dětí, zejména jsem pečovala o miminka, batolata a předškolní věk. Starším dětem mohu nabídnout i doučko z ČJ, zejména na pravopis. Budu si s dětmi povídat říkanky, zpívat jim, můžu zahrát jednoduché písničky, naučit k říkankám nějaké tanečky apod. Učit se s nimi barvy, stavět z kostek, kreslit jednoduché obrázky a nebo je vzít na hřiště, dle zvyklostí rodiny.. Kočárkovat po okolí apod. Není také problém postarat se o vaše domácí chlupáče, mám ráda zvířátka. Dále se nemusíte bát, svěřit dětátko do mé péče i v době nemoci, profesí jsem zdravotní sestra. Ráda Vám pohlídám Vaše zlatíčka od miminek po školní věk.

Kdy má čas

Dle dohody, většinou dopoledne a pouze v pracovní dny


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

5 let

batolata

5 let

předškoláci

5 let

dětský školní věk

2 roky

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Diabetes, Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Problémy s viděním, Problémy se sluchem, Epilepsie a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Muzu naucit zaklady hry na housle, klaviru ci zobcove fletny. Muzu naucit hezky zpivat, naucit noty, rytmus atd. Muzu doucit cestinu - gramatiku. Muzu naucit zaklady gymnastiky - kotouly, hvezdice, premety, naucit provaz, snuru apod.

Doučování dětí

Český jazyk

Jazyky

Čeština, Němčina a Slovenština

Češtinu umím i gramaticky celkem obstojně a němčinu základy 🙂

Kurzy

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: RousínovKde také bývám: Vyškov, Jihomoravský krajPřes týden jsem buď u Rousinova nebo v Brně, kde pracuji.