1. silvie
  2. silvie
  3. silvie
  4. silvie
  5. silvie
  6. silvie
  7. silvie
  8. silvie

Silvie


Po porodu dítěte se z člověka sobce stává člověk obětavec. Každá máma chce pro své dítě to nejlepší, věnuje mu každou chvilku. Každá z nás ten svůj malý zázrak opečovává a za chvíli už se neumí bavit o ničem jiném, než kde nám vyrostl další zoubek a jaké teď jedeme příkrmy.

Chci tím říct, že stát se matkou nemusí zrovna znamenat, že o sebe žena přestane dbát a nenajde si sama pro sebe ani špetku času… Své děti miluju nade vše, ale čas sama pro sebe jsem si chtěla také vyšetřit!

Zavedla jsem si jedno dopoledne v týdnu, kdy chodím cvičit a zařizovat si různé věci, které nemají s dětmi pranic společného. Když pak jedu domů, moc se na ně těším! A co je pro děti důležitější než odpočatá máma! Je třeba být také chvíli bez dětí, abychom se pak, my matky, cítily šťastné a byly připravené na další zlobení!

Neměla jsem to štěstí hlídacích babiček, tak jsem pro realizaci svého snu využila server Hlídačky.cz a můj sen se mi splnil.

Vybrala jsem přes server úžasnou slečnu, která hlídá v době, kdy mám čas jen sama pro sebe. Hlídá občas i večer, když si s manželem někam vyrazíme.

Děkuji Hlídačkám, že existují. Přeji jim, aby obstály před konkurencí a aby učinily další mámy šťastné, třeba právě tak jako mně.

—Silvie, fotografie Pavlína Řezníčková