Dát mazlíčka do psího hotelu? Nebo mu raději najít hlídačku?

Zaregistruj se na Hlídačky.cz!

Prohlédnout hlídačky Chci vědět víc

Žádné kotce,
ale individuální péče

Jasné stupně ověření
a unikátní pojištění

Hlídání u vás nebo u hlídačky. Osobnější než psí hotel.

Jak to funguje?

6014hlídaček se chce starat o zvířátka

 1. Zaregistruj se na Hlídačky.cz!

  Zvolíte variantu „Hledám hlídačku“.

 2. Vložení inzerátu

  Vložení inzerátu je zdarma a hlídačky se vám na něj samy ozvou. Popište jak je váš mazlíček starý a jakou péči potřebuje.

 3. Zakoupení členství

  S členství od 499 Kč můžete kontaktovat vybrané hlídačky a s garancí nalezení hlídačky. Kromě toho budete mít s měsíčním členstvím pojištěnou každou rezervaci.

 4. Domluva a spolupráce s hlídačkou

  Na časech a spolupráci se domlouváte přímo s hlídačkou

U vás nebo u hlídačky?

Opatrování mazlíčků

U vás

Hlídačka může jednorázově i pravidelně hlídat vašeho pejska, kočičku nebo jiné domácí zvířátko v jeho známém prostředí. Mazlíčka dle domluvy několikrát denně navštíví, vezme ho na procházku, dá mu jídlo a čerstvou vodu. Hry a pomazlení jsou samozřejmostí.

Opatrování mazlíčků

U hlídačky

Váš mazlíček může během vaší nepřítomnosti být přímo u hlídačky. Díky tomu bude mít zabezpečenou celodenní indiviuální péči v domácím prostředí, kde ho hlídačka bude mít jako člena rodiny. Vždy záleží na konkrétní hlídačce, jestli tento režim nabízí.

Hodnocení hlídaček mazlíčků

S paní Adélou je výborná domluva, profesionální přístup a jde vidět že má hodně zkušenosti s hlídáním a s pejsky obecně. Už jsme se předběžně domluvili na dalším hlídání. Maximální spokojenost.

Paní je velmi příjemná,usměvavá a opravdu spolehlivá. Hlídání naší kočičky proběhlo naprosto v pořádku. Dokonce mi posílala fotky a videa, i když nemusela. Naše kočka vypadala po týdnu spokojeně a...

Typy ověření

Víme, že bezpečnost a důvěra jsou na prvním místě, obzvlášť pokud se jedná o vaše mazlíčky a domácnost. Vytvořili jsme proto několik stupňů ověření, které vám s výběrem spolehlivé hlídačky pomohou.

Přečtěte si o ověření více

Ověření hlídaček