Více než 12498+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země
4.5
14529 recenzí
Jaroslava
3 roky zkušeností s hlídáním
Paní Jaroslava hlídá naší dceru (5let), která má poruchu autistického spektra už přes rok . Dcera si ji rychle oblíbila a zvykla si na ní. Chodí spolu
— Marie
Aneta
12 let zkušeností s hlídáním
S paní Anetou jsme měli velmi pozitivní zkušenost s hlídáním psa. Zodpovědný, citlivý přístup. Super komunikace, dostávali jsme pravidelně fota a vide
— Petr
Daniela
6 let zkušeností s hlídáním
Slečna je moc milá a hodná, skvělá domluva i komunikace. S Emilkou si výborně rozumí, tráví spolu čas s úsměvem a trpělivostí. Jsme moc spokojení a ur
— Nguyen
Veronika
16 let zkušeností s hlídáním
Paní u mě dvakrát uklízela, je samostatná a precizní, doporučuji.
— Vojtěch
Martina
41 let
Martina mi hlídala mou 10 měsíční fenku pomeraniana. Bylo to delší hlídání na skoro 3 týdny. Vše proběhlo na jedničku. Martina je profesionál s velkou
— Aneta
Natália
10 let zkušeností s hlídáním
Pani Natália chodí k nám pravidelne hlídat aj so svojím synom a s našim synom si veľmi dobre rozumejú a hrajú sa spolu. Skoro nikdy nevynechala, a keď
— Michal
Angelo
8 let zkušeností s hlídáním
Pan Angelo mi vyloženě vytrhl trn z paty, když jsem potřebovala zorganizovat doprovázení dětí na kroužek. Ačkoliv došlo ke změnám oproti původnímu zně
— Melissa
Natálie
5 let zkušeností s hlídáním
Slečna Natálka k nám chodí pravidelně hlídat našeho ročního syna, už od malého miminka a jsme s ní maximálně spokojení. Malý ji má moc rád, vždycky
— Daniela
Jana Reznickova
Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.
Aneta Sixtová
Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!