image

130 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 514 uživatelů
 • Aktivní před asi hodinou
 • Odpovídá do: 5 hodin
 •  střední škola prof.Zdeňka Matějčka,Ostrava-Poruba a střední škola sv.Anežky České(obor ošetřovatel)
 • Kurz první pomoci
 •  Přenocování u mě doma
 •  Přenocování u psa (kočky...) doma
 •  Návštěva & hraní
 •  Střední (do 25kg)
 •  Stěně
 •  Dospělý
 •  Nevlastním kočku
 •  Nevlastním psa
 •  Nemám děti 0-5
 •  Nemám děti 6-12
Absolvovala kurz první pomoci, který doložila certifikátem.
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Miloslava V.

 • (22)
 • 31 let

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Výuční list ze Střední pedagogické školy a Střední zdravotnické školy svaté Anežky České (obor ošetřovatel). Deutschekurs für Forttgeschrittene – 1. Jahrgang mit Erfolg absolviert hat. (Kurz pro lepší konverzaci v německém jazyce)

Více...

Hodnocení

Laura T. 4. únor 14:22Opatrování mazlíčků

Pani Miloslava je veľmi zodpovedná a milá, naša kočička bola spokojná a my tiež. Posiela fotky či je všetko v poriadku a dá sa s ňou jednoducho dohodnúť. :)


Anna V. 6. listopad 22:23Hlídání dětí - rodič na portále

Mili vřele doporučuji všem rodičům a jejich dětem. Je spolehlivá, dochvilná, vždy dobře naladěná a umí si poradit. Pro mě osobně je taky velice důležité, že respektuje a dodržuje zaběhnutý režim. Naši roční holčičku si rychle ,,ochočila,, :). Její láskyplný přístup a Terezčin spokojený výraz je pro nás důkazem, že Mili je správná volba. Neměnila bych.


Adéla P.23. říjen 15:40Opatrování mazlíčků

Pani Miloslavu jsem oslovila ohledne hlidani dvou kocourku. Jeste nikdy jsem nenechavala kocourky samotne s cizim clovekem a proto jsem byla dost nervozni. Musim ale rict, ze jsem byla naprosto spokojena:)! Diky pani Miloslave a jejimu pravidelnemu informovani a posilani fotek kocourku, jsem mohla byt naprosto v klidu a venovat se tak sve praci. Opravdu mohu jen doporucit! Pani je velice mila a prijemna:) nemohla jsem si vybrat lepe:)).


brona v.27. září 20:07Opatrování mazlíčků

Paní Miloslava |příjmení skryto| je velmi svědomitá a odvážná. Máme chovatelskou stanici barmských koček a potřebovali jsme odjet na týden. Nejen že komunikace byla skvělá, podávala denní hlášení včetně krátkých videí a fotek. Práce s velkým počtem koček není lehká jak na dodržování hygieny, tak zabezpečení jejich psychické pohody, doplnění misek je to nejmenší.
Paní Miloslava všechno zvládla a ještě jí zbyl dlouhý čas na zábavu, hry a mazlení s kočkami i kocoury. Když nám za dva dny po našem návratu přinesla klíče, kočky jí radostně vítaly, takže hodnocení podaly samotné kočky.
Paní Mílo, byla jste skvělá. Skvělá práce. Spokojené kočky a to je pro nás důležité... DĚKUJEME


Renata S.21. září 12:33Opatrování mazlíčků

Míla se mi starala dva týdny o mé dvě kočičky, vše proběhlo bez problémů, z každé návštěvy poslala "report", kočičky ji po mém návratu vítaly. Byla jsem spokojená.


Linda V. 5. srpen 8:33Opatrování mazlíčků

Dobry den, pani Miloslavu mohu jen a jen doporučit na pět hvězdiček. Po dobu naší dovolené u moře hlídala našeho pejska a vše TOP😊
Vážně skvělá péče, komunikace... DOPORUČUJI.
Linda


Hana V. 2. srpen 12:46Opatrování mazlíčků

Miluška v červenci hlídala 5 našich kočiček (na dvou různých místech). Je velmi svědomitá, kočičky v pořádku, spokojené. Při zpětném vrácení klíčů, po třech dnech, ji nadšeně vítaly. Maximální spokojenost, mohu jen doporučit.


Barbora K. 5. říjen 15:39Opatrování mazlíčků

Slečna Miloslava nám spolehlivě krmila a opečovávala po dobu dovolené naše tři kočičky, tímto jí děkuji a ráda doporučím dál. ;)


Hedvika N.24. červenec 8:20Opatrování mazlíčků

Velmi milá a příjemná slečna. Zodpovědná, spolehlivá a pečlivá. Naši králíčci byli po dobu naší nepřítomnosti jako v bavlnce. Ráda doporučuji dál.


Eva K.28. květen 17:25Opatrování mazlíčků

Velice šikovná slečna. Musela jsem odjet na delší dobu a kocourek musel brát léky. Zvládla to perfektně.


Šárka Š.29. březen 15:40Úklid domácnosti

Slečna Míla k nám chodí uklízet. Je velmi příjemná, dochvilná a domácnost po jejím odchodu vypadá vždy perfektně! :-) Mohu její služby vřele doporučit.


Šimon M.26. březen 21:16Hlídání dětí - rodič na portále

Miluska je poklad. V soucasne dobe dochazi na hlidani k nasim starsim detem (3 a 6 let), oba si ji okamzite oblibili. Je velice mila a ochotna, stale dobre naladena, s detmi trpeliva a vi, jak si ziskat krehkou detskou dusicku. Pripravuje s vervou rozmanite cinnosti, deti se na den s Mili vzdy moc tesi, my velci velmi ocenujeme zodpovednost, dochvilnost, plne nasazeni a bezvadnou komunikaci :-) Jsme moc radi, ze jsme Milusku nasli a doufame, ze bude k nam chodit i nadale.


Dominika P. 7. leden 14:37Hlídání dětí - rodič na portále

Rika se, ze deti hned poznaji zda-li ji/mu s tim clovekem bude dobre a budou si spolu hrat. Nase dcera se s Milou hned bez problemu zkamaradila a za chvilicku si spolu uz hrali. To pro me byl ten moment, kdy jsem si rekla, ze tahle slecna bude pro nasi dceru fajn. Mila se zapoji do hry, je to mila slecna s premirou trpelivosti a dokonce dokaze nase dite i uspat ;) Takze za nas velka spokojenost. Diky moc, Milo za hlidani nasi Ely.


jana 2. listopad 21:34Hlídání dětí - rodič na portále

Míla mi dlouhodobě hlídá teď už 16měsíční dceru. Ta je vždy její přítomností nadšená. Míla se jí věnuje s citem, sleduje její reakce a pracuje s nimi. Nemá problém pohlídat i všechny moje tři děti, a to s úsměvem a v pohodové náladě. Všechny děti ji mají rádi. Když odchází je vždy všechno uklizeno a děti se na ni vždy těší.


Marie L.12. červen 21:13Hlídání dětí - rodič na portále

Miloslava je velice milá a empatická, obě děti si ji rychle oblíbily. Pravidelně hlídá mého syna od jeho 10 měsíců, občas hlídá večer obě děti. Umí s dětmi navázat kontakt, hezky si s nimi pohrát, dbá na jejich potřeby (pokud syn pláče, chová ho, atd.) a zároveň dodržuje instrukce. Také chodí s dětmi ven, pokud je příležitost, což mě mile překvapilo. Zároveň si cením příjemné spolupráce, rychlé komunikace, čestnosti a upřímnosti, což se v dnešní době málokdy vidí.


Marína V.17. duben 14:33Hlídání dětí - rodič na portále

Mila je velmi fajn, maly je s nou v pohode a urcite s nou pocitame do buducna


Jarmila P. 7. červen 20:37Hlídání dětí - rodič na portále

Míla je skvělá hlídačka a velmi milý člověk. Je spolehlivá, dochvilná, miluje děti a respektuje přání rodiče. Syna (2 roky) si postupně a citlivě získala, což oceňuji, protože syn je na mě velmi závislý. Vždy se mu aktivně věnuje a syn je s ní spokojený.Určitě ji mohu doporučit všem rodičům, kteří hledají milou a citlivou chůvu.


Lea B.19. listopad 14:08Hlídání dětí - rodič na portále

Míla je moc hodná, spolehlivá, děti ji mají rády a vždy se na ni těší. Mým dětem jsou 3, 5 a 9 let, a se všemi si umí pohrát a hezky si s nimi vede. Vřele doporučuji její služby.


Denisa K.24. listopad 21:06Ověřovací centrum

Studentka si vytvořila k dětem a k pracovníkům velmi milý vztah,aktivně se
zapojovala do všech činností,k dětem přistupovala individuálně,hrála s nimi
pohybové hry,četla pohádky,kreslila.Vyzkoušela si samostatně ve skupince řízenou činnost,pracovní listy,prováděla záznamy o dětech.Pomáhala při nacvičování pásma pro rodiče a veřejnost.Rovněž byla nápomocná při samotné akci - ­s oblékáním kostýmů.Pomáhala při stolování,hygieně,pohybu venku,tělovýchovných činnostech,také se zúčastnila plaveckého výcviku.Její činnost hodnotím velmi kladně.

Základní a mateřská škola - vedoucí učitelka Ilona H.


Denisa K.24. listopad 21:08Ověřovací centrum

Studentka Miloslava má zájem o získávání nových dovedností.

Dětské centrum­ Ostrava - hlavní sestra Bc.Blanka Š.


Denisa K.24. listopad 21:10Ověřovací centrum

Studentka prováděla praxi v Zš i Mš,seznámila se s prací s dětmi s různým druhem i stupněm postižení.Studentka má hezký vztah k dětem,je aktivní,ochotná.Zadané úkoly splnila spolehlivě a samostatně.

Základní a mateřská škola, Frýdek­ Místek - ředitel PaedDr. Dana Z.


Lea S.15. říjen 13:49Hlídání dětí - rodič na portále

velmi milá s dobrým srdcem, spolehlivá a ochotná :-)


O mně

Mé jméno je Miloslava a od útlého věku jsem byla v kontaktu se zvířaty, především se psy, kočkami,ale i malými hlodavci,proto o ně rada, již nyní v dospělosti pecuji, kolikrát umí více projevit lásku, vděk, než člověk a můžeme se od nich mnohé naučit.

Co bych se ráda dozvěděla o opatrovaném psovi/mazlíčkovi

Mám velmi ráda zvířata, když mne bylo v životě hůř,vždy mne čtyřnozí přátelé pomohli, dlouhodobě jsem hlídala kamarádovi psici Jack Russella:-),chodím ráda na dlouhé procházky, ale záleží na kondici hlídaného pejska.Mam zkušenosti i s hlídáním koček:-),v rodinném baráku jsme měli i čtyři kocicky,asistovala jsem i porodu:-).Při hlídání se vždy domlouvám s majitelem zvířátek na všech podrobnostech,aby se,co nejvíce ,zvířátku u mne líbilo a bylo spokojené,je i možnost přímo docházet do rodiny a o zvířátko pečovat.

Kdy má čas

Dobrý den, děti mohu hlídat, většinou večery,od cca 18-19 hodiny, či občasné víkendy (1x měsíčně,to mohu i dopoledne, odpoledne, večer),, vždy po předchozí dohodě s rodiči.Kalendář naposledy aktualizován před asi 7 hodinami
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Jazyky

Němčina

Kurzy

Doporučte hlídačku

Kde opatruje mazlíčky:

Kde jsem nejčastěji: Praha 3Kde také bývám: Praha 10Většinu času jsem v Praze,ale mohu jet i hlídat v blízkém okolí Prahy(Roztoky, Rudná, Loděnice)