image

80 Kč/hod

 • Kontaktovali ji už 172 rodičů
 • Aktivní před asi 11 hodinami
 • Odpovídá do: 1 den
 •  Střední odborná škola pedagogická
 • Kurz první pomoci
 •  Návštěva & hraní
 •  Vyvenčení
 •  Malý (do 5kg)
 •  Střední (do 25kg)
 •  Stěně
 •  Dospělý
 •  Senior
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
 • Ověřena identita přes mojeID
Jazyky

Monika V.

 • (10)
 • 28 let

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, archivován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

maturitní vysvědčení ze SOŠ pedagogické (obor předškolní a mimoškolní pedagogika), kurz akreditován MŠMT - Primární logopedická prevence

Více...

Hodnocení

Lucie P. 7. únor 23:19Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Monika se stará o naši roční dceru od října 2018. Jsme s ní naprosto spokojeni, je velmi profesionální, felxibilní a milá. Vždy se na všem konstruktivně domluvíme. Můžeme bez výhrad doporučit.


Monika P.19. září 22:29Hlídání dětí - rodič na portále

Maximální spokojenost.


Jana S.25. červen 21:54Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Monika V. mi pomáhá s dětmi už skoro 9 měsíců, je velmi milá a příjemná, komunikace s ní je vždy výborná, na všem se rychle domluvíme a případné změny řešíme dlouho dopředu. Je opravdu spolehlivá. Hlídá mi dva syny, 3 a 5 let a zvládá s nimi i náročné situace při delším dojíždění v MHD a vyzvedávání ze školky, je na ni spolehnutí. Starší syn s lehčí formou dětského autismu je také náročnější na spolupráci a i toto Monika výborně zvládá, syn ji má rád a poslouchá ji, bere ji jako paní učitelku. Monika je na děti hodná, ale je taky dostatečně rázná a dbá na jejich bezpečnost. Jsme velmi rádi že ji máme, mohu ji jen doporučit. Můžete si na mě vzít od paní Moniky V. kontakt a doporučím i osobně/telefonicky. J. S. , Brno -Královo Pole


Petra L. 5. listopad 10:23Hlídání dětí - rodič na portále

Monika je perfektní. S mým synem to krásně zvládá a vůbec nechápu, jak je ho dokáže uspat zároveň se svým chlapečkem :-) Za nás mohu jedině doporučit. Je šikovná, spolehlivá a zkušená a věřím, že naše děti budou super kamarády.


Soňa K.12. říjen 10:33Hlídání dětí - rodič na portále

Slecna Monika hlida nasi 17 mesicni dceru a jsme opravdu spokojeni, vzdy dorazi vcas, vi ja dceru zaujmout, ackoliv je dera ocela velky mamanek tak se u Moniky rychle uklidni, hraji si spolu, chodi na prochazky. Mohu vrele doporucit.


Monika C.24. březen 17:23Hlídání dětí - rodič na portále

Slečnu Moniku mohu jedině vřele doporučit. Moje 3letá dcerka ji má moc ráda a vždy se na ni moc těší. Monika je velmi příjemná, otevřená, flexibilní, vždy přijde na čas a dopředu dá vědět. S dcerkou si hraje, učí ji novým věcem, vždy vše rozumně vysvětlí. Je velmi kreativní a má zdravý selský rozum, řídí se intuicemi. Jsme s ní velmi spokojeni.


VáclavLorenčík14. říjen 16:38Úklid domácnosti

Příjemná, rychlá, bez problému.


Hana K.22. září 18:12Hlídání dětí - rodič na portále

Slečna Monika nám hlídá kluky dvojčata. Jsme s ní naprosto spokojeni. Dokáže kluky zabavit, ale i improvizovat když ne vždy vyjde počasí. Kluci jsou vždy spokojení když si je přebíráme zpět :-)


Dana C.13. září 14:47Hlídání dětí - rodič na portále

Monika byla skvělá, hlídala nám skupina asi 30 dětí na svatbě a vše proběhlo bez sebemenších problémů k naší naprosté dokonalosti. Vše si připravila a po skončení akce zase uklidila všechny hračky. Byli jsme moc spokojení a děti a rodiče také. Mohu jen doporučit


Zuzana L. 3. srpen 8:57Hlídání dětí - rodič na portále

Dobrý den se slečnou Monikou jsme naprosto spokojeni. Děti se vždy na ni těší. Monika přijde na čas a krásně se postará o děti i když se jedná o delší dobu hlídaní či kratší. Hodně se dětem věnuje kreslí, tvoří, chodí na procházky atd. Slečna Monika je prostě Jednička


O mně

Sama mám pejska a to jezevčíka jménem Alex,ráda chodím na procházky,protože mám i ročního syna tak chodíme ve třech,mohu nabídnout starání se o mazlíčka po dobu vaší nepřítomnosti :)

Co bych se ráda dozvěděla o opatrovaném psovi/mazlíčkovi

Táda pohlídám kočičku,pejska vyvenčím pohraji,dám žrádlo,pití.Necvičím zvířátka,ale vypomohu,když jste nepřítomni.

Kdy má čas

Nyni hlidam uz jen občasné večery o víkendech :) pres tyden chodim do prace


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština

Angličtina - pasivně

Kurzy

Doporučte hlídačku

Kde opatruje mazlíčky:

Kde jsem nejčastěji: Brno-Královo PoleKde také bývám: Brno-střed