image

150 Kč/hod

 • Kontaktovali ji už 40 rodičů
 • Aktivní před asi 6 hodinami
 • Odpovídá do: 1 hodina
 •  Střední ekonomická - obor právo a veřejná správa
 •  Přenocování u mě doma
 •  Návštěva & hraní
 •  Vyvenčení
 •  Přes den u mě
 •  Malý (do 5kg)
 •  Střední (do 25kg)
 •  Velký (do 40kg)
 •  Stěně
 •  Dospělý
 •  Senior
 •  Nevlastním kočku
 •  Nemám děti 0-5
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, archivován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Střední odborná škola Ústí nad Labem (obor Veřejnosprávní činnost). Řidičský průkaz skupiny B od roku 2008.

Více...

Hodnocení

Lenka D.19. březen 9:51Ověřovací centrum

Paní Janu H. znám již řadu let a díky tomu, že naši synové jsou kamarádi, často se naskytla příležitost trávit čas společně. Občas byl syn na návštěvě u Daniely nebo byl vyzvednut pí. Hellichovou ze školy a dál trávili čas společně venku nebo při nějaké jiné aktivitě (brusle, jumping park, kino). V každé této situaci jsem si byla jistá, že se na paní Hellichovou mohu naprosto spolehnout. O syna bylo vždy nadstandardně postaráno. Vždy dostal kvalitní svačinu či oběd. Byl přiměřeně oblečen. Každá mimořádná situace byla se mnou řešena po telefonu. A jako třešničku na dortu jsem dostala fotografie, jak spolu tráví čas. Po skončení návštěvy dohlédla, aby syn dorazil v pořádku, ideálně v doprovodu domů. Dle mojí zkušenosti je paní Hellichová zkušená, spolehlivá a v neposlední čadě moc hodná a děti jí svěřím vždy bez obav a ráda. Miroslava O.


Mariana S.17. březen 20:43Ověřovací centrum

Paní Janu znám již několik let a mám ji opravdu ráda. Již mnohokrát mi pomohla a pohlídala mého syna (nyní 4 roky), ať už u ní doma, na zahradě, nebo venku na hřišti. Vždy bylo všechno v naprostém pořádku, je s ní bezproblémová domluva, můžu se na ní ve všem spolehnout, zkrátka má mou plnou důvěru.

S dětmi dokáže velmi rychle navázat přátelský vztah, umí je pohotově zaujmout, pěkně s nimi komunikuje, s úctou a s respektem. Vzhledem k tomu, že má vlastní dítě, umí to výborně nejen se staršími dětmi, ale i s nejmenšími miminky, čehož si všímám vždy, když je v kontaktu s mou malou dcerou (nyní 1 rok).
Líbí se mi, že je hodně zaměřená na zdravý životní styl - pohyb, pobyt venku, zdravou stravu (vím, že umí výborně vařit), čistotu.

Taky velmi oceňuji její četné zkušenosti s péčí o vlastní dítě, mnohokrát jsem se na ní neváhala obrátit pro radu v oblasti vzdělávání a volnočasových aktivit, zdraví nebo jiných potřebných věcí. Pomůže a poradí moc ráda a ochotně. Vážím si ji také za její milé a příjemné vystupování, srdečnost, a za to, že je vnímavá a citlivá k potřebám ostatních.
Jana M.


Zdeněk V.12. březen 18:38Hlídání dětí - rodič na portále

Ohledně hlídání dětí nemáme, žádné zkušeností a tak jsme byli mile překvapení když k nám paní Jana dorazila a ne jen s dětmi ale i s naším hafem si hned sedla. Naše dvouleťačka jí hned začala říkat teto a mrně si spokojeně spalo. Pro mě velká pomoc a služby paní Jany určitě využijeme i opakovaně. Možná i proto že se i dcerka ptala kdy přijde teta. Brzo Rozinko neboj :)


Alena Z.12. březen 22:52Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Jana mi hlídala 8 hod. 1,5 ročního syna. Bylo to jeho první hlídání. Měla jsem z toho velkou obavu. Paní Jana byla úžasná, syna krásně zabavila, hezky se mu věnovala, byla empatická a moc hezky reagovala na jeho potřeby. Za mně mohu jen doporučit.


O mně

Nemáte dostatek času pro svého psího mazlíčka - miláčka? Nebo jedete dokonce na dovolenou? Dejte mi vědět, jsem velká milovnice zvířat - obzvlášť pejsků. :o) Už 11 let mi dělá společnost můj psí miláček-německý špic. Zároveň jsem hlídala v okolí našim sousedům chlupáče, když byli v práci, popř. jeli na dovolenou. Mám ráda procházky v přírodě se svým psím kamarádem, a myslím, že jeho život je jedna velká dovolená. Má denní all inclusive servis, a když mi svěříte Vašeho psího kamaráda bude o něj opravdu skvěle postaráno! Zeptejte se našeho mazlíčka :o) Můžu hlídat u sebe doma (řadový rodinný domek s malou zahrádkou a 300 m od nás krásný les). Popřípadě mohu přijet k Vám a vyvenčit ho v okolí u Vás, dát granule apod. Vše je na domluvě. Když jedou páníčkové na dovolenou, ráda je budu informovat či pošlu foto pejska, že se má dobře. Sama vím, co pro každého milujícího páníčka i pejska je za stres, když nemůže jet taky. Budu se těšit na Vaše nabídky. Psí chůva Jana 🐶

Co bych se ráda dozvěděla o opatrovaném psovi/mazlíčkovi

V případě, že Váš pejsek nemá rád společnost jiného pejska ráda bych to věděla. Můj si nikoho nevšímá, není agresivní, je to takový klidný gaučový mazel, ale pokud bych Vašeho mazlíčka hlídala u nás, je dobré to vědět. Celkově budu ráda za Vaše doporučení, co Váš pejsek má rád, jak se chová a upozornění zda má nějaký problém venku s ostatnimi pejsky, abych mu mohla poskytnout stejný standard a vše, jako když je se svým páníčkem a bylo mu se mnou dobře :o)

Kdy má čas

pondělí - neděleKalendář naposledy aktualizován před 9 dny
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Jazyky

Čeština

Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde opatruje mazlíčky:

Kde jsem nejčastěji: Praha 17