Monika
5 hodnocení
 • 52 let
 • Praha
 • Kontaktovalo ji už 58 uživatelů
 • Aktivní před 22 dny
 • Odpovídá do: 2 hodiny
 •  Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ústí nad Labem
 • Kurz první pomoci
 •  Dělání společnosti, povídání, hraní her atd.
 •  Alzheimer
 •  Demence
 •  Problémy s mobilitou
 •  Příprava jídla
 •  Doprovod k lékaři
Jazyky

Prošla ověřením dokladu (OP nebo ŘP)

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Ověřena identita

Rejstřík trestů

doložen online · v době kontroly ne starší 3 měsíců

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Barbara T.25/05/2023Péče o seniory

Monika se týden starala o mou 92letou maminku s omezenou schopností pohybu. Byla pozorná a milá. Okamžitě se naučila, co moje máma vyžaduje, a užily si vzájemnou společnost, takže doufáme, že se k nám letos v létě připojí a pomůže nám o prázdninách. Moniku mohu vřele doporučit.
Monika looked after my 92 years old mother who has limited mobility, for a week. She was attentive and kind. She promptly learnt what my mum required and they enjoyed each other's company, so we are hoping she will join us this summer to help during the holidays. I can warmly recommend Monika.


Sarka C.18/05/2023Opatrování mazlíčků

Monika pres tyden hlidala u sebe doma naseho nahace, ktery mel jeste nedavno searacni uzkost, a je vubec takova citlivka, a zvladla to super. Niblik si ji zamiloval, a Monika si nasla cestu, jak s nim jednat tak, aby se citil dobre a aby byl u ni spokojeny. Celou dobu jsme byly v kontaktu, a za tyden jsme dostali jsem vic videi, nez jsme sami udelali s Niblikem do te doby. Urcite doporucuji.


Pavla D.10/05/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Moniku mohu jen doporučit. Hlídala mi čtyřletého syna, který měl hlídačku poprvé. Je velmi milá a je vidět, že s dětmi to umí, komunikativní, zábavná. Syn byl nadšený, věnovala se mu celou dobu a už se těší na další den, až paní přijde.


Petr K.20/04/2023Péče o seniory

Paní Monika mi chodí hlídat moji matku (95 let), jsem s ní velmi spokojen. Mohu ji rozhodně doporučit. Petr Kot


Tereza Č.16/02/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Monika nám měsíc chodila hlídat dvě děti. Móňa je skvělá parťačka. Nezkazí žádnou zábavu a děti se s ní cítí pohodově. Vřele doporučuji 😊


O mně

Dobrý den,
nabízím služby společnice pro vaší maminku a nebo tatínka. Seniorům dnes nejvíc chybí společnost a možnost si popovídat. Ráda čtu, poslouchám hudbu a od malička ráda poslouchám vyprávění o tom co bylo. Moje maminka byla poslední z pěti dětí a moje babička mi vyprávěla od malička.
Nenabízím ošetřovatelské, úklidové a ani pečovatelské služby. Mohu sem tam něco donést, samozřejmě vyjít si na procházku. Cestou něco vyzvednout.
Čas po dohodě

Ciao, mi chiamo Monika e parlo meglio Italiano. Vivo a Praga e non ho problemi se viene una possibilità trasferirsi per lavoro anche in Italia.
Posso lavorare come aupair o la assistente anziani.

Monika

Dostupnost

K dispozici ve dne v noci a to vždy po dohodě. Není problém zavolat a hlídání dítěte, rodiče a nebo mazlíčka máte do hodiny (pokud tedy právě nehlídám někde jinde). U vás a nebo u mě.
Takže náhlý odjezd, rande a nebo jiný impulsivní nápad není od teď problém.
Vždy záleží na dohodě a to i v případě dlouhodobých potřeb hlídání.


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština, Italština a Slovenština

Hi, I speek also in English but haven't so much occasiones for use It. Can take care of children or seniors. Sure about dogs or cats. All I like so much and will be nice to help them when can't to be with you. Monika

Kurzy

Osvědčení o profesní zkoušce odborné kvalifikace Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha » Praha 1