image

150 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 42 uživatelů
 • Aktivní před asi 15 hodinami
 • Odpovídá do: 1 hodina
 •  SŠ Kamenomlýnská, obor: Sociální činnost
 •  Absolvovala jsem obor Sdružená uměnovědná studia (Bc.), nyní studuji Management v kultuře (nMgr.) obojí na FFMU
 •  Dělání společnosti, povídání, hraní her atd.
 •  Problémy s mobilitou
 •  Pomoc s hygienou
 •  Příprava jídla
 •  Doprovod k lékaři
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
 • Ověřena identita přes mojeID
Jazyky

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

studentka střední školy - obor sociální činnost (podzim 2015 - 4. ročník)

Více...

Hodnocení

Veronika P.30/06/2021Opatrování mazlíčků

Slečna Katka mi hlídala přes noc pejska - 6ti měsíční štěně čau-čau a naprosto úžasně si s ním poradila. Pejsek vypadal, že by tam nejraději zůstal na prázdninách :) posílala mi fotky a informovala mě, jak se jim daří, což mě uklidnilo, jelikož šlo o první hlídání. Seznámení s ní i její hodnou fenečkou bylo perfektní a pejska jsem nechala u slečny Katky s naprostou důvěrou a bez obav - bylo vidět, že pejskům rozumí, má zkušenosti a umí si je získat. Rozhodně hlídání doporučuji!


Kamila K.10/06/2021Opatrování mazlíčků

Náš miláček šel na hlídání poprvé. Měla jsem velké obavy, protože je na nás naprosto závislý. Od cizích lidí se prakticky nenechá ani pochovat.
S Katkou proběhlo seznámení s krátkou procházkou po lesíku, který má hned u domu Náš Benji s ní odcupital domů bez jediného ohlédnutí a já zůstala jako opařená. To se nikdy předtím nestalo. Vždy, byť krátké hlídání probíhalo za ukrutného pláče ( z Benjiho strany :)). S Katkou jsme byly běheme celého víkendu v kontaktu. Upřímně musím říct, že radost se shledání jsme měly s dcerou větší my než náš pes, ten by u Katky evidentně milerád zůstal dál a dával nám to celou cestu domů najevo :)
Katce dávám nejvyšší hodnocení a DOPORUČUJU s tisíci palci nahoru.


Andy P.22/10/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Tato mladá dívčina je velice skvělou chůvou pro děti. Mnohokrát mi hlídala moji malou dcerku, která nedávno oslavila rok. Vůbec u ní nebrečela a domácí prostředí u ní bylo super. Holky si hrály s hračkami, dělali bublinky - to jsem se musela smát, jak to bylo kouzelný. I na procházky chodí. Kateřina je velmi zodpovědná, ohleduplná a vstřícná slečna na hlídání i malých miminek. Jsem s ní moc spokojená. Děkuji Kateřino ;)


O mně

Přeji hezký den,
jmenuji se Katka a péči o seniory se věnuji již několik let. K této činnosti mě přivedlo, že jsem pečovala nejprve o svého nemocného člena v rodině a později i o cizí. Ke každému člověku je třeba přistupovat individuálně a s respektem. Někteří klienti hledají pouze společnost k popovídání, jiní si chtějí třeba zahrát stolní hry, jít na procházku, doprovodit k lékaři, či na úřad, nakoupit apod. V současnosti pomáhám vážně nemocné paní, která občas potřebuje nakoupit, ohřát jídlo, pomoct v domácnosti nebo jenom společnost, neboť ji její nemoc drží již 2 roky v bytě, který nemůže vůbec opustit.
Mám vystudovanou střední školu se sociálním zaměřením k seniorům a dětem. Jsem absolventka Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, oboru Sdružená uměnovědná studia. Pokračuji v navazujícím magisterském oboru Management v kultuře.
Mezi mé záliby patří hudba, divadlo-muzikály, opera a balet, zvířata, přátelé, má rodina, děti apod. Mám řidičský průkaz, ale nevlastním auto, takže vůbec nejezdím pravidelně. V případě zájmu zodpovím jakýkoli dotaz.

Kdy má čas

Jistější je si mou dostupnost ověřit zprávou, či telefonicky. Může se stát, že jej nestihnu aktualizovat. 🙂Kalendář naposledy aktualizován před 5 dny
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Jazyky

Čeština, Angličtina a Slovenština

Mám zkoušku z angličtiny na úrovni B2.

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Brno, Jihomoravský krajKde také bývám: Brno-středBydlím v Brně a momentálně jsem k zastižení prakticky neustále. Pohybuji se po celém městě, takže není problém dorazit kamkoli. :)