image

200 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 61 rodičů
 • Aktivní před 24 hodinami
 • Odpovídá do: 1 hodina
 •  SŠ Kamenomlýnská, obor: Sociální činnost
 •  Absolvovala jsem obor Sdružená uměnovědná studia (Bc.), nyní studuji Management v kultuře (nMgr.) obojí na FFMU
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 7 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Kateřina V.

 • (3)
 • 25 let
 • 9 let zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

studentka střední školy - obor sociální činnost (podzim 2015 - 4. ročník)

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Ověřena identita

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Veronika P.30/06/2021Opatrování mazlíčků

Slečna Katka mi hlídala přes noc pejska - 6ti měsíční štěně čau-čau a naprosto úžasně si s ním poradila. Pejsek vypadal, že by tam nejraději zůstal na prázdninách :) posílala mi fotky a informovala mě, jak se jim daří, což mě uklidnilo, jelikož šlo o první hlídání. Seznámení s ní i její hodnou fenečkou bylo perfektní a pejska jsem nechala u slečny Katky s naprostou důvěrou a bez obav - bylo vidět, že pejskům rozumí, má zkušenosti a umí si je získat. Rozhodně hlídání doporučuji!


Kamila K.10/06/2021Opatrování mazlíčků

Náš miláček šel na hlídání poprvé. Měla jsem velké obavy, protože je na nás naprosto závislý. Od cizích lidí se prakticky nenechá ani pochovat.
S Katkou proběhlo seznámení s krátkou procházkou po lesíku, který má hned u domu Náš Benji s ní odcupital domů bez jediného ohlédnutí a já zůstala jako opařená. To se nikdy předtím nestalo. Vždy, byť krátké hlídání probíhalo za ukrutného pláče ( z Benjiho strany :)). S Katkou jsme byly běheme celého víkendu v kontaktu. Upřímně musím říct, že radost se shledání jsme měly s dcerou větší my než náš pes, ten by u Katky evidentně milerád zůstal dál a dával nám to celou cestu domů najevo :)
Katce dávám nejvyšší hodnocení a DOPORUČUJU s tisíci palci nahoru.


Andy P.22/10/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Tato mladá dívčina je velice skvělou chůvou pro děti. Mnohokrát mi hlídala moji malou dcerku, která nedávno oslavila rok. Vůbec u ní nebrečela a domácí prostředí u ní bylo super. Holky si hrály s hračkami, dělali bublinky - to jsem se musela smát, jak to bylo kouzelný. I na procházky chodí. Kateřina je velmi zodpovědná, ohleduplná a vstřícná slečna na hlídání i malých miminek. Jsem s ní moc spokojená. Děkuji Kateřino ;)


O mně

Vážení rodiče,
jmenuji se Katka a práci chůvy se věnuji již několik let. K této činnosti mě přivedlo, že mám tyto malé človíčky ráda. Vždy, když můžu, hlídám děti svých příbuzných či přátel. Ráda s nimi hraji stolní hry, s hračkami apod. Chodím s nimi na procházky, do kina, cukrárny, parku či kamkoli chtějí (samozřejmě po dohodě s rodiči). U dětí školou povinné mohu pomoct s domácími úkoly, doprovodit do/ze školy nebo kroužků.
Hlídávala jsem mladší sestru, roční holčičku své kamarádky, Kristýnku, miminka (2 chlapečci mé sestřenice), Tima a Ramiho. V současnosti hlídávám handicapovaného žáka 2. třídy, osmiletého Tomáška a dvanáctiletou holčičku Karolínku.
Mám vystudovanou střední školu se sociálním zaměřením k dětem a seniorům. Jsem absolventka Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, oboru Sdružená uměnovědná studia. Pokračuji v navazujícím magisterském oboru Management v kultuře.
Mezi mé záliby patří hudba, divadlo-muzikály, opera a balet, zvířata, přátelé, má rodina, děti apod. Mám řidičský průkaz, ale nevlastním auto, takže vůbec nejezdím pravidelně. V případě zájmu zodpovím jakýkoli dotaz.

Kdy má čas

Jistější je si mou dostupnost ověřit zprávou, či telefonicky. Může se stát, že jej nestihnu aktualizovat. 🙂


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

3 roky

batolata

2 roky

předškoláci

5 let

dětský školní věk

3 roky

náctiletí

1 rok

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Problémy s viděním, Problémy se sluchem, Epilepsie a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Doučování dětí

Matematika

Český jazyk

Angličtina

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština, Angličtina a Slovenština

Mám zkoušku z angličtiny na úrovni B2.

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Brno, Jihomoravský krajKde také bývám: Brno-středBydlím v Brně a momentálně jsem k zastižení prakticky neustále. Pohybuji se po celém městě, takže není problém dorazit kamkoli. :)