image

200 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 81 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před 24 hodinami
 • Odpovídá do: 1 hodina
 •  SŠ Kamenomlýnská, obor: Sociální činnost
 •  FFMU, obory: Sdružená uměnovědná studia (Bc.) a Management v kultuře (nMgr.)
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 7 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
Jazyky

Kateřina V.

 • (7)
 • 26 let
 • 9 let zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

studentka střední školy - obor sociální činnost (podzim 2015 - 4. ročník)

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Ověřena identita

Ověřena identita

Rejstřík trestů

doložen online · v době kontroly ne starší 3 měsíců

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Monika M.13/09/2022Opatrování mazlíčků

Pani Katka nam hlidala fenku dva dny, tedy pres jednu noc. Bylo to poprve, kdy jsme ji dali nekam na hlidani. Vse bylo perfektni. Bezproblemova komunikace, ochota, vse presne dle nasich prani.
Obdrzela jsem nepreberne mnozstvi fotek a informaci, jak se jim dari. Lepsi hlidacku jsme si nemohli prat. Moc dekujeme a tesime se na dalsi spolupraci.


Gabriela D.25/08/2022Opatrování mazlíčků

Slečna Katka nám hlídala našeho pejska na 2 dny. Bylo to poprvé, co spal v cizím prostředí a tak jsme měli obavu jak to všechno zvládne. Naše obavy však byly naprosto zbytečné. Už asi hodinu po odevzdání pejska nám přišly první fotky a zprávy jak se mu daří. Musím říct, že i komunikace byla naprosto super. Vypadlo nám hlídání a Katka nám vytrhla trn z paty na poslední chvíli. Až budeme potřebovat zase pohlídat určitě se obrátíme na Katku. Rozhodně doporučuji!!


Markéta K.15/08/2022Opatrování mazlíčků

Katka nám 4 dny hlídala našeho dvouletého oříška Johánka. Měla jsem z tak dlouhého hlídání strach, ale Katka to dokonale zvládla. Šlo vidět, že se v pejscích opravdu vyzná a dokonce nám s pár věcmi poradila. Johánek si ji hned oblíbil a choval se u ní jako doma. 😊 Po celou dobu hlídání posílala spousty fotek, podle kterých se tam měl Johan jak v ráji. Skoro jsem se bála, že s námi nebude chtít jít domů 🤣 Prostě pecka💗


Lucie O.24/07/2022Opatrování mazlíčků

Katka nám hlídala bostonka Timmyho, když jsme byli na dovolené. Každý den jsme byli v kontaktu, posílala fotky a Timmy u ní byl moc spokojený 👍🐶 Určitě ji všem doporučuji a velmi ráda ji znovu oslovím 😊


Veronika P.30/06/2021Opatrování mazlíčků

Slečna Katka mi hlídala přes noc pejska - 6ti měsíční štěně čau-čau a naprosto úžasně si s ním poradila. Pejsek vypadal, že by tam nejraději zůstal na prázdninách :) posílala mi fotky a informovala mě, jak se jim daří, což mě uklidnilo, jelikož šlo o první hlídání. Seznámení s ní i její hodnou fenečkou bylo perfektní a pejska jsem nechala u slečny Katky s naprostou důvěrou a bez obav - bylo vidět, že pejskům rozumí, má zkušenosti a umí si je získat. Rozhodně hlídání doporučuji!


Kamila K.10/06/2021Opatrování mazlíčků

Náš miláček šel na hlídání poprvé. Měla jsem velké obavy, protože je na nás naprosto závislý. Od cizích lidí se prakticky nenechá ani pochovat.
S Katkou proběhlo seznámení s krátkou procházkou po lesíku, který má hned u domu Náš Benji s ní odcupital domů bez jediného ohlédnutí a já zůstala jako opařená. To se nikdy předtím nestalo. Vždy, byť krátké hlídání probíhalo za ukrutného pláče ( z Benjiho strany :)). S Katkou jsme byly běheme celého víkendu v kontaktu. Upřímně musím říct, že radost se shledání jsme měly s dcerou větší my než náš pes, ten by u Katky evidentně milerád zůstal dál a dával nám to celou cestu domů najevo :)
Katce dávám nejvyšší hodnocení a DOPORUČUJU s tisíci palci nahoru.


Andy P.22/10/2015Hlídání dětí - rodič na portále

Tato mladá dívčina je velice skvělou chůvou pro děti. Mnohokrát mi hlídala moji malou dcerku, která nedávno oslavila rok. Vůbec u ní nebrečela a domácí prostředí u ní bylo super. Holky si hrály s hračkami, dělali bublinky - to jsem se musela smát, jak to bylo kouzelný. I na procházky chodí. Kateřina je velmi zodpovědná, ohleduplná a vstřícná slečna na hlídání i malých miminek. Jsem s ní moc spokojená. Děkuji Kateřino ;)


O mně

Vážení rodiče,
jmenuji se Katka a práci chůvy se věnuji již řadu let, neboť mám tyto malé človíčky ráda. Vždy, když můžu, hlídám děti svých příbuzných či přátel. Ráda s nimi hraji stolní hry, s hračkami apod. Chodím s nimi na procházky, do kina, cukrárny, parku či kamkoli chtějí (samozřejmě po dohodě s rodiči). U dětí školou povinné mohu pomoct s domácími úkoly, doprovodit do/ze školy nebo kroužků.
Hlídávala jsem mladší sestru, roční holčičku své kamarádky, Kristýnku, miminka (2 chlapečci mé sestřenice), Tima a Ramiho. V současnosti hlídávám handicapovaného žáka 2. třídy, osmiletého Tomáška a dvanáctiletou holčičku Karolínku.
Mám vystudovanou střední školu se sociálním zaměřením k dětem a seniorům. Jsem absolventka Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, oboru Sdružená uměnovědná studia a navazujícího magisterského oboru Management v kultuře.
Mezi mé záliby patří hudba, divadlo-muzikály, opera a balet, zvířata, přátelé, má rodina, děti apod. V případě zájmu zodpovím jakýkoliv dotaz.

Kdy má čas

Jistější je si mou dostupnost ověřit zprávou či telefonicky. Může se stát, že kalendář nestihnu aktualizovat.🙂Kalendář naposledy aktualizován před 2 dny

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

3 roky

batolata

2 roky

předškoláci

5 let

dětský školní věk

3 roky

náctiletí

1 rok

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Problémy s viděním, Problémy se sluchem, Epilepsie a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Doučování dětí

Matematika

Český jazyk

Angličtina

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština, Angličtina a Slovenština

Mám zkoušku z angličtiny na úrovni B2.

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Brno, Jihomoravský krajKde také bývám: Brno-středBydlím v Brně a momentálně jsem k zastižení prakticky neustále. Pohybuji se po celém městě, takže není problém dorazit kamkoli. :)