Sandra
8 hodnocení
 • 34 let
 • Kladno 1
 • Kontaktovalo ji už 166 uživatelů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před 24 hodinami
 • Odpovídá do: 1 hodina
 •  Střední zdravotnická škola a vyšší odborná zdravotnická škola Karlovy Vary
 • Kurz první pomoci
 •  Dělání společnosti, povídání, hraní her atd.
 •  Alzheimer
 •  Parkinson
 •  Diabetes
 •  Demence
 •  Problémy s mobilitou
 •  Pomoc s hygienou
 •  Doprovod k lékaři
 • Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
Jazyky

Sandra H. PREMIUM

250 Kč/h

 • (8)
 • 34 let


PREMIUM

Když hodnocena, tak 4.0 a výše

Ověření alespoň druhý stupeň

Rezervace bez starostí

Rychlejší díky appce

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Kurz Problematika péče o seniory. Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola zdravotnická, obor Ošetřovatel. Střední odborná škola, obor Podnikání. Průkaz absolventa studijních středisek (Český červený kříž).

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Ověřena identita

Ověřena identita

Rejstřík trestů

doložen online · v době kontroly ne starší 3 měsíců

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Mariana S.27/05/2024Ověřovací centra

Paní Sandra mi hlídá mého syna Sebastiana. Můj syn si jen tak někoho neoblíbí ,ale u paní Sandry tomu bylo jinak. Moc se na svojí '' hlídací '' tetičku těší a já jsem moc ráda,že zrovna já měla to štěstí a našla paní Sandru. Je velice milá a příjemná jak na dospělé,tak i na děti. Mám v ní opravdovou důvěru a nemám ani nejmenších pochyb ,že by o mého syna nebylo po boku p. Sandry dobře postaráno. Jsem moc ráda , že zrovna já mohu mít po boku takovou skvělou ''hlídací'' tetičku. :) Kateřina F.


ZUZANA J.23/05/2024Úklid

Sandra mi pomohla s manažovaním mojho domu po dobu kým som ho mala na platforme Airbnb a Booking a ja som bola v zahraničí. Je to moja prvá skúsenosť s hlídačkami aj s touto formou poskytovania služieb a mala som obavu a žiadne skúsenosti . Našťastie Sandra je inteligentná, proaktívna, skúsená so skvelými nápadmi a celá spolupráca prebiehala bez problémov , doslova nad očakávania. ďakujem a vrele odporúčam.


Martina B.23/04/2024Hlídání dětí - rodič na portále

Sandra hlídala mého skoro ročního syna. Chodila s ním hlavně na procházky v kočárku a hrála si s ním. Je velmi empatická a skvěle reaguje na jeho potřeby. Je vidět, že to s dětmi umí.


Mariana S.15/04/2024Ověřovací centra

Paní Sandra mi pohlídala mé dvě dcery ( 3 a 6 let). Už jsem pár tetičkám :) své dcerky svěřila ale pokaždé jsem neměla úplný klid na duši. To nastalo u paní Sandry okamžitě když na holčičky promluvila. Její přístup k dětem je vážně úžasný. Umí děti zabavit, je stále usměvavá, neskutečně empatická a hlavně jde na ní vážně vidět, že je to žena na svém místě. Určitě její sužby budeme využívat častěji. Protože mé dcerky si tetičku moc oblíbily a my také. Takže od teď na pohlídání jedině paní Sandra :). Tereza D.


Jan S.01/04/2024Hlídání dětí - rodič na portále

Sandra nám pravidelně hlídá dvojčata už od jejich půl roku. Je úžasná a kluci ji milují. Je spolehlivá, vždy chodí včas, je s ní rychlá a bezproblémová komunikace. Nemá s ničím problém a vždy se snaží vyjít vstříc a se vším si poradí, což zvlášť když jde o dvojčata, je potřeba.


Adela S.07/10/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Sandra reaguje velmi rychle, je velmi komunikativni a skvele nam pomohla, kdyz jsme to nejvic potrebovali. S detmi si skvele hraje. Ma stejne stare deti, tak presne vi, co potrebuji. Vzdy prijela vcas a dodrzela vsechny dohodnute terminy.


Stela N.28/08/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Paní byla uplne úžasná!!syn už v prvý deň nechcel ani domu😁😁😁postaráno uplne skvěle,s klidek sem jela do prace a kdyz budú potrebovať hlidani tak urcite tuhle pani!👍👍👍👍👍


Jitka P.17/06/2023Péče o seniory

Sandra pomahá mamince (97 let) s večerním ukládáním do postele po té, co si s ní povídá a pomahá s drobnými službami. Je velmi empatická, vstřícná a komunikativní. Už teď, po týdnu docházení, si to bez její pomoci nedovedeme představit. Maminka, která je ke všem pečovatelkám velmi kritická, si jí velmi oblíbila. Myslím, že bude stejně skvělá i při hlídání dětí.


O mně

Jmenuji se Sandra a bydlím na Kladně. Vystudovala jsem zdravotnickou školu. Pracovala jsem 6 let v domově pro seniory se zvláštním režimem, kde jsem se starala o klienty např. s Parkinsonovou a Alzheimerovou chorobou. Ošetřování dekubitů (proleženin) mi také není cizí, stejně jako výměna plen a polohování. Práce ve večerních či nočních hodinách mi nevadí. Vše je o domluvě. Mohu i dojíždět. Budu se těšit na spolupráci, Sandra.

Dostupnost

Dalo by se říci, že žádný čas není problém. Určitě se domluvíme😊Kalendář naposledy aktualizován před 6 dny

Jazyky

Čeština

Kurzy

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Středočeský » Kladno » Kladno » Kladno 1