image

250 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 52 uživatelů
 • Aktivní před asi 3 hodinami
 • Odpovídá do: 3 hodiny
 •  střední obor gastronomie a management
 •  Dělání společnosti, povídání, hraní her atd.
 •  Demence
 •  Problémy s mobilitou
 •  Pomoc s hygienou
 •  Příprava jídla
 •  Doprovod k lékaři
 •  Fyzioterapie, arteterapie
Jazyky

Hodnocení

Adriana P.21/11/2020Úklid domácnosti

S pani Marketou sme sa dohodli takmer okamzite. Prisla nacas, prezreli sme si domacnost, a pustila sa do uklidu. Marketa odviedla perfektnu pracu, Bola som velmi prijemne prekvapena ako precizne uklid zvladla, vsimne si kazdy detail! Okrem toho je velmi prijemna a vyborne sa s nou komunikuje. Mozem iba doporucit.


Sven V.17/11/2020Úklid domácnosti

Marketa did a great job and advised on products to buy for the next cleaning.


Olga B.26/10/2020Úklid domácnosti

S paní Marketou jsme byli velmi spokojení. Komunikace byla rychlá a jasná. Přišla včas a začala hned pracovat. Velmi rychle se v bytě zorientovala. Má smysl pro detail. Nemusela jsem ji ukolovat. Věděla přesně co má dělat. A uklidila i skrytá zakouti;). Působí velmi spolehlivě. Člověk se ji nebojí nechat v bytě samotnou.
Těšíme se na příště.


Aleš S.21/10/2020Úklid domácnosti

Jsem velký puntičkář na detaily a musím říct, že mě paní Markéta velmi mile překvapila svou precizností :)


Lucie T.27/09/2020Úklid domácnosti

Marketa se v uklidu vyzna :) Doporucila mi vhodne prostredky, jak se starat o jednotlive povrchy, hned co zacala pracovat tak to vzala pekne dukladne. Vse zeje cistotou a tesim se na dalsi navstevu!


Tereza O.04/09/2020Hlídání dětí - rodič na portále

Pani Marketa mi pomaha nejen s vyzvedavanim a hlidanim deti ale i s uklidem domacnosti. Je naprosto spolehliva, zodpovedna, laskava, mila a deti ji maji rady. Byt nam uklidila uplne spickove, doslova jen zaril cistotou. Jsem moc rada, ze jsem ji nasla.


Denisa F.20/08/2020Úklid domácnosti

Pani Marketa je veľmi spoľahlivá a profesionálna, spolupracujeme s ňou už dlhšiu dobu a zatiaľ sme vždy boli veľmi spokojní. Na upratovaní si vždy dá záležať. Môžem ju len doporučiť


Natálie A.10/08/2020Úklid domácnosti

Paní Markéta za pár hodin dokáže zázraky i v domácnosti plné dětí a zvířat. Vyčistí zdánlivě nevyčistitelné a vysmýčí každý zapomenutý koutek. Domluva s ní je jasná a rychlá. Za celou naši rodinu naprostá spokojenost.


Victoria P.31/07/2020Úklid domácnosti

Paní Markéta to opravdu umí. Je výborná, doporučujeme


Eva Š.11/06/2020Úklid domácnosti

Markéta byla první, koho jsem zde oslovila. Odpověděla ihned a ihned jsme se domluvily - původně na "obstarání" mého invalidního táty jednou týdně, zároveň jsme se ještě domluvily na úklid. Jsme nadšení z pečlivosti a přístupu...nadherně dokonale uklizeno, žádný detail nevynechala. Komunikace vynikající, vím ,že se mohu spolehnout a v klidu např.odjet na dovolenou. Markéta je velmi milá a spolehlivá, 100% doporučuji! Eva


Bonita R.06/03/2020Úklid domácnosti

Marketa did a beautiful job cleaning our home. It has not felt so nice in a long time. We appreciate it very much. We look forward to having her help again.


Helge B.01/03/2020Hlídání dětí - rodič na portále

We are booking Marketa regularly for taking care of our kids. Her childcare is on a very professional standard . She is able to respond emptahically to the needs of children. She is a `full service nanny´, that means that she is also doing the housekeeping incl. cooking. Her childcare also includes accompanying the children to appointments.

We are very satisfied with Marketa, also because she can do the communication that is related to everyday life (e.g. doctors, technicians and other service providers).


Vanessa M.14/02/2020Úklid domácnosti

Marketa came to clean my apartment for the 1st time today. All I can say is: OH MY GOD!! She is SO good and she has left my apartment spotless and smelling amazing!!
We've discussed about the amount of hours needed to clean and now I understand why she needs more time to clean... she literally will leave your apartment/ house incredibly clean.
I recommend her 100% for deep cleaning (she will make sure even the most hidden corner os clean!). Satisfaction guaranteed!


O mně

Jmenuji se Markéta, vystudovala jsem střední školu se zaměření na gastronomii. Mám dvě děti. Mám zkušenosti s hlídáním seniorů z vlastní rodiny a našich sousedů, kteří si mě vždy velmi oblíbili, mám ráda i domácí mazlíčky,doma máme dva pejsky a meli jsme i tři kočky. Při hlídání jsem schopna i uklidit a uvařit, v závislosti na stáří seniora a celkové náročnosti. Jsem velmi solidní, čiistotná a schopna plnit vše dle vašich požadavků.

Kdy má čas

Jsem zdravá, necestovala jsem do infikovaných zemí ani jsem se s nikým z této oblasti nesetkala. Při mé práci používám roušku a rukavice.
Im healthy, wasn ´t in contact with infected persons also was not in infected countires. I wear a veil and gloves.


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština, Angličtina, Němčina a Slovenština

Všechny jazyky, mám na komunikativní úrovni, v Německu jsem žila.

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 2