image

300 Kč/hod

  • Kontaktovalo ji už 36 uživatelů
  • Rezervována opakovaně
  • Aktivní před 24 hodinami
  • Odpovídá do: 3 hodiny
  •  Obchodní akademie Praha
  •  Mytí oken
Jazyky

Michaela K.

  • (12)
  • 48 let

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Řidičský průkaz skupiny B od rokou 1991. Střední ekonomická škola v Praze 2, obor Všeobecná ekonomika. Státní jazyková zkouška z italského jazyka.

Více...

Hodnocení

Adéla M.14/09/2021Úklid domácnosti

Paní Míšo, děkuji. Při prvním úklidu jsem s důvěrou zanechala paní Míšu u nás doma samotnou. Konečně jsem měla klid, že doma bude uklizeno a já si mohu pohrát s dětmi na hřišti. Je nádherně uklizeno, bohužel hned přišly děti a už to tu revidují :) Vytknout bych ale neměla co. Paní Míša přišla na čas, což velmi oceňuji. Doufám v co nejdelší spolupráci. Ještě jednou díky, Adéla


Daniela O.03/09/2021Úklid domácnosti

V paní Michaele jsem našla zkušenou, energickou a naprosto spolehlivou bytost. Po delším hledání v ní mám vše, co jsem potřebovala. S úklidem si hravě poradí po všech stránkách, má kreativní nápady a nic není problém. Moje domácnost perfektně prokoukla. Moc děkuji a doufám v trvalou spolupráci.


Zuzana S.27/08/2021Úklid domácnosti

S Míšou jsme se dohodli na pravidelných úklidech. Je milá, rychlá a pečlivá. Jakýkoli požadavek není problém, časově mi také vyšla vstříct. No prostě není vůbec nic, co by se dalo vytknout. Rozhodně tuto spolupráci nemám v plánu vypovídat :-)


Michael H.26/08/2021Úklid domácnosti

S paní Michaelou jsme po prvním úklidu naprosto spokojení. Usměvavá a sympatická paní, bezproblémová a rychlá domluva, následný úklid byl rychlý, přesto pečlivý, rozhodně mohu doporučit :)


Lucie20/08/2021Úklid domácnosti

Paní Michaela mne sama kontaktovala na |odkaz skryt| . Domluvily jsme se na termínu, který 1x změnila, poté přišla o 10min později. Když jsem jí ukázala byt a objem práce sdělila mi, že je alergická na kočky které mám a odešla. Byt mám hezký, nový a úklid byl jen povrchový. Nechala mě bez pomoci úklidu před rodinnou oslavou a způsobila mi dosti nepříjemné chvíle. Pokud má opravdu nějakou silnou alergii na zvířata, mohla se informovat raději předem. Nedoporučuji!!! Moje první zkušenost na |odkaz skryt| doufám, že jsou zde spolehlivější hospodyňky.

Dobrý den, paní Lucie, především bych se Vám ráda omluvila za způsobené komplikace. Co se týče "přesunutí termínu": poté, co jste projevila zájem o spolupráci, jsem Vám dne 12/8 nabídla dva možné termíny; a to 13/8 a 17/8. Odpověděla jste mi 15/8 s tím, že preferujete 17/8. Tentýž den (15/8) jsem Vám prostřednictvím SMS odpověděla, že tento termín mám již obsazený (reagovala jste po 3 dnech). Poté jsem Vám nabídla další nejbližší možný termín, a to hned středu 18/8, nebo pátek 20/8. Zvolila jste středu. K mému zpoždění: ano, skutečně jsem se opozdila. Zpoždění (o 7 minut) bylo bohužel způsobené GPS, která mne na křižovatce navigovala opakovaně do jiné ulice. Za toto jsem se Vám omluvila a Vy jste omluvu přijala. Děkuji za Váš komentář, byť je negativní; pomohl mi však k doupřesnění informací o mě - alergii na kočičí mazlíčky jsem na svém profilu již doplnila. Ještě jednou se omlouvám a zůstávám s pozdravem. Michaela
Odpověď od hlídačky

Ondřej S.15/08/2021Úklid domácnosti

S paní Michaelou jsem naprosto spokoný. Uklízí nám velký dům a vždy je vše v pořádku, tak jak jsme se domluvili. Jak co se týká kvality, tak i času.
Navíc mi vychází nadmíru vstříc, když občas změním naše domluvené termíny.
Všem paní Michaelu doporučuji.


Natálie L.13/08/2021Úklid domácnosti

Mám pro paní Michaelu jen samá slova chvály. Nejenže je velmi příjemná, sympatická paní s elánem na rozdávání, ale je i velmi samostatná, pečlivá a dokáže najít nepořádek i v pro jiné čistém bytě. Tímto bych jí chtěla poděkovat za krásnou proměnu v nablýskaný domov a těším se na budoucí setkávání.
Důkazem o jejím umu nechť je spokojenost našeho největšího kritika (psa), který si po příchodu domů její práci ihned zamiloval a poválel se na čerstvě srovnaném gauči.


Pavlína P.08/08/2021Úklid domácnosti

Má první zkušenost s úklidem domácnosti je pozitivní. Paní Míša stihla vše potřebné a ještě byla dobrovolně "přesčas" :). Zanechala jsem ji s klidem doma samotnou. Koupelna precizní a takhle složenou skříň jsem měla naposledy od maminky :). Doporučuji.


Klára B.05/08/2021Úklid domácnosti

Sháněla jsem někoho na dlouhodobou spolupráci, proto můj požadavek byl nejen sehnat někoho, kdo mi pomůže s úklidem (který bude proveden podle mých představ:-)), ale i to, aby člověk, který k nám bude chodit pravidelně domů byl milý a usměvavý, a to jsme v Míše našli;-)


Martin U.04/08/2021Úklid domácnosti

Paní Michaelu všem doporučuji. Zvláště oceňuji rychlou a hladkou dohodu na všem. S úklidem samotným jsem velmi spokojený (i v porovnání s předchozími pomocnicemi). Je vidět, že M. má schopnost orientace na detail a že dává do práce úsilí navíc.


Barbora P.27/07/2021Úklid domácnosti

Když paní Míša přišla k nám do domácnosti a poprvé uklidila zjistili jsme, že všechny naše předchozí pomocnice nestály za nic. Míša je opravdu pořádku královna. Prach utřela i na místech, o kterých jsem nikdy nevěděla. Domluvili jsme se rovnou i na úklidu kanceláře. S Míšou jsme velmi spokojení a nehodláme ji vyměnit ani za zlatou cihličku.


Martin M.26/07/2021Úklid domácnosti

Pani Michaelu som mal na úklid po vymaľovaní celého bytu a pred ukončením nájmu. S prácou som maximálne spokojný a oceňujem profesionálne a zároveň milé jednanie.


O mně

Unavují Vás domácí práce, nebo jste časově vytížená? Pak jsem tu pro Vás. S všestranným úklidem mám bohaté zkušenosti, včetně mytí oken pomocí vysavače na okna zn. Karcher, který velice usnadní a tudíž urychlí jejich mytí. Úklidové práce mne hodně baví a zároveň nabíjí. Mám ráda čistotu a pořádek a mám radost, když jsou za mnou vidět patřičné výsledky. Pokud chcete mít doma rychle, avšak kvalitně uklizeno, kontaktujte mne, prosím. Čistící prostředky použiji ty Vaše, s případnou možností jejich obstarávání (samozřejmostí je vždy doložení řádné účtenky).
Důležité: domácí mazlíčci jsou v pořádku, jen na kočky mám alergii.
Děkuji, hezký den.
Michaela

Jazyky

Čeština

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha 10