Yelyzaveta
6 hodnocení
  • 30 let
  • Praha
  • Kontaktovalo ji už 33 uživatelů
  • Aktivní před asi 4 hodinami
  •  Vysoka škola, Ukrajina
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
Jazyky

Yelyzaveta S.

250 Kč/h

  • (6)
  • 30 let
  • covid-19 vakcína

Ověřen e-mail a telefon

Prošla ověřením dokladu (OP nebo ŘP)

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Roman S.18/02/2024Úklid

Slečna vynikající - můj byt vypadal jak po zemětřesení, všude nějaké krámy, bordel... Slečna vše zorganizovala, poklidila, dle potřeby našla válejícím se krámům nová místa... Ani se to nedá vše takto popsat, nebyl to totiž běžný úklid, ale skutečná výzva, která byla zvládnuta s neskutečnou precizností a kvalitou. Zároveň i skvělá komunikace a domluva, moc děkuji...


Alena31/12/2023Úklid

Paní Yelizaveta je velmi příjemná a profesionální. Přišla k nám na zacatku na velký úklid, a udělala všechno tak skvěle, že teď chodí pravidelně každý týden, a mužů jí jenom doporučit. Odpovídá rychle, dá se s ni snadné domluvit, je zodpovědná a velmi samostatná: umí pracovat bez úkolu, nebojí se organizovat věci, a uklidí i místa, kterých bych osobně nevšimla. Navíc k tomu je velmi příjemná osoba, má rada zvířátka, a je to radost pokaždé když přichází. Jsem s Yelizavetou úplně spokojená a doporučují.


Anastasia J.13/12/2023Úklid

Poctivý úklid, moc děkujeme


Vali B.10/12/2023Úklid

Úklid kuchyňské linky proběhl naprosto v pořádku. Příjemná mlada pani, zodpovědný přístup a skvělá komunikace. určité budu využívat její služeb i v budoucnu.


Hedvika D.07/11/2023Úklid

Vše bylo v naprostém pořádku. Precizně uklizený celý dům. Určitě ralda využiju příště a mohu jen doporučit.


Zdeněk L.24/10/2023Úklid

S mladou paní jsme byli spokojeni při úklidu velkého domu. Vše bylo velmi dobře uklizené. Snaží se a má profesionální přístup. Budeme využívat její služby dlouhodobě.


O mně

Dobrý den!
Jmenuji se Alžběta. Přišela jsem z Ukrajiny. Bydlím v Mladé Boleslavi, ale pracuji i v Praze. Preferuju práce od 4 hodin a více. Mám vyšší vzdělání interiérového designéra, ale jelikož se učím česky a mluvím špatně, hledám brigádu. Jsem čistotná, dobrosrdečná, čestná, nekuřácká slečna. Jsem pedantská, všímám si detailů a vašich požadavků. Umím umýt podlahy, okna, koupelny a toalety, kuchyň a domácí spotřebiče. Na přání mohu vyžehlit, vyprat a dát věci na své místo. Na vaše přání mohu zorganizovat prostor a dát věci do pořádku.
Opravdu miluji domácí mazlíčky, zejména psy🥰. Mám 10letého labradora)
Pokud vás můj profil zaujal, ráda vám pomohu s úklidem vašeho domu! Kontaktujte nás a uklízím jako pro sebe 📩

Jazyky

Čeština a Ruština

Čeština A2

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Praha » Praha 2Kde také bývám: Mladá Boleslav, Středočeský krajPo-Pa - Pracuji v Praze So-Ne - Jsem v Mladé Boleslavi