Anna
5 hodnocení
  • 24 roků
  • Benešov
  • Kontaktovalo ji už 42 uživatelů
  • Aktivní před 26 dny
  • Odpovídá do: 3 hodiny
  •  Střední zdravotnická škola, Tábor
  • Kurz první pomoci
  •  Žehlení
  •  Mytí oken
  •  Mytí auta
Absolvovala kurz první pomoci, který doložila certifikátem.
Jazyky

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Řidičský průkaz skupiny B od roku 2017. Střední zdravotnická škola Tábor, obor Zdravotnický asistent. Osvědčení o absolvování odborné přípravy hlavních vedoucích dětských táborů (Vzdělávací zařízení ČTU). Osvědčení o absolvování kurzu pro pracovníky s dětmi a mládeží ve volném čase (vzdělávací zařízení ČTU). Principy montessori v péči o seniory (centrum Seňorina). Work placement Certificate Erasmus + (Elderly Care in Ireland and Germany).

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Erika H.24/04/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Nevím, co bychom bez Aničky dělaly! Moje dcera, kterou hlídá od jejích 18 měsíců, ji miluje, Anička ji umí neuvěřitelně trpělivě bavit doma i venku. Je na ni laskavá, umí ji motivovat a je na ní vidět, že má děti opravdu ráda. Žasla jsem, jak umí zabavit batole i jak rychle si na ni moje dcera zvykla. Každou chvíli přijde s nějakou novou hrou. Hodně nám navíc pomáhá s běžným i sezónním úklidem i hlídáním kočiček. Oceňuju její klid, trpělivost, absolutní profesionalitu a dobré srdce. Není to "slečna na hlídání", ale opravdová chůva - součást rodiny. Určitě s ní počítáme i do budoucna!


Irena S.20/04/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Anička pečuje o naši malou dcerku od jejích dvou měsíců už skoro rok. Je spolehlivý a zodpovědný člověk. Nejvíce si cením zdravosti v jejím přístupu, ať se děje cokoliv, řeší situaci zdravě rozumně a zároveň s velkou péčí, vlídností a ohledem k dítěti. Je vidět, že má o dítě velký zájem, péče vychází vždy z potřeb dítěte, zároveň umí citlivě respektovat režim dítěte a to při dodržování zdravých hranic. Sama je otevřený a přímý člověk, což znamená, že každý společný kontakt je příjemný a fajn. Měli jsme na Aničku velké štěstí.


Martin T.10/12/2022Úklid

Aničku jsme měli příležitost poznat, když jsem se třetím miminkem potřebovala krátkodobě pomoci. Musím ovšem říct, že hned od prvního okamžiku jsem měla pocit, že ji znám už dlouho😊. Velmi příjemná, milá, usměvavá, klidná, empatická a vstřícná slečna, co si poradila nejen s úklidem, ale i s dětmi. Moc ji děkujeme a jsme rádi, že jsme měli možnost ji poznat. Moc dobře jsme se s ní cítili a děti ji měly rády od prvního okamžiku.


Tereza H.08/03/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Díkybohu za Aničku! Nebýt jí, asi už skáču po zdi 🙃 O moji malou Ladu se starala už od 6. měsíce a já za tu dobu získala prostor na práci, na sebe a hlavně na oddych. Anička je spolehlivá, starostlivá a empatická, srší nápady na zabavení (i malých) dětí a vždycky si s ní skvěle popovídám. Aničku rozhodně beru jako cennou součást naší "rozšířené rodiny" a mám obrovskou radost, že ji dcera pokaždé s nadšením vítá ❤️ Ani, děkuju! 😘


Lukáš L.26/08/2021Opatrování mazlíčků

Slečna hlídala našeho pejska Sama. Bylo to jeho první hlídání a měl jsem z toho trochu obavy, ale hlídačka byla úžasná. Se Samem si vyhrála a vyběhala. Byla schopné se o něj postarat ve všech směrech. Ještě jednou děkujeme a zas někdy příště.
L&L


O mně

Dobrý den, jmenuji se Anička. S úklidem se setkávám samozřejmě téměř denně doma, ale zkušenosti mám i s úklidem v cizích rodinách. V dlouhodobější výpomoci chodím uklízet už cca 4 roky, mám zkušenosti s různými domácnostmi (rodinné patrové domy, byty, se zvířectvem i se spoustou dětí :-) ). Během dvou let práce v kavárně byl úklid na denním pořádku, stejně tak jako ve zdravotnických zařízeních (nemocnice, domov pro seniory), kde jsem měla studijní praxe i brigádně práci.
Čistící prostředky bych využívala vaše. Po dohodě mohu vypomoct s mytím oken, žehlením nebo s prací na zahradě.

Mám bohaté zkušenosti nejen s úklidem, ale i s péčí o děti, zvířata a péčí o seniory. Nabízím možnost libovolné kombinace daných oblastí, budu Vaší pravou rukou bude jen na Vás, jestli čas budu trávit péčí o Vaše děti, blízké nebo úklidem domácnosti. V této variantě je cena 350 Kč/ hod.

V případě úklidu mimo Benešov hradí cestu rodič / domácí (10Kč/km).

Dostupnost

Momentálně mám plnou kapacitu na pravidelné hlídání. Většinou mohu jednorázově víkend nebo večery.


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština

Anglický jazyk - středně pokročilý (B2), možnost doučování prvního stupně základní školy

Kurzy

Absolvovala jsem akreditovaný kurz odborné přípravy hlavního vedoucího dětských táborů a kurz pro pracovníky s dětmi a mládeží ve volném čase. Úspěšně jsem složila profesní zkoušku chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky.

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Benešov, Středočeský kraj