Anna
8 hodnocení
 • 6 let zkušeností s hlídáním
 • 24 let
 • Benešov
 • Kontaktovalo ji už 54 rodičů
 • Aktivní před asi 12 hodinami
 • Odpovídá do: 4 hodiny
 •  Střední zdravotnická škola, Tábor
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 6 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Skupinky dětí
Absolvovala kurz první pomoci, který doložila certifikátem.
Jazyky

Anna N.

300 Kč/h

 • (8)
 • 24 let
 • 6 let zkušeností s hlídáním

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Řidičský průkaz skupiny B od roku 2017. Střední zdravotnická škola Tábor, obor Zdravotnický asistent. Osvědčení o absolvování odborné přípravy hlavních vedoucích dětských táborů (Vzdělávací zařízení ČTU). Osvědčení o absolvování kurzu pro pracovníky s dětmi a mládeží ve volném čase (vzdělávací zařízení ČTU). Principy montessori v péči o seniory (centrum Seňorina). Work placement Certificate Erasmus + (Elderly Care in Ireland and Germany).

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Hana P.19/11/2023Péče o seniory

Anička nám pomáhala s tatínkem. Je velmi profesionální, milá a spolehlivá. Jsem ráda, ze jsem ji poznala a velmi doporučuji. Aničko,díky..


Luboš K.19/10/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Anička je vždy připravená, milá a průběžně přes den posílá fotky a informace o hlídání. Syn jí hned první den skočil pomalu do náručí a od té doby je to jeho oblíbená teta. Lepší parťačku na hlídání jsme si nemohli přát!


Michal P.30/06/2023Opatrování mazlíčků

Anna hlídala našeho psa a nejen, že k ní získal důvěru, což u něj není standardní, ale i ho naučila nějaké nové věci, takže pejsek byl moc spokojený. Rozhodně doporučuji.


Erika H.24/04/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Nevím, co bychom bez Aničky dělaly! Moje dcera, kterou hlídá od jejích 18 měsíců, ji miluje, Anička ji umí neuvěřitelně trpělivě bavit doma i venku. Je na ni laskavá, umí ji motivovat a je na ní vidět, že má děti opravdu ráda. Žasla jsem, jak umí zabavit batole i jak rychle si na ni moje dcera zvykla. Každou chvíli přijde s nějakou novou hrou. Hodně nám navíc pomáhá s běžným i sezónním úklidem i hlídáním kočiček. Oceňuju její klid, trpělivost, absolutní profesionalitu a dobré srdce. Není to "slečna na hlídání", ale opravdová chůva - součást rodiny. Určitě s ní počítáme i do budoucna!


Irena S.20/04/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Anička pečuje o naši malou dcerku od jejích dvou měsíců už skoro rok. Je spolehlivý a zodpovědný člověk. Nejvíce si cením zdravosti v jejím přístupu, ať se děje cokoliv, řeší situaci zdravě rozumně a zároveň s velkou péčí, vlídností a ohledem k dítěti. Je vidět, že má o dítě velký zájem, péče vychází vždy z potřeb dítěte, zároveň umí citlivě respektovat režim dítěte a to při dodržování zdravých hranic. Sama je otevřený a přímý člověk, což znamená, že každý společný kontakt je příjemný a fajn. Měli jsme na Aničku velké štěstí.


Martin T.10/12/2022Úklid

Aničku jsme měli příležitost poznat, když jsem se třetím miminkem potřebovala krátkodobě pomoci. Musím ovšem říct, že hned od prvního okamžiku jsem měla pocit, že ji znám už dlouho😊. Velmi příjemná, milá, usměvavá, klidná, empatická a vstřícná slečna, co si poradila nejen s úklidem, ale i s dětmi. Moc ji děkujeme a jsme rádi, že jsme měli možnost ji poznat. Moc dobře jsme se s ní cítili a děti ji měly rády od prvního okamžiku.


Tereza H.08/03/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Díkybohu za Aničku! Nebýt jí, asi už skáču po zdi 🙃 O moji malou Ladu se starala už od 6. měsíce a já za tu dobu získala prostor na práci, na sebe a hlavně na oddych. Anička je spolehlivá, starostlivá a empatická, srší nápady na zabavení (i malých) dětí a vždycky si s ní skvěle popovídám. Aničku rozhodně beru jako cennou součást naší "rozšířené rodiny" a mám obrovskou radost, že ji dcera pokaždé s nadšením vítá ❤️ Ani, děkuju! 😘


Lukáš L.26/08/2021Opatrování mazlíčků

Slečna hlídala našeho pejska Sama. Bylo to jeho první hlídání a měl jsem z toho trochu obavy, ale hlídačka byla úžasná. Se Samem si vyhrála a vyběhala. Byla schopné se o něj postarat ve všech směrech. Ještě jednou děkujeme a zas někdy příště.
L&L


O mně

Dobrý den, milí rodiče, jmenuji se Anička a jsem profesionální chůva. Vyrostla jsem na farmě, kde moji rodiče pořádají každoročně dětské tábory. Od svých 15ti let jsem vypomáhala u oddílu jako praktikant, od roku 2017 jsem se stala oddílovou vedoucí (jeden oddíl = 20 - 30 dětí ve věku 6 až 14 let) a také jsem vedla turistický oddíl pro děti od 12 do 17 let. Od roku 2018 jsem i táborovou zdravotnicí.
V r. 2018 jsem úspěšně ukončila střední zdravotnickou školu, obor Praktická sestra, kde jsem během dvou let praxe v nemocnici vypomáhala mimo jiné i na dětském a poporodním oddělení.
Absolvovala jsem akreditovaný kurz pro hlavní vedoucí dětských táborů a profesní kvalifikaci ,,Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky''.
Mám zkušenosti s péčí o kojence od 2 měsíců, batolata, předškoláky i školáky a puberťáky.
V rodinách jsou pro mě důležité dobré vztahy, dlouhodobá spolupráce a oboustranná důvěra.

Ve volném čase ráda peču a vařím, mám kladný vztah ke zvířatům a ráda trávím čas v přírodě.

Lásku a zodpovědnost k přírodě i všemu živému ráda předávám i mým malým svěřencům a snažím se s nimi co nejvíce času trávit venku.
Baví mě s dětmi kreativně tvořit, vymýšlím senzorické aktivity, hravé poznávání běžného života ve městě i na vesnici a vedu je k samostatnosti.

NOVINKA!
Nově nabízím hlídání i pro rodiny, ke kterým pravidelně nedocházím. Tato varianta je ideální pro ty, kteří si občas chtějí zajít s partnerem na večeři nebo do kina / divadla, s kamarádkami do kavárny a nebo jen mít více času sama pro sebe. Předem vypisuji volné termíny, podle časových možností (dopoledne / odpoledne / večery / víkendy).
Vždy doporučuji před prvním hlídáním osobní schůzku, kde se vzájemně poznáme, řekneme si představu o fungování a požadavky.
Cena nepravidelného hlídání je 350 Kč / hodina. Minimální počet hodin jsou 3h.
Osobní setkání je nezávazné a je zdarma.
Při hlídání 3 a více dětí zároveň je cena individuální.

Budu se na Vás i Vaše dětičky moc těšit :).

V případě dojíždění mimo Benešov hradí cestu rodič (10Kč/km).

Dostupnost

Momentálně mám plnou kapacitu na pravidelné hlídání. Nicméně mívám nepravidelně volná dopoledne i odpoledne, po domluvě mohu zajistit i večerní hlídání.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

2 roky

batolata

3 roky

předškoláci

2 roky

dětský školní věk

6 let

náctiletí

5 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Diabetes, Astma, Alergie na potraviny, Problémy s viděním a Problémy se sluchem

Doučování dětí

Český jazyk

Jazyky

Čeština

Anglický jazyk - středně pokročilý (B2), možnost doučování prvního stupně základní školy

Kurzy

Absolvovala jsem akreditovaný kurz odborné přípravy hlavního vedoucího dětských táborů a kurz pro pracovníky s dětmi a mládeží ve volném čase. Úspěšně jsem složila profesní zkoušku chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky.

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Středočeský » Benešov, Středočeský kraj