Ivana
2 hodnocení
 • 24 roků zkušeností s hlídáním
 • 50 roků
 • Praha
 • Kontaktovalo ji už 167 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před 4 dny
 • Odpovídá do: 5 hodin
 •  SŠ textilní
 •  Vysoká škola strojní a textilní Liberec
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Oslavy
Absolvovala kurz první pomoci, který doložila certifikátem.
Jazyky

Ivana S.

250 Kč/h

 • (2)
 • 50 roků
 • 24 roků zkušeností s hlídáním

Prošla video ověřením

více o video ověření

Zkontrolován občanský průkaz

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

Hodnocení

Barbora K.19/07/2022Úklid

Paní Ivana mi byla jednorázově pomoct s žehlením. Komunikace byla hladká a prádlo precizně vyžehlené. Určitě doporučuji.


Dagmar F.17/05/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Paní Iva je skvělá a je vidět,že ji práce s dětmi baví:) Moc děkujeme,že byla ochotna se sejít seznámit a následně pohlídat naši 15 měsíční dračici:) Na první hlídání jsme nemohli vybrat lepé:) Dáša a Malvínka


O mně

PROFESIONÁLNÍ CHŮVA - OD února 2024 budu mít dva dny volné- momentálně mám plno do konce ledna 2024. V případě že plánujete závazné hlídání od února, tak mi dejte vědět, abychom se domluvili.

Jmenuji se Ivana, jsem mámou 2 dospělých dětí. Mám profesní certifikát Chůva pro děti akreditovaný MŠMT. Přestože jsem vystudovala technickou vysokou školu, zvolila jsem rekvalifikaci, abych mohla dělat něco, co má pro mne smysl. Mohu hlídat dopoledne i odpoledne, podle vzájemné domluvy. Nejlépe však od dopoledních hodin do brzkých odpoledních hodin. Děti beru jako rovnocenné moudré bytosti, které jsou zvídavé a rády se vše učí hrou bez drezury, soutěživosti a tlaku. Starostlivost o děti je pro mne radostí. Ráda hlídám miminka a batolata. Momentálně se starám o chlapečka, kterému je 26 měsíců, o holčičky 21 a 24 měsíců. Hlídání nejlépe od 8:30 nebo od 9 hodiny na 6 až 7 hodin za den.
Ideální hlídání je pro každého jiné - každopádně je vhodné, aby v přítomnosti rodiče ( práce home office nebo mateřská) byla možnost oddělených místností, kdy dítě po dobu hlídání v domácnosti nebylo po celou dobu v přímém kontaktu s rodiči. Když tomu tak není je hlídání komplikované pro všechny, protože dítě chce být přirozeně s rodiči.
Příprava jídla je podle volby rodičů- buď je jídlo připraveno nebo mohu já připravit umělou stravu - náhradu mateřského mléka nebo příkrmy.
Nedělám hospodyni v domácnosti. Po dobu kojení mohu vypomoci s drobným úklidem - pověsit prádlo, umýt nádobí či po domluvě.
U větších dětí - ráda chodím s dětmi na procházku, na hřiště, ráda s nimi hraji hry či vytváříme různé " umělecké výtvory" pro radost z tvoření. Velmi ráda dětem čtu knihy, povídám pohádky, můžeme tvořit z modelíny či z hlíny.
Ke své " práci" - hlídání, přistupuji zodpovědně a proto bych ráda, aby si rodiče uvědomili, že každé vypovězené hlídání pro mne znamená finanční ztrátu bez možnosti náhrady.
To jak se stavíme, chováme ke svým dětem je bude doprovázet celým životem. Tak, ať jim dáme hlavně klid, rozvahu, laskavost, povzbuzení a důvěru v tento krásný svět ( i když se může zdát, že to tak není)
Cena za hlídání 2 dětí je 350 Kč za hodinu.

Dostupnost

Mám volno dle vyznačeného času. Prosím, pokud budete chtít hlídání zavolejte mi rovnou na mobil. Na internetu stále nejsem. Děkuji :-)


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

3 roků

batolata

3 roků

předškoláci

3 roků

dětský školní věk

žádná zkušenost

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Dětské nemoci a Alergie na potraviny

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

keramika

Doučování dětí

Matematika

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština a Slovenština

Základní znalost AJ a RJ, domluvím se. Slovensky a česky umím perfektně.

Kurzy

Certifikát Chůva pro děti akreditovaný MŠMT

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 8