Denisa
4 hodnocení
 • 9 roků zkušeností s hlídáním
 • 31 roků
 • Praha
 • Kontaktovalo ji už 65 rodičů
 • Aktivní před 8 dny
 • Odpovídá do: 8 hodin
 •  Gymnázium
 •  VOŠHerecká
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: nad 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Denisa V. PREMIUM

250 Kč/h

 • (4)
 • 31 roků
 • 9 roků zkušeností s hlídáním


PREMIUM

Když hodnocena, tak 4.0 a výše

Ověření alespoň druhý stupeň

Rezervace bez starostí

Rychlejší díky appce

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Vyšší odborná škola herecká (obor Herectví a moderování).

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Petr M.18/10/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Denisa svou prací žije, a to se projevuje ve všech směrech – v otevřené a erudované komunikaci s rodiči i v nadšení, které vkládá do času s dětmi. Vyšla nám velmi vstříc během adaptace, kdy jsme se několikrát nezávazně potkali a snažila se naši holčičku opravdu poznat. Oceňujeme naprostou spolehlivost, důslednost a zároveň respektující přístup. Také si vážíme toho, že aktivně vymýšlí program a snaží se děti opravdu rozvíjet – nejen na ně dohlížet. Většinu času tráví venku, zároveň mají k dispozici zázemí útulné herničky, prostor ke stolování i postýlky na odpoledního šlofíka. Velké plus pro nás je, že Denisa většinou hlídá několik (3–4) dětí naráz a dcerka si tak postupně může zvykat na malý kolektiv dřív, než nastoupí do „opravdové“ školky. Můžeme jedině doporučit :)


Marie H.14/10/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Denisa hlídá našeho malého od jednoho roku a k tomu si občas přibere i naší tří leťačku. Hlídání obou dětí zvládá s naprostým přehledem. Děti si jí oblíbily a co navíc oceňuji je, že se je snaží vychovávat, aby zdravě prospívaly a osvojily si správné návyky a byly samostatné.


Michaela V.29/10/2019Rodinný příslušník

Denda hlídala poprvé svého synovce v 6mesicich a od té doby si spolu vybudovali neuvěřitelný vztah, který závidí i babičky. Syn se na ni vždy strašně těší, hned u dveří ji chytá za ruku a odvádí jí do pokojíčku. Dokonce ho naučila v jeho 23mesicich odsát si dobrovolně rýmu z nosu, do té doby jsme s ním bojovali a neobešli se bez pláče. Denda k hlídání přistupuje velmi zodpovědně a profesionálně, kdykoliv u nás hlídá, víme, že je malý v nejlepších rukou :)


Aaron J.23/01/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Denisa je skvělá kamarádka pro naše dva syny (5 let a 15 měsíců). Spolupracujeme s ní dlouhodobě a vždy chodí včas, je velmi spolehlivá a zodpovědná. Obě děti ji mají rády a těší na ni. S dětmi si ráda hraje, je pro každou legraci. Můžeme ji bez obav s dětmi nechat, jsme si jisti, že o ně bude ve všech ohledech postaráno. Denisu můžeme velmi rádi doporučit.


O mně

Ahoj, mé jméno je Denisa, je mi 31 let a jsem z Prahy. Trávení času s dětmi mě natolik baví, že jsem se tomu začala věnovat naplno. Od února 2023 už hlídání probíhá pouze u mně na Letné, kde je zařízený dětský pokojíček/hernička i se spinkáním :). Občas by byl i kolektiv 2-3 dětí a z toho důvodu nabízím hlídání pro děti ve věku 2 a více let. S dětmi trávím i hodně času venku, pár minut pěšky je Letenská pláň s hřišti, zemědělské muzeum a celkově spoustu možností, co podniknout.
(Prosím dočtěte až do konce. )
Co se týká mých zkušeností s hlídáním dětí, mám praxi v různých variantách, ze začátku jsem hlídavala většinou tetám, kamarádkám, známým. A také jsem hlídávala svého mladšího brášku, kterému je teď už 14 let a synovce s neteří (3 a 6 let) O:). Poté hlavně několik let v rodinách odtud a z doporučení. Také mám už teď nějakou dobu i profesní kvalifikaci chůvy pro děti 0-předškolní věk. Momentálně hlídám pravidelně děti v rozmezí věku 2 - 5let. V případě nutnosti, není problém od rodin, kde jsem hlídala/ hlídam, požádat o doporučení :). Též jsem vedla tanečky pro tříleté holčičky. Ráda se pohybuji mezi dětmi a vymýšlím různé aktivity. Trávení času s nimi mě opravdu naplňuje. Nejblíže mám k těm předškolkovým a školkovým, u nichž je nejvíce vidět, jak rostou před očima, co vše jsem je naučila apod... Podle mě je důležité, aby se dítě rozvíjelo, tudíž k hlídání tak přistupuji. Hodně s nimi komunikuji, jsem z dětmi kamarádka a zároveň si dokážu sjednat i autoritu. V případě, že dítě něco nezvládá ve škole (např. starší ourozenec), ráda se zaměřím i na to, aby se zlepšilo :).
Jsem pro každý sport, pro každou legraci. Baví mě kreativní věci...:)

Důležité info:
Berte prosím na vědomí, NEhlídám nemocné děti, tj. když mají vyšší teplotu a je zřejmé, že to není např. od zoubků, jasně zelená rýma, chrchlavý kašel apod... Takové děti, mají být podle mě s rodičem i s psychického hlediska.
Sama se udržuji zdravá a v kondici. Nedovolím si hlídat nemocná. Respektuji zdraví ostatních.

V případě hlídání u rodiny doma je cena 300,-/hod. (Bývá už jen výjimečně)
- 3 hodiny a méně (za den) je to 350,-/hod.
V případě, že je dětí víc než jedno, též se cena liší, záleží pak na věku dětí.
V případě večerního hlídání (po 19 hodině), je cena 350,-/hod + zajištění dopravy.

Při zrušení méně než 24 hodin předem, žádám o proplacení domluveného hlídání, je téměř nemožné si tak rychle najít kompenzaci.

Garantuji 100% spolehlivost.

Dostupnost

Hlídání probíhá u mě na Letné každý všední den 8:00-17:00 😊 Momentálně mám 1-2 místečka některé dny volná.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

4 roků

batolata

8 roků

předškoláci

7 roků

dětský školní věk

3 roků

náctiletí

3 roků

Zkušenost se speciálními požadavky

Hyperaktivita, Dětské nemoci a Alergie na potraviny

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Učím se s dětmi i různé básničky, snažím se je rozvíjet ve všech směrech. Stavíme bunkry, tvoříme všechno možné :).

Doučování dětí

Matematika

Český jazyk

Angličtina

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština a Slovenština

Mluvím plynule hovorovou angličtinou, jsem schopná učit Aj uplného začátečníka či mírně pokročilého. :)

Kurzy

Kurz profesionální chůvy schválený MŠMT

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 7