image

290 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 105 rodičů
 • Aktivní před asi 2 hodinami
 • Odpovídá do: 5 hodin
 •  Gymnázium
 •  Jihočeská univerzita, Speciální pedagogika předškolního věku - učitelství pro mateřské školy
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 4 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
 • Ověřena identita přes mojeID
Jazyky

Eliška B.

 • (6)
 • 23 let
 • 6 let zkušeností s hlídáním

Prošla osobním pohovorem

více o Ověřovacích centrech a procesu ověření

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Všeobecné gymnázium. Zkouška z anglického a německého jazyka. Řidičský průkaz skupiny A1, A2, B, B1 a AM platným od 28. 1. 2016, aktivní řidička.

Více...

Hodnocení

Mariana S.11/08/2019Ověřovací centrum

Eliška pracovala v Dětském centru se skupinkou dětí s mentálním postižením a s kombinovaným postižením ve věku od cca dvou do šesti let. I přes rozmanitost mentální úrovně a schopností dětí komunikaci a práci s nimi zvládala dobře.
Práce s dětmi většinou probíhala skupinově, dokázala však pracovat s dětmi i individuálně. Navazovala s dětmi přiměřenou komunikaci a pozorně vnímala jejich potřeby.
Měla možnost sledovat práci zaměstnanců při péči o těžce postižené děti. Využila příležitost sledovat práci učitelů (speciálních pedagogů) při zajišťování výuky v rámci individuálních vzdělávacích programů (IVP) pro děti s těžkým mentálním handicapem. Měla možnost zúčastnit se canisterapie. Byla informována o možnostech pomoci Dětského centra rodinám s postiženým dítětem. V komunikaci byla aktivní a zvídavá.
Komunikace s dalšími zaměstnanci byla bezproblémová. Příchod a odchod na pracoviště byl dochvilný. Pracovala spolehlivě a ochotně.
Pavla B.


Jaroslava S.25/07/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Vystřídalo se u nás doma několik "hlídaček", které byly skvělé, s některými jsme si neseděli. Elišku mohu, s klidným srdcem, zařadit mezi ty skvělé "hlídačky". Dcery (3 a 7 let) Elišku přijaly dobře. Eli nejen, že holky pohlídá, také se jim věnuje, učí novému, vymyslí program na celý den. Co se domluví, to platí. Během hlídání s holkami vyvenčí i rodinného mazlíčka (kokršpaněl). Jak jsem již zmínila a také se to opakuje v předchozích referencích, Elišku mohu jen vychválit. Dochvilnost, spolehlivost, k dětem a zvířatům citlivý, laskavý a chápavý přístup, to vše patří do jejích hlavních rysů.
Naše holky Elišku mají rády. Po hlídání nadšeně básní, co vše celý čas dělaly. A to je pro rodiče hlavním ukazatelem, že natrefili na správnou osobu pro jejich záskok. Za celou naši rodinu doporučuji.


Blanka Š.03/10/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Na hodnocení Elišky má systém málo hvězdiček. Ve všech ohledech naprosto perfektní spolupráce, Eliška je dochvilná a spolehlivá, dcera i psíci ji zbožňují. Jednoznačně doporučuji :)


Veronika T.09/08/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Eliška B. hlídala našeho syna od jeho 2 let do 4,5 let. Eliška k nám přichází v dobré náladě, syna zabaví, bere ho často ven, získala si ho prakticky okamžitě. Věnuje se mu naplno, syn byl po hlídání vždy veselý. Neměla problém ani s hlídáním během nemoci syna, což jsme uvítali. Domluva vždy vstřícná a loajální. Pro lepší pocit jistoty při hlídání je plusem kurz první pomoci. Eliška mohu doporučit všem maminkám, o dítě v její péči bude dobře postaráno. Děkujeme!


Anna K.31/05/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Eliška nám hlídala po 3dny syna (5let) a byla naprosto skvělá. Přišla vždy včas, se synem si moc hezky hrala, vyráběli spolu třeba krasne věci z papíru; ačkoliv syn nemohl ven po nemoci, dokázali se velmi dobře zabavit i na delší čas. Syn s ní byl evidentně moc rád a velmi si sedli. Nemám nic, co bych vytkla a mohu jen doporučit. pokud to půjde, určitě si Elišku na hlídání ještě někdy pozvu.


Šárka V.02/09/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Na slečnu Elišku je vždy spoleh, má mou absolutní důvěru. Dcera Elišku zbožňuje a často se na ni ptá. Mohu vřele doporučit.


O mně

Milá maminko, milý tatínku,

moc ráda bych Vám nabídla hlídání pro Vaše zlatíčka. Mé jméno je Eliška, je mi 22 let. Třetím rokem studuji obor Speciální pedagogika předškolního věku a učitelství pro mateřské školy na Jihočeské univerzitě. Jsem spolehlivá, trpělivá, empatická a hravá. Absolvovala jsem kurz první pomoci dětem. Baví mě hry s dětmi, kreslení, tvoření, čtení, jízda na kole, plavání, vycházky do přírody. Mám kladný vztah také ke všelijakým domácím mazlíčkům. Domluvím se anglicky, německy a základy italštiny.

Zkušeností s hlídáním mám mnoho. O prázdninách mi již podruhé svěřila německy mluvící rodina dva sourozence, 1,5 a 4 roky, na každodenní hlídání. Pravidelně jsem vyzvedávala z MŠ a hlídala 6ti letou slečnu. Již čtyři roky pravidelně hlídám sourozence, nyní pětiletou holčičku a dva a půl let starého chlapečka. Občasně hlídám tříletého chlapce. Další zkušenosti postupně získávám nárazovým a nepravidelným hlídáním dětí všeho věku a praxemi v běžných MŠ, speciálních MŠ, v první třídě ZŠ a v Dětských centrech pro děti s postižením.
S dětmi si rozumím, nikdy jsem se nesetkala s problémem v komunikaci mezi mnou a dětmi. Práce s dětmi mě moc baví, ráda s mini trávím svůj čas.

Na jakékoli otázky, které zde v textu nejsou zodpovězeny, Vám ráda odpovím ve zprávách.
Těším se na spolupráci.

Kdy má čas

Vše záleží na společné domluvě. Dlouhodobá hlídání z časových důvodů nyní nepřijímám.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

6 let

batolata

6 let

předškoláci

6 let

dětský školní věk

6 let

náctiletí

6 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Diabetes, Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Problémy s viděním, Problémy se sluchem, Epilepsie a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Doučování dětí

Matematika

Český jazyk

Angličtina

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština

Angličtinou a němčinou se plynně dorozumím, ovládám základy italštiny.

Kurzy

kurz První pomoc dětem, kurz První pomoc pro psy

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha 22Kde také bývám: Pyšely,Hlídám v Praze, Průhonicích, Říčanech a okolí.