image

150 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 256 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před 2 dny
 •  Střední pedagogická škola s maturitou- předškolní pedagogika a psychologie
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Renata L.

 • (10)
 • 49 let
 • 25 let zkušeností s hlídáním

Hodnocení

leni j.11/09/2021Hlídání dětí - rodič na portále

teta Renata je skvělá, s dětmi to umí, přemýšlí, jak jim hlídání ulehčit, přistupuje ke každému dítěti jednotlivě podle jeho povahy. Při prvním hlídání mi posílala zprávy, jak to probíhá a já byla klidná, že je syn v dobrých rukou.


Petra S.02/07/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Chtěla bych tímto moc poděkovat Renatě, která se o syna úžasně starala. Hlídala ho od jeho 1,5 roku do 3 let do nástupu do školky. V miniškolce syn plakal, ale Renatu si oblíbil hned po několika setkáních a těšil se k ní (velká úleva pro maminku 😊). Díky zkušenostem ze školky připravovala Renata pro synka různé kreativní aktivity, které ho rozvíjely, což obzvlášť oceňuji. Mimo to také četli knihy, hráli si spolu, chodili spolu ven na hřiště. Mohla jsem se samozřejmě vždy spolehnout, že se postará také o jeho potřeby, co se týká jídla, oblečení a veškeré péče. Vždy jsem měla jistotu, že synek je v těch nejlepších rukou, a navíc si to u Renaty užívá. Proto mohu upřímně a s radostí doporučit Renatu každému, kdo hledá pro své dítě bezpečnou a rozvíjející péči 😊.


Eva B.24/06/2020Hlídání dětí - rodič na portále

Teta Renáta nám spadla z neba :) Niekoľko týždňov sa denne (9-16:30) starala o našu Aničku (4r), a už pri prvom stretnutí som z toho mala dobrý pocit. Je vidieť, že má s deťmi veľa skúseností, presne vedela, čo Anička potrebuje. Je starostlivá, no presne tak ako mama. Anička je citlivá a potrebuje pozornosť, aby sa jej niekto venoval. V škôlkach to bol vždy horor... Po prvom dni som s malou dušičkou po ňu išla, ale Anička vybehla vysmiata. Na druhý deň ráno som očakávala krízu, že sa jej nechce a chce byť doma, ale ona veselo zbalila batôžtek a šup šup, už ma uháňala, že ideme ku tete Renáte. Veľmi si ju obľúbila. Teta Renáta s ňou trávila plnohodnotne celý deň, kreslila, čítala, vystrihovala, hrala sa s ňou, vodila ju na ihrisko, do cukrárne (s naším zvolením) i na výlet. Komunikácia perfektná.


Jana W.19/09/2019Hlídání dětí - rodič na portále

S "tetou" Renatkou jsme velmi spokojeni. Hlídá nám naši dceru od 1.5 roku. Dcera si ji velmi oblíbila a odchází od ní vždy spokojená a s úsměvem. Vím, že je u tety Renatky v těch nejlepších rukou a proto ji vřele doporučuji i dalším rodičům.


Barbora19/12/2018Hlídání dětí - rodič na portále

S paní Renatou jsme byli velmi spokojeni. Jako jedna z mála byla ochotná hlídat nám malou již od 2 týdnů, navíc i v pozdní večerní hodiny. Hlídání bylo vždy bez problémů, o malou bylo skvěle postaráno, byla vždy klidná, spokojená a vyhraná když jsme si ji přebírali zpět. Dalo by se říci, že s paní Renatou vyrůstala, protože ji vídala pravidelně ve školní rok každý týden na 2-3 hodiny téměř od narození až do 15 měsíců. Pokud některé maminky hledají příjemné prostředí s milou a zkušenou paní na hlídání, můžeme jen doporučit.


Eva K.07/12/2018Hlídání dětí - rodič na portále

S paní Renatou jsem velmi spokojená, dcera si jí velmi oblíbila. Je vidět, že má velké zkušenosti s péčí o děti.


Anna V.03/09/2016Hlídání dětí - rodič na portále

Pani Renáta nám strážila syna od veku 14 mesiacov po dobu štvrť roka, tri razy týždenne vždy asi 7 hodín.
Na začiatku ešte nejedol samostatne, nechodil na nočník, nevydržal dlhé prechádzky, po predchodzej snahe integrovať ho do jaslí bol často chorý).

Aby k nemu našla cestu (= aby malý prestal revať) spievala mu a nebránila sa fyzickému kontaktu. To skutočne oceňujem.
Malý si na ňu rýchlo zvykol, neskôr už ju vítal vo dverách a pri mojom odchode mi len ledabolo mávol, pač sa ponáhľal hrať sa s tetou Renatou.

Pani Renata má návyky učiteľky zo škôlky: dieťa podporovala v samostatnej hre, vodila na dlhé prechádzky, ukladala ku spánku do postieľky (nezaspával jej v náruči, ale zostala pri ňom, aby zaspal pokojne).
Zároveň ale akceptovala všetky malého potreby či zvyky: do asi 15. mesiaca veku zaspával v hacke (hojdacej sieti), spal dva razy denne.
Keď sa s malým poznali lepšie, bez problému mu pripravila olovrant z domácich zdrojov či dokončila prípravu obeda (nakrájala mäso a prílohu), dbala o pitný režim, problémom nebolo ani podávanie liekov v presnú dobu.

Pozrite sa, nie je to pani, ktorá vezme Vaše decká do aqualandu alebo s nimi vylezie na strom v susednej ulici. Pokiaľ ale potrebujete solídne stráženie malého dieťaťa kde dbáte na to aby bolo vonku poriadne oblečené, aby bolo dosť najedené, na slnku malo klobúčik a dostatočne často pilo, naučilo sa pesničku a bolo na čerstvom vzduchu, toto je to, čo pani Renata bezpečne poskytne, ja som bola v práci pokojná, vedela som, že je dieťa v dobrých rukách a do večera prežije bez úhony.


Petra S.06/04/2016Hlídání dětí - rodič na portále

S tetou Renatou jsme spokojeni. Synovi se opravdu věnuje naplno a vím, že je o něj dobře postaráno.


Ronald H.08/03/2016Hlídání dětí - rodič na portále

S paní Renatou jsme byli velice spokojeni. Je spolehlivá, trpělivá, starostlivá a flexibilní. Je vidět, že k dětem má pěkný vztah a s hlídáním a péčí o ně, dlouholeté zkušenosti. Náš syn si ji rychle oblíbil. Můžeme jen doporučit!


Svatava S.07/03/2016Hlídání dětí - rodič mimo portál

S paní Renatou jsme byli velmi spokojeni, děti byly v dobrých rukou.


O mně

Milé maminky a tátové. Jmenuji se Renata, jsem matkou 22letého syna. Mám 25 let praxe jako učitelka mateřské školy – ve třídě mívám až 28 dětí ve věku 3 - 6 let. Rok jsem pracovala také v družině ZŠ. Bydlím na Brno - severu, na Lesné.
Jsem zodpovědná, spolehlivá, trpělivá, nekuřačka. Bezpečnost dětí je pro mě na prvním místě.
Pohlídám i dvě děti - sourozence, s navýšením o 40kč/hod..

Děti od miminek po školáky hlídám již mnoho let. Mám čas ve všední dny, o víkendu, mohu i přes noc. Nabízím hlídání u Vás, i u mě v bytě na sídlišti Lesná – Majdalenky, hned vedle lesa. Jsou zde krásné vycházky, mnoho hřišť a pískovišť.

Ráda si budu s Vašimi dětmi hrát, kreslit, tvořit, zpívat, číst knihy, chodit na vycházky, vyzvedávat z kroužku, či školky. Mám velké množství vlastního pracovního materiálu, které používám i v mateřské škole, pracovní listy zaměřené na přípravu do školy, procvičím s dětmi grafomotoriku. Děvčátka od 5 let naučím vyšívat. Respektuji individuální rozvoj každého dítěte, podporuji jeho rozvojové možnosti – neboť každé dítě je ve svých schopnostech a dovednostech jiné.

Těším se na setkání s Vašimi dětmi :-)

Kdy má čas

Je li třeba, pohlídám i dvě / tři děti najednou, proto jsem dostupná téměř vždy :-)Kalendář naposledy aktualizován před 13 dny
Načítám kalendář...
Načítám kalendář...

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

20 let

batolata

20 let

předškoláci

25 let

dětský školní věk

20 let

náctiletí

20 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj a Kreslení, malování

Děvčátka od 5 let naučím základy vyšívání. Předškolní děti pomohu cíleně připravit na školu za pomocí vlastního materiálu – pracovních a grafomotorických listů.

Doučování dětí

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština, Němčina a Slovenština

němčina, ruština, slovenština

Kurzy

Střední pedagogická škola – maturita z předškolní pedagogiky a psychologie

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Brno-severKde také bývám: Brno-střed