image

120 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 21 rodičů
 • Aktivní před 5 dny
 •  Hotelová škola s. r. o., Brno
 •  Vysoká škola obchodní v Praze, o. p. s., obor cestovní ruch
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Oslavy
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Petra D.

 • (3)
 • 27 let
 • 9 let zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Jana R.04/09/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Už po prvním setkání se slečnou Petrou jsem věděla, že je to ta pravá chůva pro naši dcerku. Byla velice otevřená, vstřícná a přizpůsobivá našim ne vždy lehkým požadavkům. Naše dcerka si s ní užila krásné chvíle, ať už to byl výlet na zámek, kreativní tvoření nebo procházky po okolí. Vše nám Petra fotila a máme tak krásné vzpomínky (za což moc děkujeme!). Při loučení jsem musela zamáčnout slzu a věřte, že pokud by to šlo, hned bych si tuhle nádhernou bytost odstěhovala k nám a nechala si ji jako celodenní chůvu na plný úvazek. Petro jste skvělá!


Lucie Š.11/02/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Petra hlídala mou mladší dceru, které je rok a půl. S hlídáním jsem byla velmi spokojená, Petra je flexibilní a vždy mi vyšla vstříc. Bylo vidět, že s hlídáním malých dětí má zkušenost, vždy si věděla rady a dokázala dítě zaujmout a zabavit. Vyzdvihla bych hlavně to, že bylo vidět, že ji to baví a já jsem věděla, že je o mé dítě dobře postaráno a nemusím mít obavy. Ať už se to týká aktivit, vhodného oblečení či krmení. Petru bych tedy doporučila i ostatním rodičům.


Jana T.25/06/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Petra je naprosto spolehlivá a samostatná, vždy výborná komunikace a děti ji mají rádi. Vřele doporučuji všem.


O mně

Dobrý den,
jako certifikovaná chůva bych Vám ráda nabídla hlídání dětí, od kojenců až po mladší školní věk.
Bydlím v Břeclavi a hlídání poskytuji v Břeclavi a blízkém okolí.

Úspěšně jsem absolvovala akreditovaný kurz MŠMT a jsem chůvou pro děti do zahájení povinné školní docházky. Zúčastnila jsem se dvou kurzů první pomoci u dětí v Brně. Čistý trestní rejstřík je u mě samozřejmostí. Všechny dokumenty jsou k nahlédnutí po domluvě. Momentálně pracuji v soukromé školce (dětské skupině) v Břeclavi, proto nabízím pouze příležitostné hlídání.

A jak mě popisují ostatní? přátelská, usměvavá, zodpovědná, ochotná, pečlivá, důvěryhodná, flexibilní a s vřelým vztahem k dětem. Já bych k tomu dodala, že mou silnou stránkou je intuitivní chování a empatie vůči dětem.

Mám ráda přírodu, procházky, výlety, gastronomii, vaření, kulturní a společenské akce, zimní sporty, jógu, historii a zvířata. Domácí mazlíčci mi tedy při hlídání nevadí a nemám žádné alergie. Mým zájmem je také kineziologické tejpování dospělých, ekologie a snaha o minimalizování odpadu a chemických látek v domácnosti nebo v kosmetice. Upřednostňuji zdravý životní styl s důrazem na kvalitní potraviny.

Od dětství jsem hlídala děti z rodiny a zkušenosti s hlídáním u cizích rodin jsem nasbírala prostřednictvím portálu Hlídačky. Touto cestou jsem poznala již 14 rodin s dětmi různého věku. Hlídala jsem pravidelně i jednorázově, na pár hodin nebo celodenně na svatbě nebo na natáčení seriálů. S dětmi jsem si pokaždé během chvilky vytvořila přátelský vztah, a to se budu snažit i u vašich ratolestí. Pokouším se vždy maximálně porozumět potřebám dětí a vytvořit tak pro ně volnočasové aktivity s ohledem na jejich věk a momentální rozpoložení. Ze zájmů mohu nabídnout výtvarnou činnost, hru na flétnu, základy jógy pro děti, angličtiny a němčiny. Také pár let organizuji pro jednu firmu tvořivou dílničku pro děti a celý den se jim pak věnuji a společně vyrábíme různé výrobky.

Při jejich hlídání se snažím plnohodnotně využít společně strávený čas, povídat si, hrát si, nechat je projevit se, vyblbnout, prozkoumávat, rozvíjet je, procvičovat jemnou a hrubou motoriku, věnovat svoji pozornost na 101% a dodržovat zásady bezpečnosti. Dbám na osvojování a dodržování hygienických návyků a pobyt na čerstvém vzduchu. Učím je morálním hodnotám tak, aby měly úctu k lidem, zvířatům a přírodě. Tou největší odměnou je poté pro mě jejich úsměv a spokojenost rodičů.
Mou prioritou je nezklamat důvěru rodičů, kteří mi ji projevují tím, že mi svěří to nejcennější, co v životě mají!

Před samotným hlídáním u nové rodiny probíhá vždy informativní schůzka, kdy si popovídám s rodiči a seznámím se s dítětem a prostředím. Tato schůzka je bezplatná.

Z důvodu větší časové flexibility navštěvuji rodiny vlastním autem. Dopravné v rámci Břeclavi je tak 50 Kč za jednu návštěvu. Mimo Břeclav po domluvě.

Prosím o první navázání kontaktu se mnou prostřednictvím zpráv tady přes portál Hlídaček.
Děkuji za pochopení.

*(Fotografie zde jsou zveřejněné po předchozí domluvě s rodiči. Jinak plně respektuji soukromí rodiny.)

Kdy má čas

.Prozatím hlídání po předchozí domluvě. I jednorázově. Také možné večerní hlídání. Preferuji hlídání alespoň tři hodiny po sobě jdoucí.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

žádná zkušenost

batolata

žádná zkušenost

předškoláci

žádná zkušenost

dětský školní věk

žádná zkušenost

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Problémy s viděním a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Doučování dětí

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština, Němčina a Slovenština

anglický jazyk - úroveň A2 německý jazyk - úroveň B2

Kurzy

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Břeclav, Jihomoravský kraj