image

120 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 28 rodičů
 • Aktivní před asi 22 hodinami
 •  Hotelová škola s. r. o., Brno
 •  Vysoká škola obchodní v Praze, o. p. s., obor cestovní ruch
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Oslavy
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Petra D.

 • (3)
 • 28 let
 • 8 let zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Jana R.04/09/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Už po prvním setkání se slečnou Petrou jsem věděla, že je to ta pravá chůva pro naši dcerku. Byla velice otevřená, vstřícná a přizpůsobivá našim ne vždy lehkým požadavkům. Naše dcerka si s ní užila krásné chvíle, ať už to byl výlet na zámek, kreativní tvoření nebo procházky po okolí. Vše nám Petra fotila a máme tak krásné vzpomínky (za což moc děkujeme!). Při loučení jsem musela zamáčnout slzu a věřte, že pokud by to šlo, hned bych si tuhle nádhernou bytost odstěhovala k nám a nechala si ji jako celodenní chůvu na plný úvazek. Petro jste skvělá!


Lucie Š.11/02/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Petra hlídala mou mladší dceru, které je rok a půl. S hlídáním jsem byla velmi spokojená, Petra je flexibilní a vždy mi vyšla vstříc. Bylo vidět, že s hlídáním malých dětí má zkušenost, vždy si věděla rady a dokázala dítě zaujmout a zabavit. Vyzdvihla bych hlavně to, že bylo vidět, že ji to baví a já jsem věděla, že je o mé dítě dobře postaráno a nemusím mít obavy. Ať už se to týká aktivit, vhodného oblečení či krmení. Petru bych tedy doporučila i ostatním rodičům.


Jana T.25/06/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Petra je naprosto spolehlivá a samostatná, vždy výborná komunikace a děti ji mají rádi. Vřele doporučuji všem.


O mně

Dobrý den,
jako certifikovaná chůva bych Vám ráda nabídla hlídání dětí, od kojenců až po mladší školní věk.
Bydlím v Břeclavi a hlídání poskytuji v Břeclavi a blízkém okolí.

Úspěšně jsem absolvovala akreditovaný kurz MŠMT a jsem chůvou pro děti do zahájení povinné školní docházky. Zúčastnila jsem se dvou kurzů první pomoci u dětí v Brně. Čistý trestní rejstřík je u mě samozřejmostí. Všechny dokumenty jsou k nahlédnutí po domluvě. Momentálně pracuji na plný úvazek v dětské skupině v Břeclavi, proto nabízím pouze příležitostné hlídání.

A jak mě popisují ostatní? přátelská, usměvavá, zodpovědná, ochotná, pečlivá, důvěryhodná, flexibilní a s vřelým vztahem k dětem. Já bych k tomu dodala, že mou silnou stránkou je intuitivní chování a empatie vůči dětem.

Mám ráda přírodu, procházky, výlety, gastronomii, vaření, kulturní a společenské akce, zimní sporty, jógu, historii a zvířata. Domácí mazlíčci mi tedy při hlídání nevadí a nemám žádné alergie. Mým zájmem je také kineziologické tejpování, fotografování, ekologie a snaha o minimalizování odpadu a chemických látek v domácnosti nebo v kosmetice. Upřednostňuji zdravý životní styl s důrazem na kvalitní potraviny.

Od dětství jsem hlídala děti z rodiny a zkušenosti s hlídáním u cizích rodin jsem nasbírala prostřednictvím portálu Hlídačky. Touto cestou jsem poznala již 15 rodin s dětmi různého věku. Hlídala jsem pravidelně i jednorázově, na pár hodin nebo celodenně na svatbě nebo na natáčení seriálů. S dětmi jsem si pokaždé během chvilky vytvořila přátelský vztah, a to se budu snažit i u vašich ratolestí. Pokouším se vždy maximálně porozumět potřebám dětí a vytvořit tak pro ně volnočasové aktivity s ohledem na jejich věk a momentální rozpoložení. Ze zájmů mohu nabídnout výtvarnou činnost, hudební činnost, hru na flétnu, pohybovou činnost, základy jógy pro děti, angličtiny a němčiny. Také pár let organizuji pro jednu firmu tvořivou dílničku pro děti a celý den se jim pak věnuji a společně vyrábíme různé výrobky.

Při jejich hlídání se snažím plnohodnotně využít společně strávený čas, povídat si, hrát si, nechat je projevit se, vyblbnout, prozkoumávat, rozvíjet je, procvičovat jemnou a hrubou motoriku, věnovat svoji pozornost na 101% a dodržovat zásady bezpečnosti. Dbám na osvojování a dodržování hygienických návyků a pobyt na čerstvém vzduchu. Můj výchovný přístup je oboustranně respektující. Učím je morálním hodnotám tak, aby měly úctu k lidem, zvířatům a přírodě. Tou největší odměnou je poté pro mě jejich úsměv a spokojenost rodičů.
Mou prioritou je nezklamat důvěru rodičů, kteří mi ji projevují tím, že mi svěří to nejcennější, co v životě mají!

Před samotným hlídáním u nové rodiny probíhá vždy informativní schůzka, kdy si popovídám s rodiči a seznámím se s dítětem a prostředím. Tato schůzka je bezplatná.

Z důvodu větší časové flexibility navštěvuji rodiny vlastním autem. Dopravné v rámci Břeclavi je tak 50 Kč za jednu návštěvu. Mimo Břeclav po domluvě.

Prosím o první navázání kontaktu se mnou prostřednictvím zpráv tady přes portál Hlídaček.
Děkuji za pochopení.

Těším se na spolupráci!

*(Fotografie zde jsou zveřejněné po předchozí domluvě s rodiči. Jinak plně respektuji soukromí rodiny.)

Kdy má čas

Hlídání po předchozí domluvě. I jednorázově. Také možné večerní hlídání. Preferuji hlídání alespoň tři hodiny po sobě jdoucí..


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

8 let

batolata

8 let

předškoláci

8 let

dětský školní věk

8 let

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Problémy s viděním a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Doučování dětí

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština, Němčina a Slovenština

anglický jazyk - úroveň A2 německý jazyk - úroveň B2

Kurzy

*Kineziologické tejpování dospělých, dětí, v těhotenství a po porodu. * kurzy: grafomotorika pro předškolní děti, logopedické techniky, neklidné dítě - ADHD, využití terapeutických metod k podpoře dítěte, práce s heterogenní skupinou, principy výchovných systémů, nastavení hranic, logické důsledky a ocenění ve výchově.

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Břeclav, Jihomoravský krajKde také bývám: Ždánice, Jihomoravský krajBřeclav a 2x za měsíc Ždánice