image

120 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 20 rodičů
 • Aktivní před 2 měsíci
 •  Hotelová škola s. r. o., Brno
 •  Vysoká škola obchodní v Praze, o. p. s., obor cestovní ruch
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Oslavy
 •   Skupinky dětí
 • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
 • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Petra D.

 • (3)
 • 27 let
 • 9 let zkušeností s hlídáním

Hodnocení

Jana R.04/09/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Už po prvním setkání se slečnou Petrou jsem věděla, že je to ta pravá chůva pro naši dcerku. Byla velice otevřená, vstřícná a přizpůsobivá našim ne vždy lehkým požadavkům. Naše dcerka si s ní užila krásné chvíle, ať už to byl výlet na zámek, kreativní tvoření nebo procházky po okolí. Vše nám Petra fotila a máme tak krásné vzpomínky (za což moc děkujeme!). Při loučení jsem musela zamáčnout slzu a věřte, že pokud by to šlo, hned bych si tuhle nádhernou bytost odstěhovala k nám a nechala si ji jako celodenní chůvu na plný úvazek. Petro jste skvělá!


Lucie Š.11/02/2019Hlídání dětí - rodič na portále

Petra hlídala mou mladší dceru, které je rok a půl. S hlídáním jsem byla velmi spokojená, Petra je flexibilní a vždy mi vyšla vstříc. Bylo vidět, že s hlídáním malých dětí má zkušenost, vždy si věděla rady a dokázala dítě zaujmout a zabavit. Vyzdvihla bych hlavně to, že bylo vidět, že ji to baví a já jsem věděla, že je o mé dítě dobře postaráno a nemusím mít obavy. Ať už se to týká aktivit, vhodného oblečení či krmení. Petru bych tedy doporučila i ostatním rodičům.


Jana T.25/06/2017Hlídání dětí - rodič na portále

Petra je naprosto spolehlivá a samostatná, vždy výborná komunikace a děti ji mají rádi. Vřele doporučuji všem.


O mně

Dobrý den,
ráda bych nabídla rodičům hlídání dětí různého věku, od kojenců až po mladší školní věk.
Bydlím v Břeclavi a hlídání nabízím v Břeclavi a blízkém okolí. A jak mě popisují ostatní? přátelská, usměvavá, zodpovědná, ochotná, pečlivá, empatická, důvěryhodná, flexibilní a s vřelým vztahem k dětem.
Mám ráda přírodu, procházky, výlety, gastronomii, vaření, kulturu, zimní sporty, jógu, historii a zvířata. Domácí mazlíčci mi tedy při hlídání nevadí. Mým zájmem je také ekologie, snaha o minimalizování chemie v domácnosti či kosmetice a zdravý životní styl s důrazem na kvalitní potraviny. Absolvovala jsem také úspěšně kurz první pomoci u dětí v Brně. Čistý trestní rejstřík je samozřejmostí.

Od dětství jsem hlídala děti z rodiny a zkušenosti s hlídáním u cizích rodin jsem nasbírala prostřednictvím tohoto webu Hlídačky. Touto cestou jsem poznala již 12 rodin s dětmi různého věku. Hlídala jsem pravidelně, celodenně i jednorázově na svatbě. S dětmi jsem si pokaždé vytvořila přátelský vztah, a to se budu snažit i u vašich ratolestí. Pokouším se vždy maximálně porozumět potřebám dětí a vytvořit tak pro ně volnočasové aktivity s ohledem na jejich věk. Ze zájmů mohu nabídnout hru na flétnu, základy jógy pro děti, angličtiny a němčiny.

Také pár let organizuji pro jednu firmu tvořivou dílničku pro děti a celý den se jim pak věnuji a společně vyrábíme různé výrobky. Baví mě s dětmi kreslit, hrát si, číst pohádky, mluvit s nimi, nechat je projevit se, vyblbnout, prozkoumávat, poznávat jejich osobnost, procvičovat jemnou i hrubou motoriku. Tou největší odměnou je poté pro mě jejich úsměv.

Při jejich hlídání se snažím plnohodnotně využít společně strávený čas, povídat si, hrát si, věnovat svoji pozornost na 101%, dodržovat zásady bezpečnosti, rozvíjet je, dbám na osvojování a dodržování hygienických návyků a slušné chování, pobyt na čerstvém vzduchu, učím je, aby měli úctu k lidem, zvířatům a přírodě.
A samozřejmě nezklamat důvěru rodičů, kteří mi ji projevují tím, že mi svěří to nejcennější, co v životě mají!

Před samotným hlídáním u nové rodiny probíhá vždy seznamovací schůzka, kdy se seznámím s rodinou, dítětem a popovídáme si.

Z důvodu flexibility navštěvuji rodiny vlastním autem. Dopravné v rámci Břeclavi je tak 50 Kč za jednu návštěvu. Mimo Břeclav po domluvě.

Prosím o první navázání kontaktu se mnou prostřednictvím zpráv tady přes portál Hlídaček.
Děkuji za pochopení.

*(Fotografie tady jsou zveřejněné po předchozí domluvě s rodiči. Jinak plně respektuji soukromí rodiny.)

Kdy má čas

.Prozatím hlídání po předchozí domluvě. I jednorázově. Také možné večerní hlídání. Preferuji hlídání alespoň tři hodiny po sobě jdoucí.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

žádná zkušenost

batolata

žádná zkušenost

předškoláci

žádná zkušenost

dětský školní věk

žádná zkušenost

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny a Problémy se spánkem

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Čeština, Němčina a Slovenština

anglický jazyk - úroveň A2 německý jazyk - úroveň B2

Kurzy

Fotografie

Doporučte hlídačku

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Břeclav, Jihomoravský kraj