Michaela
1 hodnocení
 • 28 let
 • Praha
 • Kontaktovalo ji už 53 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před 3 měsíci
 •  Umělecká a řemeslná
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Michaela S.

120 Kč/h

 • (1)
 • 28 let
 • covid-19 vakcína

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Tereza N.23/12/2021Úklid

Míša nám pomáhá srovnat a uklidit 2 domácnosti. Moc děkuji a doporučuji. Míša je spolehlivá, pečlivá, skvělá domluva, ochota a stále usměvavá. 😊


O mně

Pěkný den přeji. :) Jmenuji se Míša, je mi 22 let a jsem studentkou umělecké-řemeslné školy. Momentálně studuji-individuálně v posledním ročníku oboru umělecký truhlář. Pak bych si dále ráda udělala nástavbu a vyučila se i na uměleckou řezbářku a uměleckou kovářku. Jsem vděčná, že mám i jisté vrozené vlohy a tvorbu zvládám precizně a moc mě baví. Před tím jsem studovala na svobodném chebském gymnázium, než jsem si plně uvědomila jakým směrem bych se ráda ubírala. V budoucnu bych se klidně i přiučila restaurátorství starožitného nábytku a umění. Od mala maluji, kreslím, vyrábím všemožné výrobky (z přírodnin i umělých materiálů, kamenné suiseky, keramika, šperky,..) sochařim, fotím, peču a vařím, šiji, čtu, studuji, píši, zpívám, hraji na hudební nástroje, tvořím hudbu, tančím, cvičím, hraji sport, jezdím a chodím na procházky či výlety, tvořím a zúčastnuji se různých společenských aktivit, navštěvuji kulturní akce, trávím svůj volný čas s přáteli a rodinou, moc ráda poznávám nové lidi, ráda trávím čas i sama se sebou :)
Nejraději trávím čas v přírodě a nejbližší mi jsou les a hory, avšak jsem i půl na půl měšťanda ;) Prahu jsem si zamilovala. Vyrůstala jsem v Chebu ve městě a strávila čas u prarodičů, kteří bydlí na venkově. Vyrůstala jsem se svým mladším bratrem, s kterým máme stále krásnější vztah. A také se spoustou sestřenic a bratranců a neodmyslitelně přátel. Většinou jsem byla já ta nejstarší a nebo nejaktivnější, a tak jsem byla hlavním iniciátorem vytváření krásných aktivit a prosté zábavy. Jak s rodinou a přáteli, tak i třeba ve třídě se spolužáky. Momentálně se setkávám nejvíce s neteřinkami mého přítele a vždy spolu něco vytváříme. Naposledy jsme vytvořily desky herbáře lučních víl, do kterého si ted budou moci po celý život přidávat vylisované květinky a rostliny. S dětmi si společně moc rozumíme a užíváme si krásných chvil. Jsem štastná když se ode mne můžou něčeho přiučit, dělá mi radost když je můžu jen sledovat jak se učí a rozvíjí sami a i já se od nich bezmezně učím. Už se moc těším na svoji rodinu, ale to je vzdálená budoucnost. Momentálně budu moc ráda, když budu moci strávit svůj čas i s dalšími dětičkami a to třeba právě Vašimi. Ideálně bych to viděla na věkovou kategorii 6-12 let. ;) Klidně a ráda pohlídám i sourozence. Volný čas pro hlídání budu mít asi různorodě..to se ještě vyvrbí. Hlavně bych měla čas ráno a dopoledne. Někdy i večer nebo víkendy. Odpoledne pracuji pro neziskovku, která ochranuje přírodu a bojuje proti toxickým látkám, které se kolem nás vyskytují. Miluji přírodu a jsem vděčná za život. :) Miluji lidi i zvířata. Jsem vegetariánka i veganka. Občas jím ráda vejce a sýry, když vím že ta zvířata měla plnohodnotný život s trávou pod nohama a sluncem nad hlavou. :) Bez masa jsem nanejvýš spokojená, avšak nejsem v ničem vyhrocená..člověk je všežravec..to co se snad prozatím však v dnešní době děje za zdmi velkochovů je zlo. Jsem zastánce pestré stravy. Jsem pro zdravý životní styl. :) Přešla jsem již konečně úplně po dvouleté očistě na přírodní medicínu, z které jsem také nadšená.. a jsem moc ráda že nemusím být již více součástí farmaceutického byznysu. Jsem pro mír a lásku v našich životech na této krásné Zemi. :)

Dostupnost

Pěkný den přeji :) Kdyby jste měli zájem o moje služby neváhejte se mi ozvat. Ráda se s každým individuálně domluvím podle možností mých i Vašich. V budoucnu možná začnu vyplnovat i kalendář. ;):)


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

žádná zkušenost

batolata

žádná zkušenost

předškoláci

5 let

dětský školní věk

5 let

náctiletí

5 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy s viděním a Problémy se sluchem

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Jazyky

Mám ze školy základní znalost anglického a německého jazyka. Ani jeden prozatím aktivně nevyužívám. Do budoucna bych se určitě ráda přiučila dalším jazykům a začala je aktivně využívat, když pro to bude příležitost.

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha » Praha 16 » Praha 5Kde také bývám: Praha 2