Kateřina
6 hodnocení
 • 4 roků zkušeností s hlídáním
 • 23 roků
 • České Budějovice
 • Kontaktovalo ji už 13 rodičů
 • Aktivní před 5 dny
 •  Střední Pedagogická škola Prachatice
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Mám vlastní prostory
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Vlastním auto
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 2 děti
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Kateřina R.

250 Kč/h

 • (6)
 • 23 roků
 • 4 roků zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

Prošla video ověřením

více o video ověření

Zkontrolován občanský průkaz

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Ověřena identita

získáte přístup k plnému detailu ověření

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

Hodnocení

Soňa N.17/01/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Katka hlídá naši dceru téměř 3 roky, od jejích cca 2 měsíců. Kačku bereme jako součást naší rodiny a jsme s ní moc spokojeni. Docházela k nám pravidelně každý den na cca 3 hodiny, dokud dcera nenastoupila do školky. Pořád jsme ale v kontaktu a rádi ji vždy využijeme na nárazové hlídání. S naprostou důvěrou vím, že je schopna se o dceru postarat celý den a máme zkušenost také s celonočním hlídáním.
Kačka je velmi zodpovědná, dochvilná a má naprosto skvělý vztah k dětem. Dceři se vždy věnuje na 100 % celé hlídání a ona ji opravdu miluje. Respektuje vše, co si ohledně výchovy ne/přejeme a má naši 100 % důvěru. Dokáže děti skvěle vést po všech stránkách, vymýšlet aktivity, tvoření, výlety, zábavu, učit nové věci. Je to zkrátka člověk na správném místě a v naší rodině bude mít vždy své místo.


Monika N.09/01/2023Hlídání dětí - rodič mimo portál

Káťa u nás pravidelne hlída deti, dvoch chlapcov a dievčatko vo veku 3, 2, 1. K deťom je veľmi láskavá a citlivá, zároveň si nenechá "skákať po hlave". Snaží sa vždy dodržať naše inštrukcie a rešpektuje chod rodini. S dochviľnosťou nie je žiaden problém. Ak náhodou potrebuje plánované hlídani zrušiť, vždy dá vedieť dostatočne včas. Deti sa na ňu tešia a veľmi si ju obľúbili.


Markéta K.09/01/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Kačenka hlídala moje dvě dcery (4 roky a 1 rok) a ráda bych jí doporučila všem, kteří hledají úžasnou chůvu pro své děti. Čas s dětmi vždy prožila na 100% - chodila s nimi na hřiště, tvořila, hrály si. Moje dcery jí mají moc rády a věřím, že si ji zamiluje každé dítě, protože Kačenka je veselý člověk s velkým srdcem. A velký bonus je, že miluje zvířátka, takže naše tři kocicky nebyly problém, naopak, našla si vždy par minut na to, aby je pomazlila. ❤️ pokud bych znova potřebovala hlidani pro dcery, už bych nikoho jiného nehledala. Děkujeme za vše ❤️


Petr V.07/01/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Kateřina nám pomáhala cca přes půl roku v hlídání naší mladší dcery(2 roky). Spolupráce probíhala od začátku velice dobře a nebyl problém se na ničem domluvit. V případě potřeby hlídala i obě děti (starší syn 4 roky) bez problému. Obě děti jí měly rády a hlídání si užívaly. Kateřina byla spolehlivá a domluva vždy platila. Kateřinu doporučujeme!


Adéla K.05/01/2023Hlídání dětí - rodič na portále

Už to bude asi rok co s Káťou spolupracujeme (moc nemám ráda tento výraz ve spojení s někým koho si pustím do rodiny a hlavně ke svým dětem, ale zároveň to vystihuje profesionalitu, se kterou naše chůva svou práci vykonává). Mám dvě dcery (1 a 3 roky). Původně jsme se s Káťou domlouvali na občasném hlídání večer a nakonec jsme si všichni tak sedli, že naše děti hlídá několikrát týdně v jakoukoliv dobu. Káťa má skvělý přístup k dětem, kdy si zábavnou formou dokáže získat pozornost a respekt dítěte. Vše je všech založeno na přátelském a respektujícím přístupu. Osobně se mi líbí, že se Káťa vždy stoprocentně věnuje dětem a jejich všestrannému rozvoji a potřebám. Respektuje naše rodinná pravidla a požadavky, ale zároveň se snaží do naší rodiny vnést i něco ze sebe. Jsem moc ráda, že jsme se poznali a Káťu můžu jen doporučit.


Denisa F.04/09/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Kateřina krátce hlídala syna a dceru. Byla upozorněna, že syn je náročnější, bohužel měla problém zvládnout i mou naprosto bezproblemovou dceru. Sama narovinu řekla, že chce hlídat jen hodné holčičky, takže pro hlídání aktivních chlapců jí doporučit nemohu absolutně. Když k tomu přičtu fakt, že na prvni hlídání ve smluvenou hodinu nedorazila a já ji telefonem pak musela budit, nemohu ji doporučit vůbec. Jen doufám, že Kateřina nebude pokračovat ve školství, protože tam nepotká jen hodné holčičky...

Dobry den, Ano toto hlidani si pamatuji, byla jsem několikátá hlidacka v radě a komunikovala jsem i se slečnou co hlidala po mně, takže opravdu znám obě strany pohledu. Hlidam momentalne u 6 rodin, na časove dochvilnosti si velmi zakládám a ve zmiňované situaci jsem opravdu přišla o 10 minut později. To mě mrzi a rodičům jsem se omluvila, jak nejlepe jsem uměla. V tomto ohledu chybu uznávám. Bohužel jsem rychle pochopila proč se hlidacky u rodiny tak často střídají. Deti očividně hlídat nechtěly a nebyly s tím v pohode a podle toho se také chovaly. Rodině jsem řekla, ze mám pocit, ze si hlidani nesedlo a nechci jim trvdit, ze je vše v pořádku, když za mě není. Zmínila jsem opravdu i to, ze na něco takového nejsem zvykla, protože deti křičely sproste po sobě navzajem i po mně. Po návštěvě babicky jsem viděla i to, ze k babičce přistupují úplně stejne jako ke mne a dospěla k názoru, ze to asi nebude jen moje vina. Rodině jsem řekla, ze jim rada pomůžu, než si najdou nekoho jineho. Maminka okamžitě prestala komunikovat, jen vyřešila peníze. Prošla jsem střední i vysokou školou se zaměřením na učitelství pro MŠ, takže jsem zazila opravdu různe deti a snažím se ke každému přistupovat velmi individuálně a vše řešit domluvou, abychom se na sebe vždy znovu těšili. Toto je jediný případ, kdy jsem musela rodině říct, ze to na dlouhodobou spolupráci nevidím, protože věřím, ze i můj názor, a to jak se u rodiny citim, je důležité. Vše jsem se snažila řešit s respektem k rodičům i dětem. Bohužel se to mamince i přesto nelíbilo. Tato zkušenost mě mrzi, přesto vím, ze nejsem jedina, kdo ji měl. Já tuhle praci mám uprimne rada a dětem se hodlám věnovat cely život. A rozhodne ne jen hodným holcickam.:) To moc nevím, z čeho maminka pochopila. I když mě reakce mrzi, vím, jaké vztahy mám s rodinami, kterými jsem prošla, a ve kterých jsem a to je pro mě směrodatné. Dekuji a přeji hezky den. :) Rašková Kateřina
Odpověď od hlídačky

O mně

Mílí rodiče,
Jmenuji se Kateřina, je mi 23 let a jsem studentkou Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Konkrétně studuji Pedagogickou fakultu - obor: Učitelství pro MŠ.
Již ze zmiňovaného oboru vyplývá, že mám k dětem blízko.
Během studia na SŠ i VŠ jsem absolvovala mnoho praxí v mateřských školách.

Aktuálně hlídám holčičku (2roky).
S rodinou spolupracuji od jejího narození a díky tomu jsem získala bohaté zkušenosti s miminky.
K této rodince docházím po-pa na cca 3 hodiny(dle potřeby).
Ráda bych našla podobnou dlouhodobou spolupráci. :)

Dříve jsem hlídala holčičku(4 roky)
Vyzvedávala jsem ze školky a vozila domu, kde jsme pak čekali na tatínka, hráli si a tvořili.

Vyzkoušela jsem si také práci lektorky v Dětské akademii Madlenka, kde jsem vedla kurzy PlayWisely a minigymnastiky.
I zde jsem se věnovala dětem už od 3 měsíců až 5 let a načerpala jsem zde mnoho cenných zkušeností.

Dva měsíce jsem strávila v dětském aktivity parku ve Frymburku jako animátorka volného času.

K dětem mám velmi dobrý vztah, dokáží si mě rychle získat a myslím, že já je také. Práce s dětmi mě baví a naplňuje. Ráda bych své zkušenosti uplatnila i nadále.

Těším se na spolupráci s Vámi. ☀️

Dostupnost

Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

2 roků

batolata

3 roků

předškoláci

4 roků

dětský školní věk

3 roků

náctiletí

žádná zkušenost

Zkušenost se speciálními požadavky

Hyperaktivita, Dětské nemoci a Alergie na potraviny

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Doučování dětí

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština a Slovenština

Kurzy

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: České Budějovice, Jihočeský kraj