image

120 Kč/hod

 • Kontaktovalo ji už 60 rodičů
 • Aktivní před asi 9 hodinami
 •  Masarykovo gymnázium Plzeň
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: do 20 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 3 děti
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Absolvovala kurz první pomoci, který doložila certifikátem.
Jazyky

Eliška H.

 • (1)
 • 25 let
 • 6 let zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Prošla ověřením dokladu (OP nebo ŘP)

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Adéla B.09/06/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Eliška vyzvedávala z MŠ a hlídala mojí téměř 4-letou dceru Rozárku. 100% spokojenost za mne i za dceru. Eliška je milá a vstřícná. S dětmi komunikuje naprosto přirozeně a uvolněně - "umí se naladit na jejich vlnu". Rozárku to s ní moc bavilo a těší se na nějaké další hlídání. 😉 👍👍👍


O mně

AKTUÁLNĚ: Zanedlouho odjíždím kvůli praxím a dobrovolničení do zahraničí, proto bohužel nemohu nabídnout dlouhodobé hlídání.

Covid: Covidem jsem onemocněla na podzim roku 2020, a poté znovu v lednu 2022, také mám za sebou jednorázové očkování v létě 21.

Zdravím všechny rodiče
a doufám, že na mém profilu najdou to, co hledají.
Jmenuji se Eliška, je mi 25 let a v současnosti se připravuji na příjímací řízení na zahraniční VOŠ .

Když nekoukám do učebnic, trávím svůj čas ráda v přírodě, s kytarou nebo u dobré knihy a čaje.
Pocházím z okolí Plzně, kde jsem se čile věnovala hlídání dětí. Při gymnázium jsem v rámci dobrovolnictví doučovala a vedla skupinu předškoláčků na skautu. Po ukončení školy jsem strávila necelý rok jako osobní asistentka, nejčastěji právě mezi dětmi. Docházela jsem například k autistickému chlapečkovi. Také jsem vypomáhala tři roky jako vedoucí své vlastní skupiny dětí na skautském příměstském táboře "Ve městě, a přece venku." Mám zkušenosti i s batolaty, 2 měsíce jsem vypomáhala jako au-pair ve Švýcarsku s 14 měsíčním klučinou a navštěvovala jsem v Plzni kojenecký ústav.

Při hlídání se vždy nejdříve snažím od rodičů dozvědět všechny potřebné informace - oblíbené činnosti dětí, ustálené zvyky, čas jídla a podobně. Ke každému dítěti přistupuji individuálně a není pro mě problém přijít i dříve či jindy, než má hlídání začít, abychom se v přítomnosti rodičů seznámili.
Pokud bych měla mluvit o jakési své "filozofii" k přístupu k drobkům, nejlépe jí asi vystihuje slavné "pomoz mi, abych to dokázal sám" Marie Montessori. A pak to, co učí rodiče Naomi Aldort. Říci místo: "Neplač, vždyť to nic není", když dítě upadne, spíše: "Bolí to, viď? Chceš to pofoukat?" :)
V případě zranění nebo péče o nemocné dítě si dokážu poradit, mám za sebou 40 hodinový kurz od Českého červeného kříže.

AKTUÁLNĚ: Zanedlouho odjíždím kvůli praxím a dobrovolničení do zahraničí, proto bohužel nemohu nabídnout dlouhodobé hlídání.

Kdy má čas

Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

2 roky

batolata

2 roky

předškoláci

3 roky

dětský školní věk

4 roky

náctiletí

1 rok

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra a Dětské nemoci

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování a Tanec/pohybová aktivita

Čtení pohádek před spaním, to mi jde :)

Jazyky

Němčina

Na gymnáziu jsem byla ve třídě zaměřené na jazykové vzdělání, hl. jazykem pro nás byla němčina, druhým angličtina. V němčině jsem se dostala na úroveň B2, složila mezinárodní zkoušku a mnoho od těch dob zapomněla, což se snažím napravit :D S angličtinou mám zkušenosti menší, ale také se v ní domluvím. V obou jazycích jsem schopná poradit dětem s domácími úkoly.

Kurzy

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Chotěšov, Plzeňský krajKde také bývám: Praha 4V současné chvíli se vyskytuji nejčastěji doma v Chotěšově (okres Plzeň-jih, 18 km od Plzně), někdy v Praze a nebo za hranicemi.