Více než 12496+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země
4.5
14527 recenzí
Štěpánka
3 roky zkušeností s hlídáním
Štěpánka was taking care of our 3 year old cross-breed - the dog has some issues with meeting new people and anxiety, but in this case, she fell in lo
— Karolina
Olga
9 let zkušeností s hlídáním
Olga je božííí chůva! Vřele doporučuju🥰. Komunikuje s empatií a laskavostí. Chápe, ubezpečuje, posílá fotky a videa během hlídání. Má doma krásnou her
— Anna
Monika
10 let zkušeností s hlídáním
Paní Monika je velmi milá, spolehlivá a svou práci dělá poctivě. Po úklidu je perfektně čisto.
— Veronika
Iveta
12 let zkušeností s hlídáním
Úžasná a rychlá domluva, spolehlivost a kvalitně odvedená práce. Děkuji a doporučuji.
— Jakub
Eliška
25 let
Eliška je skvělá hlídačka – moc milá, ochotná, spolehlivá, šikovná a zkušená. Zvládla mojí náročnou fenu s přehledem a ona ji naprosto zbožňuje. Rozho
— Barbora
Michael
5 let zkušeností s hlídáním
Byla jsem moc spokojená. Hlídač je sympatický, spolehlivý a zvládl i mého náročného psa s velkým klidem a jistotou. Určitě doporučuji a ráda se na něj
— Barbora
Žaneta
10 let zkušeností s hlídáním
Žaneta byla skvělou společnicí naší dvouleté dcery. Přišla o den dřív než měla hlídat - seznámit se a zjistit, co by mohla s malou podniknout. Seriózn
— Veronika
Jana
23 let zkušeností s hlídáním
Dobrý den, Janu určitě doporučuji. Hlídala nám poměrně často naše děti a vždy jsme byli nadšeni a spokojeni. Jana je úžasná a milá a s dětmi to umí. P
— Martina
Jana Reznickova
Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.
Aneta Sixtová
Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!