Více než 12493+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země

4.5

14523 recenzí

5 hvězdiček
86%
4 hvězdičky
1%
3 hvězdičky
1%
2 hvězdičky
1%
1 hvězdička
11%
Zlata

Zlata


25 let zkušeností s hlídáním

Doporučuji všemi deseti. Paní Zlata nám přišla umýt okna. Byla velmi pečlivá, umyla každou škvíru, vydrhla zanesené rámy a okna jsou čistší než nová.

— ZUZANA

Skvělá spolupráce při hlídání našeho zlatého retrívra, každý den jsme dostávali krásné fotky ze společných procházek.

— Petr
Daniela

Daniela


10 let zkušeností s hlídáním

Slečnu Danielu využívám příležitostně na hlídání svého 10 měsíčního syna. Je moc sympatická a je vidět, že s dětmi to umí a má k nim hezký vztah. Záro

— Kristýna
Angelo

Angelo


8 let zkušeností s hlídáním

Angelo hlídá naši 4 letou dceru už měsíc a jsme spokojení. Už od prvního setkání spolu dobře vycházejí a myslím, že společný čas si užívají oba. Dcera

— Šárka
Dominika

Dominika


1 rok zkušeností s hlídáním

Slečna Dominika hlídala čtyřletou dceru po do dobu podzimních prázdnin. Jsem velmi spokojená a dcera také. Slečna chodila včas, byla s ní skvělá domlu

— Lada
Andrea

Andrea


35 let

Pani Andrejka sa úžasne postarala o nášho kocúrika. Je veľmi príjemná a milá, skvelá dohoda a komunikácia a chválim tiež profesionalitu, je vidieť, že

— Naty
Lucie

Lucie


3 roky zkušeností s hlídáním

Slečna Lucie hlídala u sebe doma 5 dnů/ 4 noci naši 11-letou fenku, která trpí úzkostnými stavy, strachy, depresi. Už asi 3 roky nemohli jsme s dětmi

— Olesia
Klára

Klára


5 let zkušeností s hlídáním

Absolutní spokojenost. Rychlá domluva, fotky z procházek. Parádní domluva i na poslední chvilku. Pejsek spokojený, my také :)

— Roman

4.6

Jana Reznickova

Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.

Aneta Sixtová

Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!

Najděte si svou hlídačku