Více než 12494+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země
4.5
14524 recenzí
Monika
14 let zkušeností s hlídáním
Naprostá spokojenost, rychlá a precizní práce. Paní Monika je na okna machr :) Ozveme se zase až bude potřeba.
— Jana
Markéta
10 let zkušeností s hlídáním
Marketa je neskutecne mila a laskava bytost, nase holcicka (rok a pul) ji ma moc rada a je ji s Marketou dobre. Jsem strasne rada, ze jsme nasli nekoh
— Martina
Monika
14 let zkušeností s hlídáním
Paní Monika je skvělá. Moc mi pomohla s mytím oken u dědy v domě se staršími okny, které už dlouho nebyly myté. Pečlivá, příjemná, určitě doporučuji.
— Lubomíra
Michaela
5 let zkušeností s hlídáním
Paní Michale hlídala mého psa. Bylo to poprvé a tak jsme z toho měla trochu obavy. Byly naprosto zbytečné. Paní Michala byla skvělá. Náš pejsek byl v
— Jana
Kateřina
9 let zkušeností s hlídáním
Paní Katka nám hlídala kocourka po dobu naší týdenní dovolené. Chodila mu dělat společnost, krmila ho a hrála si s ním. Vše fungovalo skvěle, domluva
— Dagmar
Aneta
9 let zkušeností s hlídáním
Aneta hlídala mého syna 1,5 roku a vše proběhlo perfektně. Ihned si s ní vytvořil vztah a zapojil ji do hry. Zvládli spolu i večer se uložit a jit spá
— Martina
Lucie
9 let zkušeností s hlídáním
Lucie hlídala několikrát mě dvě deti (1,5 a 3,5) a vše proběhlo bezproblemu, kluci se na ni těší a od prvního setkání s ní navázali kontakt a hned ji
— Martina
Terezie
10 let zkušeností s hlídáním
Slečna Terezie je velice milá a spolehlivá. Vše ohledně hlídání syna zvládla na jedničku s hvězdičkou a už se těšíme na příště ♥️
— Babeta
Jana Reznickova
Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.
Aneta Sixtová
Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!