Více než 12495+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země

4.5

14525 recenzí

5 hvězdiček
86%
4 hvězdičky
1%
3 hvězdičky
1%
2 hvězdičky
1%
1 hvězdička
11%
Terezie

Terezie


10 let zkušeností s hlídáním

Slečna Terezie je velice milá a spolehlivá. Vše ohledně hlídání syna zvládla na jedničku s hvězdičkou a už se těšíme na příště ♥️

— Babeta
Lucie

Lucie


10 let zkušeností s hlídáním

Paní Lucie je pro mně velmi příjemná, sympatická a profesionální osoba, kde vidím její velké zkušenosti s hlídáním a hlavně hezký, jemný a edukativní

— Gabriela
Kristýna

Kristýna


3 roky zkušeností s hlídáním

Kristýna je spolehlivá a zodpovědná, vždy se s ní dá na všem domluvit. Děti s ní jsou moc rády a těší se na ni. Určitě doporučuji:)

— Kateřina
Anna

Anna


5 let zkušeností s hlídáním

Anička hlídá našeho ročního syna několikrát týdně a jsme moc spokojeni. Hezky se mu věnuje, bere ho ven v kočárku a na hřiště a celkově je samostatná

— Aneta
Lucie

Lucie


3 roky zkušeností s hlídáním

Slečna (milá a príjemná) nám dávala v septembri pozor na psíka počas dovolenky, 7 dní. Všetko prebehlo v najlepšom poriadku. Denne zasielala videá a f

— Olšová
Anna

Anna


5 let zkušeností s hlídáním

Rychlá a milá domluva a s tříleťačkou od první chvíle super. Anička je milá a klidná, zároveň se nebojí dítě upozornit na hranice a navrhnout mu jiné

— Jana
Iveta

Iveta


23 let

Iveta hlidala mou ctyrletou dceru. Bylo to sice prvni hlidani, ale urcite ne posledni. Iveta je moc mila a sympaticka, dceri se krasne venovala. Dcera

— Renata
Lenka

Lenka


5 let zkušeností s hlídáním

Lenka je moje sousedka, je strašně milá a fajn. Hlídala mi už mnohokrát moje tři děti (teď mají 10 měsíců, 2,5 roku a 4 roky). Hlídala u nás doma, u n

— Johana

4.7

Jana Reznickova

Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.

Aneta Sixtová

Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!

Najděte si svou hlídačku