Více než 12494+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země
4.5
14524 recenzí
Terezie
10 let zkušeností s hlídáním
Slečna Terezie je velice milá a spolehlivá. Vše ohledně hlídání syna zvládla na jedničku s hvězdičkou a už se těšíme na příště ♥️
— Babeta
Lucie
10 let zkušeností s hlídáním
Paní Lucie je pro mně velmi příjemná, sympatická a profesionální osoba, kde vidím její velké zkušenosti s hlídáním a hlavně hezký, jemný a edukativní
— Gabriela
Kristýna
3 roky zkušeností s hlídáním
Kristýna je spolehlivá a zodpovědná, vždy se s ní dá na všem domluvit. Děti s ní jsou moc rády a těší se na ni. Určitě doporučuji:)
— Kateřina
Anna
5 let zkušeností s hlídáním
Anička hlídá našeho ročního syna několikrát týdně a jsme moc spokojeni. Hezky se mu věnuje, bere ho ven v kočárku a na hřiště a celkově je samostatná
— Aneta
Lucie
3 roky zkušeností s hlídáním
Slečna (milá a príjemná) nám dávala v septembri pozor na psíka počas dovolenky, 7 dní. Všetko prebehlo v najlepšom poriadku. Denne zasielala videá a f
— Olšová
Anna
5 let zkušeností s hlídáním
Rychlá a milá domluva a s tříleťačkou od první chvíle super. Anička je milá a klidná, zároveň se nebojí dítě upozornit na hranice a navrhnout mu jiné
— Jana
Iveta
23 let
Iveta hlidala mou ctyrletou dceru. Bylo to sice prvni hlidani, ale urcite ne posledni. Iveta je moc mila a sympaticka, dceri se krasne venovala. Dcera
— Renata
Lenka
5 let zkušeností s hlídáním
Lenka je moje sousedka, je strašně milá a fajn. Hlídala mi už mnohokrát moje tři děti (teď mají 10 měsíců, 2,5 roku a 4 roky). Hlídala u nás doma, u n
— Johana
Jana Reznickova
Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.
Aneta Sixtová
Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!