Více než 12495+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země

4.5

14525 recenzí

5 hvězdiček
86%
4 hvězdičky
1%
3 hvězdičky
1%
2 hvězdičky
1%
1 hvězdička
11%
Lenka

Lenka


5 let zkušeností s hlídáním

Lenka je moje sousedka, je strašně milá a fajn. Hlídala mi už mnohokrát moje tři děti (teď mají 10 měsíců, 2,5 roku a 4 roky). Hlídala u nás doma, u n

— Johana
Tereza

Tereza


5 let zkušeností s hlídáním

Mame len tie najlepsie skusenosti. Nasa mala rocna princezna sa na Terezku vzdycky velmi tesi. Terezka sa s nou vyhraje, prebali ju, nakrmi ale aj u

— Matej

Veronika po dobu dovolené venčila našeho pejska shiba-inu Nakiho. Zvládla výtečně našeho tvrdohlavého japončíka, posílala fotky z každého venčení. Nak

— Helena
Kateřina

Kateřina


10 let zkušeností s hlídáním

Paní Kateřina je moc milá a pečlivá a jsem moc ráda ,že je ochotná k nám chodit Kr.

— Eva
Dana

Dana


32 let zkušeností s hlídáním

Paní Dana nám hlídala dvouměsíční dvojčátka. Byla absolutně spolehlivá, dochvilná a věděli jsme o všem co zrovna dělají - z vlastní iniciativy průběžn

— Barbora
Jana

Jana


30 let zkušeností s hlídáním

Paní Jana je perfektní. Hlídala dnes poprvé mého 13 měsíčního syna a ten si ji doslova zamiloval. Mohu jen doporučit

— Jana
Libuše

Libuše


35 let zkušeností s hlídáním

Paní Libuška hlídá mou dceru od jejích 6 měsíců už téměř čtyři měsíce na 15-20 hodin týdně, zatímco pracuji. S paní Libuškou jsme naprosto spokojeni -

— Renata
Simona

Simona


20 let zkušeností s hlídáním

Paní byla velmi svědomitá a úklid prováděla pečlivě. Bohužel v tuto chvíli nemůžeme ve spolupráci pokračovat z důvodů zdravotní indispozice. V budoucn

— Martina

4.7

Jana Reznickova

Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.

Aneta Sixtová

Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!

Najděte si svou hlídačku