Více než 12495+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země
4.5
14525 recenzí
Tereza
5 let zkušeností s hlídáním
Mame len tie najlepsie skusenosti. Nasa mala rocna princezna sa na Terezku vzdycky velmi tesi. Terezka sa s nou vyhraje, prebali ju, nakrmi ale aj u
— Matej
Veronika
37 let
Veronika po dobu dovolené venčila našeho pejska shiba-inu Nakiho. Zvládla výtečně našeho tvrdohlavého japončíka, posílala fotky z každého venčení. Nak
— Helena
Kateřina
10 let zkušeností s hlídáním
Paní Kateřina je moc milá a pečlivá a jsem moc ráda ,že je ochotná k nám chodit Kr.
— Eva
Dana
32 let zkušeností s hlídáním
Paní Dana nám hlídala dvouměsíční dvojčátka. Byla absolutně spolehlivá, dochvilná a věděli jsme o všem co zrovna dělají - z vlastní iniciativy průběžn
— Barbora
Jana
30 let zkušeností s hlídáním
Paní Jana je perfektní. Hlídala dnes poprvé mého 13 měsíčního syna a ten si ji doslova zamiloval. Mohu jen doporučit
— Jana
Libuše
35 let zkušeností s hlídáním
Paní Libuška hlídá mou dceru od jejích 6 měsíců už téměř čtyři měsíce na 15-20 hodin týdně, zatímco pracuji. S paní Libuškou jsme naprosto spokojeni -
— Renata
Simona
20 let zkušeností s hlídáním
Paní byla velmi svědomitá a úklid prováděla pečlivě. Bohužel v tuto chvíli nemůžeme ve spolupráci pokračovat z důvodů zdravotní indispozice. V budoucn
— Martina
Barbora
23 let zkušeností s hlídáním
Bara hlidala nase dve dcery a holky si ji moc oblibily, mely hezky vztah a citily se s ni bezpecne. (Deti ve veku 1,5 roku a 3,5 roku). Bara je mily o
— Martina
Jana Reznickova
Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.
Aneta Sixtová
Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!