Více než 12495+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země
4.5
14525 recenzí
Barbora
23 let zkušeností s hlídáním
Bara hlidala nase dve dcery a holky si ji moc oblibily, mely hezky vztah a citily se s ni bezpecne. (Deti ve veku 1,5 roku a 3,5 roku). Bara je mily o
— Martina
Barbora
23 let zkušeností s hlídáním
Stává se, že se maminka potřebuje vrátit do práce a svoje dítě nemůže nechat ani s tatínkem ani s babičkou. Právě tehdy chcete potomka nechat s někým,
— Kateřina
Lucie
3 roky zkušeností s hlídáním
Paní hlídala naše tři kočičky cca týden. Byla ochotna chodit i 2x denně. Kočičky byly moc spokojeny :) Určitě doporučuji a využijeme zas :)
— Michaela
Antonie
20 let zkušeností s hlídáním
Pani Antonie hlídala i s dcerkami moju 10 mesačnú fenku Milu, pričom som dávala pejska na hlídání 1.krát a bála som sa, ako to bude znášať. Mila sa ma
— Tatiana
Karolína
2 roky zkušeností s hlídáním
Slečna hlídala mé dvě nemocné dcery 7 a 8, hlídala u nás poprvé a člověk měl trochu obavy z první chůvy a dopadlo to vše výborně. Kája je skvělá, hodn
— Lusy
Kateřina
10 let zkušeností s hlídáním
Skvela spoluprace, spolehlivost a hezky pristup ke zviratkum . Dekuji
— Lucie
Aneta
17 let zkušeností s hlídáním
Anet hlídala naše dvě děti. Tři roky a 5 měsíců. Umí odhadnout situaci kdy a jak zaujmout. S naší dcerou není úplně snadné vztah navázat a Anet se to
— Kateřina
Lucie
2 roky zkušeností s hlídáním
Lucie hlídala přes léto našeho tříletého syna, který dlouho neposedí na jednom místě a mohu vřele doporučit. 100% dodržování domluvených termínů, umí
— Sofie
Jana Reznickova
Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.
Aneta Sixtová
Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!