Více než 12495+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země
4.5
14525 recenzí
Aneta
24 let
Slečna k nám chodí na úklid 2+kk bytu. Přes počáteční nedorozumění, které jsme si vyjasnily (poučení: dávat přesnější zadání :) ), musím konstatovat,
— Nela
Kateřina
9 let zkušeností s hlídáním
Katka je naprosto úžasná. Když odešla, holky se ptaly, kdy zase přijde. Ve chvíli, kdy mladší dcera spala a starší byla ve školce, Katka u nás skvěle
— Jiří
Iveta
5 let zkušeností s hlídáním
Paní Iveta se ujala našeho syna, když mu byl rok a deset měsíců na dva dny v týdnu. Do té doby nám syna nikdo nepohlídal a nebyl tak vůbec zvyklý na d
— Lumír
Anna
5 let zkušeností s hlídáním
Anička hlídala našeho syna od cca roku a mohu ji jen a jen doporučit. S malým si sedla hned od prvního momentu, nikdy jí neplakal, naopak - vždy za ní
— Hana
Markéta
14 let zkušeností s hlídáním
Markét nám vytrhla trn z paty, když nám naše paní na úklid vypadla na poslední chvíli. Je moc milá, ochotná a spolehlivá. Úklid byl super, žehlení na
— Michaela
Světlana
38 let zkušeností s hlídáním
S paní Světlanou byla výborná domluva. Přišla pohlídat mého 2,5 letého syna, který se předem trochu bál, ale paní Světlana jej bez problému zabavila,
— Anna
Aneta
17 let zkušeností s hlídáním
Aneta nám hlídala roční dcerku cca 4x a pokaždé vše proběhlo bez problému. Aneta je příjemná, dcerku zvládla i když to s ní není úplně jednoduché. Kom
— Adam
Jana
30 let zkušeností s hlídáním
Paní Jana je skvělá, perfektní komunikace, rychlá domluva – a dcera byla po dni stráveném s ní nadšená. Děkujeme!
— Ju
Jana Reznickova
Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.
Aneta Sixtová
Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!