Více než 12495+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země

4.5

14525 recenzí

5 hvězdiček
86%
4 hvězdičky
1%
3 hvězdičky
1%
2 hvězdičky
1%
1 hvězdička
11%
Monika

Monika


14 let zkušeností s hlídáním

Rychle a bezvadně umytá okna po rekonstrukci. Velmi doporučuji a budu se těšit na další spolupráci!

— Karolína
Sára

Sára


3 roky zkušeností s hlídáním

Slečna Sára hlídala mé dva syny (8 a 6 let), bylo to jejich pevní hlídání a oba si ji okamzite zamilovali. Dokonce se me ptaji, kdy prijde zase. Jsem

— Hana
Kateřina

Kateřina


6 let zkušeností s hlídáním

Slečna hlídala mého 8 měsíčního syna. Komunikace proběhla bez problému , Kateřina dorazila v čas . Je to velice příjemná , usměvavá slečna. Přesně ví

— Veronika
Denisa

Denisa


14 let zkušeností s hlídáním

Byli jsme nadmíru spokojeni :)

— David
Kristýna

Kristýna


10 let zkušeností s hlídáním

Kristýnku mohu jen doporučit!! Hlídala mi 2-3x týdně 2 letou dcerku a i když jsem byla celý den doma a dělala si své věci, dcera za mnou doběhla jen p

— Olii
Dana

Dana


20 let zkušeností s hlídáním

Paní Dana dlouhodobě hlídala našeho syna od jeho 1,5 roku a pomáhala i se starší dcerou,vždy,kdy bylo potřeba.Vzdy na ni bylo 100 prct spolehnutí, pom

— Eva
Jana

Jana


16 let zkušeností s hlídáním

Teta Jana se stala našim hlídacím "Andělem", když byly dceři 3 roky. Byla online práce z domova a zavřené školky. Bez ní bychom toto období těžko zvlá

— Zuzana
Jaroslava

Jaroslava


22 let zkušeností s hlídáním

Jarka se stará o našeho čtyřletého Kubíka s poruchou autistického spektra už rok a jsme s ní moc spokojení. Přestože Kubík nemluví a je jiný než větši

— Tereza

4.7

Jana Reznickova

Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.

Aneta Sixtová

Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!

Najděte si svou hlídačku