Více než 12498+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země
4.5
14529 recenzí
Kateřina
29 let
S Kačkou jsem byla jak já tak i čičiny velmi spokojené. Od začátku jsem neměla obavy, že by to nezvládla a to se i potvrdilo. Dle videí a fotek, které
— Dominika
Jana
16 let zkušeností s hlídáním
Paní Janu jsme v podstatě našli na poslední chvíli před naší dovolenou. Hlídala našeho 4měsičního francouzského buldočka. Hned při prvním rozhovoru by
— Arnaud
Libuše
35 let zkušeností s hlídáním
Paní Libuše pečuje o postiženého seniora. Je spolehlivá, pečlivá, aktivní. Výborně komunikuje. Jsme s ní velmi spokojeni. Doporučuji.
— Stanislava
Barbora
7 let zkušeností s hlídáním
Velka spokojenost! Barbora je moc fajn. Bezproblemova komunikace, skvele hlidani. Bylo videt, ze to s detmi moc umi.
— Michaela
Simona
33 let
S hlídáním jsem byl maximálně spokojený. O mého psa bylo skvěle postaráno, pravidelné fotky i videa byly samozřejmostí. Skoro až mi přišlo, jak kdyby
— Ondřej
Eliška
4 roky zkušeností s hlídáním
Elišku už máme domluvenou na velký i pravidelný úklid, a už se na ni moc těšíme. Je to náš první úklid i první kontakt a myslím, že to bude moooc fajn
— Věra
Denisa
2 roky zkušeností s hlídáním
Nevyužila jsem, ohledně času, že nešel sladit, ale reaguje velmi rychle a ochotně. Využijí asi jindy.
— Jana
Nikol
8 let zkušeností s hlídáním
Niky je veselé a milé děvče, proto si mé dvě děti hlídání užili a vůbec se nebáli jak to občas mají. Domluva byla pouze zde přes zprávy a vše bylo p
— Jan
Jana Reznickova
Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.
Aneta Sixtová
Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!