Dominika
 Fotky z hlídání
24 hodnocení
 • 30 let
 • Praha
 • Kontaktovalo ji už 122 uživatelů
 • Rezervována opakovaně
 • Posílá fotky z hlídání mazlíčků
 • Aktivní před 6 dny
 •  SOŠ Emila Holuba, obor veterinářství
 •  Univerzita Karlova, humanitní studia
 •  Přenocování u mě doma
 •  Přenocování u psa (kočky...) doma
 •  Návštěva & hraní
 •  Venčení psů
 •  Přes den u mě
 •  Malý (do 5kg)
 •  Střední (do 25kg)
 •  Velký (do 40kg)
 •  Štěně
 •  Dospělý
 •  Senior
 •  Nevlastním kočku
 •  Nevlastním psa
 •  Nemám děti 0-5
 •  Nemám děti 6-12
Jazyky

Dominika K.

200 Kč/h

800 Kč/den

 • (24)
 • 30 let

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Střední odborná škola Emila Holuba, s.r.o. (obor Veterinářství). Řidičský průkaz skupiny B od roku 2015.

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Ověřena identita

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

David J.16/06/2024Opatrování mazlíčků

Slečna Dominika, se starala o naši kočičku. Domluva s ní byla velice pohotová, vždy nám byly zaslány fotky z hlídání, a byl jsem velmi spokojený s přístupem a přátelským vystupováním. Rozhodně doporučuji a budeme se těšit na budoucí spolupráci.


Ondřej P.04/08/2023Opatrování mazlíčků

Moc děkuji Dominice za hlídání a péči o moje dvě fenky. Vážím si rychlé domluvy a vstřícnosti, i když jsem se s žádostí o hlídání ozval poměrně dost na poslední chvíli. A ze všeho nejlepší je, že si Dominiku oblíbily i moje psí holky (a to u jedné z nich obvykle trvá delší dobu, než si někdo získá její důvěru...). Určitě zase někdy o hlídání poprosíme. PS: Dal bych šest hvězdiček, ale ta možnost tu není... :-)


Assel J.29/07/2023Opatrování mazlíčků

Dominika se starala o naseho seniora kocoura pana Darcyho 9 dny u sebe doma. Vsechno bylo naprosto v poradku, fotky, videa, komunikace je super. Urcite budeme vyuzivat jejich sluzeb i dal :)


Jan C.31/01/2023Opatrování mazlíčků

Slečna hlídala moje 2 kočky po dobu 5 dni. Chodila dle dohody hezky se o ně starala, hrála si s nimi, všechno mi reportovala (fotky, zprávy) a kočičky si ji za těch pár dní oblíbili. I když nastalo několik komplikací z mé strany, vzdy se dalo nejak dohodnout a Dominika byla ochotná vždy vše řešit. Kočky se už těší na další hlídání.


Adéla K.26/11/2022Opatrování mazlíčků

Dominika je skvělá a citlivá. Kočičky si ji hned oblíbily. Věřím, že budeme ve spolupráci pokračovat.


Karolína L.24/10/2022Opatrování mazlíčků

Slečna hlídala mého pejska (velké plemeno) a naprosto v pořádku vše ! Slečnu velice doporučuji. Moc milá, ochotná, dojela nám dokonce naproti. Se slečnou Dominikou se doufám nevidím naposledy a vím, ze můj pejsek je u ní v naprostém bezpečí.


Ivana V.29/07/2022Opatrování mazlíčků

Dominika hlídala naší fenku vlčáka a byla jsem s ní moc spokojená. Roxy si jí velmi oblíbila a od prvního okamžiku jí poslouchala a byla s ní v pohodě. Dominika u nás bydlela. Na procházkách se jí s Roxy líbílo :-). Můžu Dominiku absolutně doporučit, protože se ve psech vyzná a nemá problém vyřešit jakýkoliv problém, který by nastal.
Moc Domčo zdravíme a máme Vás jako oblíbenou hlídačku :-).


Hanka N.26/07/2022Opatrování mazlíčků

Dominika mi hlídala tříměsíční koťátko a byla skvělá. Hned si padli do oka, kotě je po návštěvě šťastné a spokojené. Zároveň vždycky chodí včas a je s ní skvělá domluva.


Cristina R.13/07/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Dominika is an amazing young lady, my cat loved her from the very first time, She is trustful and organized, sending daily pictures and videos.


Karolina S.17/11/2019Opatrování mazlíčků

Dominika je úžasná mladá dáma která to s pejsky krásně umí. Náš pejsem si jí zamiloval a budu ráda když budeme fungovat do budoucna.


Rebeka H.16/01/2019Opatrování mazlíčků

Dominiku vřele doporučuji. Postarala se o kavalíra Daxe úplně bez problémů, hrála si s ním, dokud neusnul a dokonce jej s sebou vzala na hory, když jsme byli mimo město. Vždy odvedla skvělou práci, byla dochvilná a pozorná. Daxe venčila a hlídala celý měsíc, pomohla nám i s granulemi. Všichni, hlavně Dax, jsme byli nadmíru spokojení.


Shahar R.09/01/2019Opatrování mazlíčků

We have a beautiful cat - 6.5 years old and he is like a baby to us.
So when we looked for cat sitter we wanted to find some one who take care of our baby cat with love and care.
Dominika is the right person. She loves our cat and treats him as he is her own pet.
She follows the instructions that we asked from her - playing, petting, feeding and cleaning. Our cat does a great time when she is there.
She is kind, trustworthy and really good with pets.
We (us and the cat) recommend Dominika a lot.


Iveta K.22/12/2018Opatrování mazlíčků

Na Dominiku jsme se obrátili s nadějí, že si poradí s naší 13letou fenkou jezevčíka Miou. Zpočátku jsem měla obavy, aby nám Miu nehodila na hlavu, je to přeci jenom jezevčík a kdo zná jezevčíky ví, že občas dá pořádnou práci ustát jejich nápady, kterak vám zpříjemnit den. Nicméně hlídání dopadlo skvěle. Dominika okamžitě poznala s kým má tu čest a k našemu překvapení si s Miou, která s většinou lidí moc vycházet nehodlá, sedly. Během hlídání mi Dominika sama od sebe psala, co s Miuškou dělají, což uklidnilou mou hysterickou povahu a starost o našeho rozmazleného pejska. K Vánocům Miuška dokonce dostala od tety Dominiky dárek. Miušku už nám hlídalo více hlídaček, které taky nebyly špatné, nicméně musím konstatovat, že Dominika je suveréně nejlepší - jak kvalitou, tak cenou. Pokud váháte, zda Dominiku oslovit, mohu jen doporučit.


Libor J.22/12/2018Hlídání dětí - rodič na portále

Dominika je moc milá a zkušená ohledně pejsků. Můj Cid byl spokojený a já tím pádem dvakrát tolik. Určitě budeme hlídání Dominikou doporučovat a těšíme se opět naviděnou. Libor


Iva K.03/10/2018Opatrování mazlíčků

Dominika si s pejsky rozumí, výborně si poradila i s mým pitbulem. Měla jsem trochu obavy, Toshi je sice přátelský, ale je to pes silný, zbrklý a neohrabaný. Navíc vyžaduje trochu jiný přístup než mírnější plemena. Přesto se Dominika nezalekla a 3 dny s ním nejen vydržela, ale brala ho s sebou na výlety a pochůzky po městě. Každý den mi posílala zprávy, co s Toshim dělali a jak se má. Hlídání dopadlo moc dobře, můžu Dominiku jednoznačně doporučit.


Nela B.30/09/2018Opatrování mazlíčků

Slečna Dominika je moc milá, spolehlivá, vždy chodí včas. Všem ji mohu vřele doporučit, moje fenečka je u ní vždy spokojená a domů se vrací vyhraná a šťastná.


Jana S.10/09/2018Opatrování mazlíčků

S Dominikou jsem byla maximalne spokojena, jeste spokojenejsi byl muj pejsek, ktery u ni stravil 2 noci. Venovala se mu cely den, hrali se a ja dostavala fotky a videa. Vyborna domluva, moc doporucuju!


Simona Š.07/09/2018Opatrování mazlíčků

Dominika je spolehlivá, šlušná, milá, citlivá a má velmi dobrý vztah ke zvířatům. Venčila moje dva psy skoro 14 dní, někdy dojížděla i dvakrát denně a nikdy nebyl žádný problém. Nemusela jsem se bát, že by se s ní psíci měli špatně, nebo že by je jakkoli zanedbala. Oba ji měli moc rádi. Vřele doporučuji všem.


František D.03/09/2018Opatrování mazlíčků

Dominiku můžu vřele doporučit. Milá, vstřícná a spolehlivá. Pes byl maximálně spokojený!


Tomáš P.28/08/2018Opatrování mazlíčků

Ahoj lidi, jmenuji se Nessie a jsem tři a půl letá psí slečna. Moje rodina se rozhodla jet na osm dní k moři a já jsem musela zůstat v Praze. Páníček našel na |odkaz skryt| hlídačku Dominiku. Byla jsem nervózní, být tak dlouho bez svých blízkých. Páníček mě odvezl k Dominice a já jsem si ji hned oblíbila. Je to moc příjemná a hodná náhradní panička, starala se o mě, mazlila se se mnou, dováděla a i jsme společně chodily běhat. Pravidelně posílala fotky a videa, jak se máme, aby moje rodina byla v klidu a neměla o mne strach. Bylo to krásných 8 dní mého života. Když pro mne přijeli, domluvily jsme se s Dominikou, že se ještě určitě uvidíme. Byla jsem moc spokojená a doporučuji Dominiku všem ostatním, moji psí kamarádi !


Jana S.22/08/2018Opatrování mazlíčků

Skvělá paní hlídačka! Venčila nám peska, a vždy čas strávený s ním využila na maximum. Je s ní skvělá domluva, spolehlivá, pečlivá a jde vidět že ji mají zvířata opravdu rádi. Doporučujeme.


Petra J.01/08/2018Opatrování mazlíčků

Dobrý den, se zvířecí hlídačkou Dominikou K. jsem byla maximálně spokojena, komunikace probíhala vzorově a o kočičku se postarala výborně. Přeji vám více takových Hlídaček. :-) Určitě ji budeme kontaktovat i příště. Děkuji Petra L.


Elda Z.25/07/2018Opatrování mazlíčků

Dominika, je skvělá hlídačka! Milá, důvěryhodná a starostlivá! O Woodyho se postarala na jedničku! Vždy se ke mě vrátil unavený a pln dojmu po celodenním řádění!
Eliška


Benjamin C.13/07/2018Opatrování mazlíčků

Dominika je milá, seriosný, ochotná, duvěrná. Má jěště k tomu vztach k zviřatům.
velké doporučení!!!!!!
Hélène


O mně

Zdravím 🦋
Jmenuji se Dominika, jsem melancholická básnířka tíživých básní, také kočkomil, pejskomil, králíkomil, introvert, instrumentalistka a zvířátka jsou mojí součástí už od prenatálního stavu.
Dokonce si vzpomínám, kdy jsem jako malá věřila, že stačí trocha trpělivosti a začnou mluvit! To se nestalo, za to však jsem získala jiné hodnotné dary.
První to bylo psík jezevčík Puňťa. Byl mým prvním ochráncem. Pak se k nám nastěhovala morčátka, která kvíkala noční árie. S přerostlým králíčkem Ferdou jsem zažila první velké kamarádství. Byl to taky v dětství můj první "tanečník". Bůhví, proč mu nevadilo mé ustavičné zvedání předních tlapek a tance do rytmu. To mi bylo 6 let. A pak ... pak nebyl "lepší nápad", než mi pořídit bígla. To mi bylo 11 let a s pejskem jsem teprve začala chápat slovo zodpovědnost. A trpělivost. A láska. A taky, že je život samé překvapení. A pak tu byli další zvířatka. Králíčci černej a bílej (Palačinka a Gustík, moji Jin-jang), kočičky Srnka a Nikolas ... a spousta zvířátek, které jsem jako malá domů nosila, že u nás zaručeně musí bydlet!
Ale co víc. Zkušenosti mám takové, že jsem vystudovala střední veterinární školu. Během praxí jsem si prošla moha zařízeními. Ať už to byly veterinární kliniky, nemocnice, útulky, farmy, rehabilitační centra nebo dokonce i psí salóny. I když jsem největší kočkomil na světě, stejně tak miluju pejsky a jiná zvířátka (teda kromě pavouků a švábů - no obecně hmyz mi dělá docela obtíže 🥲
A co mě baví na hlídání? Blízkost. Je to moje antistresová terapie. Stačí mi, že jsou a že je mi s nimi dobře. Zvířata jsou starost i radost a tak to má být. A kromě toho, že my je učíme spousty věcem, oni jsou právě ti, kteří učí hodně nás. Od trpělivosti, zodpovědnosti až po lásku.

Co bych se ráda dozvěděla o opatrovaném psovi/mazlíčkovi

Milující společnost nebo netykavka? Lenošení na gauči nebo dlouhé cesty za dobrodružstvím? Sedni, lehni jen za pamlsek? Na vše jsem připravená!

Dostupnost

Jsem dostupná od PO-NE, záleží na domluvě :)


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Čeština a Angličtina

Angličtina - pokročilá úroveň

Fotografie

Kde opatruje mazlíčky:

Kde jsem nejčastěji: Praha » Praha 6