Fotky z hlídání
image

120 Kč/hod

500 Kč/den

 • Kontaktovalo ji už 134 uživatelů
 • Posílá fotky z hlídání mazlíčků
 • Aktivní před 24 hodinami
 •  Čichnova Brno
 •  Přenocování u psa (kočky...) doma
 •  Návštěva & hraní
 •  Vyvenčení
 •  Malý (do 5kg)
 •  Střední (do 25kg)
 •  Velký (do 40kg)
 •  Stěně
 •  Dospělý
 •  Senior
 •  Nevlastním psa
Jazyky

Prošla video ověřením

více o video ověření

Zkontrolován občanský průkaz

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

získáte přístup k plnému detailu ověření

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris.

Hodnocení

Jakub T.19/08/2021Úklid domácnosti

Slečna Barbora se dostavila včas, dle dohody. Jednání příjemné. Úklid zvládla na jedničku, jsem spokojený a děkuji ;-)

Určitě doporučuji!


Ondřej S.08/10/2019Úklid domácnosti

I přes negativní recenzi paní Eleny jsem chtěl slečně dát šanci, ale bohužel musím její špatnou zkušenost potvrdit. Po oslovení, že hledáme někoho na pravidelný úklid projevila velký zájem, pak ale vůbec nepřišla. V čase, kdy měla už být u nás, napsala omluvu, které nevěřím. Kdyby to byla pravda, tak jednak napíše dříve a jednak navrhne jiný termín, ale evidentně ztratila o práci zájem nebo se jí jen nechtělo vstávat. Na dotaz, kdy tedy může přijít ani na druhý pokus neodpovědela. Jinými slovy slečna je nespolehlivá a pracovně nezpůsobilá, držte se od ní dál, je to jen ztráta času.


Martin K.31/10/2018Úklid domácnosti

Slečna byla velmi pečlivá a spolehlivá.


Elena T.25/09/2018Úklid domácnosti

Se slečnou jsme byly konkrétně domluvené 14 dní, ale až v den, kdy měla přijít (asi půl hodiny před příchodem) mi napsala, že je k nám vlastně velmi složitá cesta a že k nám chodit nebude. Kromě toho, že to není pravda (bydlíme 10 minut MHD od centra města) mě nazlobilo to, že mi tuto skutečnost neřekla dříve.

Dobrý den, ráda bych reagovala na recenzi paní Eleny. V první řadě se tímto upřímně omlouvám, že jsem se nemohla dostavit na úklid. Jelikož jsem ten den měla ještě hlídání na druhé straně města a bohužel se to protáhlo (nemohla jsem nechat dítě samotné doma), nestihala jsem se dostavit na úklid. Ano uznávám, že je to i moje chyba, že spoje nenavazovaly úplně dobře a jela bych tam více, než hodinu, což jsem si špatně vypočítala. Napsala jsem tedy paní E., že se nemohu dostavit, několikrát jsem se omluvila. Každý se občas dostane do situace, kdy nestíhá něco se protáhne atd. Po této události si dávám pozor, abych vše stíhala tak, jak mám. Díky Hlídačkám jsem poznala spousty skvělých rodičů a dětí, mám hlídání, úklidy a jsem naprosto spokojená:) A když někam nemohu přijít, omluvím se a domluvíme se na jiný termín. Vše se dá přeci vyřešit v klidu;)
Odpověď od hlídačky

Jana L.19/08/2018Úklid domácnosti

Se slečnou Bárou, která k nám do našeho domu chodí uklízet 2x do měsíce jsme velmi spokojeni. Je pečlivá a spolehlivá. Za nás můžeme určitě ostatním doporučit.

Jana L.


O mně

Mam 2 Britske kocoury o ktere se rada starám. Občas pohlidam psa nebo kocku znamim. S pejskem vetsinou vyrazím ven na procházky treba i do prirody. S kočkami nemam zadny problem.

Co bych se ráda dozvěděla o opatrovaném psovi/mazlíčkovi

Pokud bych mela hlidat psa nezvladam jezevčíka jinak nemam zadny problem.

Kdy má čas

Záleží na domluvě. Každý týden mám čas jinak.


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Angličtina a Ruština

Ruština-začátečník

Kde opatruje mazlíčky:

Kde jsem nejčastěji: Brno-Bohunice