image

150 Kč/hod

  • Kontaktovali ji už 62 rodičů
  • Aktivní před 24 hodinami
  •  Čichnova, Brno
  • Ověřen telefon a e-mail přes mojeID
  • Ověřena adresa přes mojeID
Jazyky

Hodnocení

Martin K.31. říjen 1:49Úklid domácnosti

Slečna byla velmi pečlivá a spolehlivá.


Elena T.25. září 16:25Úklid domácnosti

Se slečnou jsme byly konkrétně domluvené 14 dní, ale až v den, kdy měla přijít (asi půl hodiny před příchodem) mi napsala, že je k nám vlastně velmi složitá cesta a že k nám chodit nebude. Kromě toho, že to není pravda (bydlíme 10 minut MHD od centra města) mě nazlobilo to, že mi tuto skutečnost neřekla dříve.

Dobrý den, ráda bych reagovala na recenzi paní Eleny. V první řadě se tímto upřímně omlouvám, že jsem se nemohla dostavit na úklid. Jelikož jsem ten den měla ještě hlídání na druhé straně města a bohužel se to protáhlo (nemohla jsem nechat dítě samotné doma), nestihala jsem se dostavit na úklid. Ano uznávám, že je to i moje chyba, že spoje nenavazovaly úplně dobře a jela bych tam více, než hodinu, což jsem si špatně vypočítala. Napsala jsem tedy paní E., že se nemohu dostavit, několikrát jsem se omluvila. Každý se občas dostane do situace, kdy nestíhá něco se protáhne atd. Po této události si dávám pozor, abych vše stíhala tak, jak mám. Díky Hlídačkám jsem poznala spousty skvělých rodičů a dětí, mám hlídání, úklidy a jsem naprosto spokojená:) A když někam nemohu přijít, omluvím se a domluvíme se na jiný termín. Vše se dá přeci vyřešit v klidu;)
Odpověď od hlídačky

Jana L.19. srpen 22:51Úklid domácnosti

Se slečnou Bárou, která k nám do našeho domu chodí uklízet 2x do měsíce jsme velmi spokojeni. Je pečlivá a spolehlivá. Za nás můžeme určitě ostatním doporučit.

Jana L.


O mně

Mam zkušenosti s úklidem kanceláří, obchodu s oblečením a hotelu. V cizich rodinách neni problém uklidit, vysát, vytřít a podobně. Jediné co nezvládám je umytí oken. Uklízení je muj koníček.

Kdy má čas

Po až pa cely den, víkendy na domluvě


Nemá aktuální kalendář

Jazyky

Angličtina a Ruština

Ruština-začátečník

Doporučte hlídačku

Kde uklízí:

Kde jsem nejčastěji: Brno-Bohunice