Magdalena
5 hodnocení
 • 12 let zkušeností s hlídáním
 • 33 let
 • Praha
 • Kontaktovalo ji už 165 rodičů
 • Rezervována opakovaně
 • Aktivní před asi 11 hodinami
 •  GYMNÁZIUM LADISLAVA JAROŠE HOLEŠOV, KONZERVATOŘ P. J. VEJVANOVSKÉHO KROMĚŘÍŽ
 •  UNIVERZITA KARLOVA, PEDAGOGICKÁ FAKULTA
 • Kurz první pomoci
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Můžu vozit děti
 •  Je ochotna hlídat 1 dítě
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Absolvovala kurz první pomoci, který doložila certifikátem.
 • Absolvovala online kurz první pomoci pro děti od OS Českého červeného kříže Praha 1
Jazyky

Magdalena K.

290 Kč/h

 • (5)
 • 33 let
 • 12 let zkušeností s hlídáním
 • covid-19 vakcína

Čistý trestní rejstřík, zkontrolován O.P.

Ověřeno vzdělání a certifikáty

Řidičský průkaz skupiny B od roku 2008. Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy, obor Učitelství hudební výchovy a Hra na housle (Mgr), obor Český jazyk a Literatura (Bc).

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Ověřena identita

Ověřena identita

získáte přístup k plnému detailu ověření

Více...

Hodnocení

Julia P.31/03/2023Hlídání dětí - rodič na portále

We are so fortunate to have had Magda as our babysitter. From the very beginning, she showed herself to be a true professional. Her punctuality, warm and friendly demeanor, and natural way with children immediately won us over.

Magda has a gift for keeping little ones entertained and engaged. She always had creative activities and games up her sleeve, and seemed to know just what our two and a half year old daughter needed to stay happy and content. We also appreciated that Magda was open to hearing our wishes.

Perhaps most importantly, Magda is someone we trust completely. Our daughter adores her, and we always felt comfortable leaving her in Magda's capable hands. We feel so fortunate to have had her help and would wholeheartedly recommend her to anyone looking for a kind, caring, and reliable babysitter.


B &.25/09/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Magdalena looked after our 4 year old while we were on a vacation date night. She came to our air bnb apartment well equipped with her musical instrument and fun attitude. You can tell that she had a lot of experience with children. We trusted her right away. She was kind, responsible and flexible. Best of all my son had a great night. I mean, she even took him into a nearby toy store and played games with him (with permission of course). He was in heaven. We would definitely recommend Magdalena for babysitting and would use her again when in Praha :)


Katerina S.08/06/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Magdalena byla moje prvni zkusenost s Hlidackami, vse probehlo naprosto skvele. Magdalena bez problemu zvladla hlidani mych 3 deti ve veku 3, 7 a 9 let, je mila a zodpovedna, deti se mne hned druhy den ptaly, kdy zase prijde. Magda ma pratelsky pristup a bonusem je je jeji vzdelani - vi, jak na deti a dokaze je zabavit. Kytara byla pro deti zazitek! Urcite budeme Magdu poptavat i nadale.


Hana S.10/03/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Magda je naše úplně první zkušenost s hlídáním dětí. Svěřili jsme jí syna (3,5 roku) a byli jsme všichni tři naprosto nadšení! Magda nejen že našla se synem ihned společnou řeč, ale přinesla si na první hlídání i několik pomůcek a celkově mi její přístup k hlídání přišel hravě pedagogický, ne jen hlídání hrou. Jsem nadšená jejím přístupem, její pozitivitou a co je nejdůležitější - syn se mě nepřestává ptát, kdy k nám zase přijde Magda :-) což mluví za vše. Vřele doporučuji!


Zuzana Ž.20/02/2021Hlídání dětí - rodič na portále

Magda pravidelně hlídá našeho syna Jonatanka a máme s ní tu nejlepší zkušenost :) Moc děkujeme za velmi vstřícné jednání a perfektní komunikaci. Magda si s naším synem aktivně hraje a každý den vymýšlí nové hry a metody, jak dítě kreativně podpořit či něco naučit. Má naši maximální důvěru.


O mně

Jmenuji se Magdalena, mám magisterský titul z Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy. Pracuji jako učitelka na základní škole. Aktivně děti zapojuji i do mimoškolních aktivit. Mám zkušenosti s výukou i doučování všeobecně vzdělávacích předmětů. Můj obor jsou především humanitní a umělecké předměty. Umím hrát na housle, klavír, zobcovou flétnu a kytaru, které můžeme využít v rámci společných chvil. Jsem sportovně založená a podporuju zdravý životní styl. Umím zdravě vařit. Jsem ve svém jednání spolehlivá. Jako instruktorka lyžování jsem absolvovala kurz první pomoci. a mám zkušenosti s dětmi s SPU. Jsem kreativní, komunikativní, vnímavá, schopná se rychle rozhodnout i jednat, verbálně neúnavná, multifunkční a fyzicky zdatná. Jako chůva mám zkušenosti již 12 let.

Dostupnost

Mám nyní volno pouze pro večerní hlídání po 18. Hodine a případně víkendy.Kalendář naposledy aktualizován před asi 11 hodinami

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

12 let

batolata

12 let

předškoláci

12 let

dětský školní věk

12 let

náctiletí

12 let

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Astma, Hyperaktivita, Dětské nemoci, Alergie na potraviny, Problémy se spánkem, Epilepsie a Speciální potřeby

Životní zkušenosti mám s epilepsií ve své rodině i v práci. S dětmi na základní škole se setkávám s nespočtem různých problémů.

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování, Tanec/pohybová aktivita a Sport

Hra na housle, kytaru, klavír, ukulele, flétna. Tanec folklorní i moderní. Vaření. Výroba dekorací.

Doučování dětí

Český jazyk

Angličtina

Individuální
celková příprava

Jazyky

Čeština a Angličtina

Absolvovala jsem maturitní zkoušku z angličtiny.

Kurzy

Mám pedagogický titul a státní zkoušky z psychologie.

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Praha » Praha 5