Barbora
2 hodnocení
 • 20 let zkušeností s hlídáním
 • 40 let
 • Králův Dvůr
 • Kontaktovalo ji už 16 rodičů
 • Aktivní před asi 6 hodinami
 • Odpovídá do: 1 den
 •  SZŠ - Sociální činnost, Cheb
 •  preferuje hlídání: 20 - 40 hodin týdně
 •  Hlídám v domě rodiny
 •  Je ochotna hlídat 6 dětí
 •   Oslavy
 •   Dovolená
 •   Přes noc
 •   Skupinky dětí
Jazyky

Barbora S.

250 Kč/h

 • (2)
 • 40 let
 • 20 let zkušeností s hlídáním

Ověřen e-mail a telefon

Ověřena adresa

Prošla ověřením dokladu (OP nebo ŘP)

kontrola oproti duplicitním registracím · ověření data platnosti

Ověřena identita

získáte přístup k plnému detailu ověření

Hodnocení

Martina M.17/10/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Bara hlidala nase dve dcery a holky si ji moc oblibily, mely hezky vztah a citily se s ni bezpecne. (Deti ve veku 1,5 roku a 3,5 roku). Bara je mily otevreny clovek se srdcem na spravnem miste, vymyslela pro deti vzdy program adekvatne k veku a povaze a travily i spoustu casu venku. Nemam co bych vytkla :-)


Kateřina S.16/10/2022Hlídání dětí - rodič na portále

Stává se, že se maminka potřebuje vrátit do práce a svoje dítě nemůže nechat ani s tatínkem ani s babičkou. Právě tehdy chcete potomka nechat s někým, kdo pro něj bude také blízký člověk, který dítěti dá cit, empatii, rozvine ho zase novým směrem a stane se pro něj dalším bezpečným přístavem.
To je přesně to, co do naší rodiny Barča přinesla. Je to skvělá chůva, která dceru bere ven skoro za každého počasí, obrazila s ní všechna hřiště v dosahu, a když malou začalo bavit jezdit vlakem, tak i přilehlé okolí. V domácím prostředí často tráví čas ve společnosti hudby nebo společně něco tvoří. To vše s veškerou empatií k dětskému prožívání a bytí v přítomnosti.
Respektující přístup ve výchově je jí naprosto vlastní. Vnímá, čím dítě nejspíš zrovna prochází a proč se nějak chová, co právě potřebuje.

Barča se stala tak trochu součástí naší rodiny a jsme moc rádi, že ji máme. ❤️


O mně

Jmenuji se Bára. Mám vystudovanou střední zdravotnickou školu - obor Sociální činnost. Nejdříve jsem v rámci sociální sféry pracovala se seniory, mentálně postiženými dospělými i dětmi a různými dalšími skupinami. Vždy mě to ale nejvíc táhlo k práci s dětmi. Jako osobní asistentka jsem pracovala s dětmi v dětském domově. Později jsem se profesně přiklonila více do pedagogické sféry a nastoupila do základní školy na pozici asistentky pedagoga, učila jsem hudební výchovu a pracovní činnosti. Školní rok 2020/21 jsem pracovala jako učitelka v mateřské školce, která je alternativně zaměřená s důrazem na pobyt venku a respektující přístup. Poslední školní rok jsem byla úzce spjata s rodinou, ve které jsem hlídala holčičku ve věku od jednoho do dvou let. Její maminka potřebovala v tomto období pracovat a nyní nastupuje na další mateřskou, tudíž pokračovat ve spolupráci stále budeme, ale v menším počtu hodin. Stala jsem se doslova součástí rodiny a vnímám, že se mi podařilo velmi zmírnit emoční deficit odloučení takto malého dítěte od maminky. Nadále budu zůstávat součástí jejich života ve velmi přátelském duchu. S druhou rodinou se dvěma holčičkami spolupracuji také už více než rok a momentálně maličko navyšujeme počet hodin.
Ještě mi však nějaký prostor zbývá a proto se od listopadu nově otevírám spolupráci s další rodinou, která mě bude potřebovat. (Jste to Vy? :-) ) Narovinu říkám, že tu nejsem pro všechny typy rodin, ale spíše pro ty, které přistupují k dětem partnerským a respektujícím přístupem a přejí si, aby po dobu jejich nepřítomnosti bylo s jejich dětmi zacházeno v podobném duchu. Dětem věnuji plnou pozornost a čas s nimi strávený si chci naplno užít. Neodkládáte tedy své dítě, "jen aby s ním někdo byl", ale k někomu, kdo pracuje s dětmi spíše pedagogicky. Mám zkušenosti s dětmi všech věkových kategorií. Jsem absolventka dvouletého muzikoterapeutického výcviku, hraji na housle, ukulele, zpívám a rukodělně tvořím. Ráda rozvíjím v dětech umělecké sklony, preferuji pobyt na čerstvém vzduchu, ideálně v přírodě. Pokud je to možné, chodím s dětmi ven za každého počasí, za mrazu či deště aspoň na hodinku, v průtrži mračen to pro jednou oželíme :-) , ale v létě určitě na co nejdéle.
Zaměřuji se také na doučování češtiny a matematiky, komplexní přípravu na přijímací zkoušky, ať už na víceletá gymnázia nebo střední školu. Všichni "skorodospěláci", které jsem zatím připravovala, přijímačky udělali, nejvíc je to však samozřejmě jejich zásluha.
Mým dvěma synům je 20 a 19 let. 20letý pracuje jako IT, bydlí s přáteli ve spolubydlení v Praze a má přítelkyni. 19letý jezdí na internát do Plzně a letos bude maturovat. Mám tedy už prostor pro sebe, svou práci, tvoření jak rukodělné tak hudební, samozřejmě také pro mého muže a pro cokoliv, co mě baví.
Hlídání dětí není pro mě přivýdělek, ale hlavní práce, cena hlídání odpovídá zkušenostem a mojí schopnosti velmi individuálního přístupu. Vzhledem k míře inflace v poslední době, jsem i já nucena zvednout cenu za hlídání z 200,- na 250,- za hodinu. Ohledně rodin s více dětmi, či kombinace hlídání dětí ze dvou či více rodin je cena k jednání podle počtu a věku dětí. Můžu vypomoci i s úklidem, ale ráda bych, aby mojí hlavní náplní zůstala práce s dětmi.
Na další spolupráci, možná právě s Vámi ;-) , už se moc těším! Neváhejte mě kontaktovat a (nejdříve po telefonu a pak hlavně) při osobním setkání vše probereme nejlépe. Přeji Nám všem, ať najdeme, co hledáme, ať už tady, či jinde, a propojíme se s těmi správnými "dušemi".

Dostupnost

Od listopadu nabízím spolupráci nové rodině. Ideálně středy či čtvrtky odpoledne po ca 14.h. Možná jsou i jednorázová hlídání po domluvě.


Nemá aktuální kalendář

Zkušenosti s hlídáním

nemluvňata

5 let

batolata

3 roky

předškoláci

2 roky

dětský školní věk

3 roky

náctiletí

3 roky

Zkušenost se speciálními požadavky

Poruchy autistického spektra, Hyperaktivita, Alergie na potraviny, Problémy s viděním, Problémy se sluchem, Epilepsie a Speciální potřeby

Dovednosti

Zpěv/hudební nástroj, Kreslení, malování a Tanec/pohybová aktivita

Doučování dětí

Matematika

Český jazyk

Individuální
celková příprava

Jazyky

A2

Fotografie

Kde hlídá:

Kde jsem nejčastěji: Beroun, Středočeský kraj