Více než 12495+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země

4.5

14525 recenzí

5 hvězdiček
86%
4 hvězdičky
1%
3 hvězdičky
1%
2 hvězdičky
1%
1 hvězdička
11%
Viktorie

Viktorie


1 rok zkušeností s hlídáním

Viktorie u me uklizela nekolikrat. Bylo to v dobe kdy jsem mel za sebou velice spatne zkusenosti od lidi co mi pomahali a i tyto tyto zkusenosti pri

— Mirek
Jana

Jana


29 let

My jsme byli spokojeni, vše podle domluvy, příjemné jednání. Kdyby všichni byli takoví. Doporučuji ✨✨✨✨✨ Kdybych už nestála na svých nohou opět, ráda

— Hlídačky.cz
Jana

Jana


29 let

Moc děkuji za skvělou péči o našeho kocoura Nelio! Bylo vidět, že o něj bylo s láskou postaráno, a já jsem měla po celou dobu klidné svědomí. Určitě d

— Hlídačky.cz
Anna

Anna


5 let zkušeností s hlídáním

Anna has watched our four-year-old son for four hours a day for a few months now and also traveled with us on a weeklong vacation to Mallorca. She ant

— Jeremiah
Anna

Anna


4 roky zkušeností s hlídáním

Annu jako Hlídačku můžeme jen doporučit. Strávila s naší dvouletou dcerou a rodinou 3 dny a vnímáme ji jako jemnou, spolehlivou a laskavou slečnu, kte

— Veronika
Natalia

Natalia


4 roky zkušeností s hlídáním

Nati je velmi zodpovědná a šikovná. Pomáhala mi s uklízení několika krát. Pečlivá a spolehlivá. Vždy vše uklizeno na jedničku. Doporučuji.

— Olia
Anežka

Anežka


3 roky zkušeností s hlídáním

Slečnu ráda doporučím. Děti si umí získat. A synové se na hlídání moc těší.

— Daniel
Šárka

Šárka


5 let zkušeností s hlídáním

S úklidem od paní Šárky jsem byla moc spokojená, je pečlivá a zodpovědná. Kuchyň vyčistila i od dlouhodobých nečistot. Děkuji.

— Barbora

4.7

Jana Reznickova

Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.

Aneta Sixtová

Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!

Najděte si svou hlídačku