Více než 12497+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země
4.5
14528 recenzí
Dana
32 let zkušeností s hlídáním
Paní Dana se velmi pečlivě starala o mého otec (97 let). Věnovala se z hlediska hygieny a snažila se dle možností ho povzbuzovat k určitým aktivitám.
— Radim
Lucie
9 let zkušeností s hlídáním
Slečna Lucie hlídala mou dvouletou dceru. Všechno proběhlo v naprostém pořádku. Slečna mě zachránila na poslední chvíli a byla schopná pružně reagovat
— Veronika
Jiřina
20 let zkušeností s hlídáním
Paní Jiřinka byla báječná, syna nám hlídala od 15 měsíců až do 3 let. Chodili spolu na procházky- pískoviště, hřiště, vymýšlela různé výlety a nebo si
— Pavlina
Barbora
7 let zkušeností s hlídáním
Bára nám několikrát hlídala holky (7 měsíců) a 3,5let. Má skvělý přístup a holky si to s ní vždycky moc užijou.
— Ondřej
Světlana
38 let zkušeností s hlídáním
Paní Světlana nám přišla uklidit a musím říct, že jsem byla velice spokojená. Za 2 hodiny uklidila dům tak, jak jsme se domluvily. Komunikace s ní byl
— Petra
Kristýna
8 let zkušeností s hlídáním
Slečna byla moc milá a hezky si se synem vyhrála, vše bylo bez problému. Mohu jen doporučit
— Michaela
Šárka
25 let zkušeností s hlídáním
Šárka hlídala našeho syna rok, od jeho 8 měsíců, třikrát týdně. Malý si Šárku rychle oblíbil a moc rád s ní trávil čas doma i venku na procházkách. Ro
— Kateřina
Dana
13 let zkušeností s hlídáním
Dana hlidala meho 2-leteho syna a byla uzasna. Pomohla nam v nouzi na posledni chvili, k synovi si velmi rychle nasla cestu a byla jen skoda, ze jsme
— Kamila
Jana Reznickova
Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.
Aneta Sixtová
Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!