Více než 12497+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země
4.5
14528 recenzí
Marketa
11 let zkušeností s hlídáním
Markéta byla u nás v rodině 3 roky, starala se o syna od 1,5 roku a o dcerku od narození. Je to skvělá chůva! S dětmi to umí, věnuje se jim, nemusela
— Markéta
Veronika
5 let zkušeností s hlídáním
Moc milá slečna. Uklizeno na jednicku a v rekordnim case :) moc doporucuji.
— Jana
Kateřina
9 let zkušeností s hlídáním
Pani Katka nam hlidala fenku dva dny, tedy pres jednu noc. Bylo to poprve, kdy jsme ji dali nekam na hlidani. Vse bylo perfektni. Bezproblemova komuni
— Monika
Hana
30 let
Slečna hlídala našeho 9letého mopse: Je výborná, pravidelně posílala fotečky i zprávy. Jsme moc spokojeni včetně Bobíka. Mohu jen doporučit. Děkujeme
— Radka
Petra
5 let zkušeností s hlídáním
S Petrou byla super domluva. Všechno klapalo naprosto přesně jak jsme se dohodli, je spolehlivá, sympatická a kocour ji při předání klíčů přiběhl přiv
— Arza
Jana
25 let zkušeností s hlídáním
S Janou mame moc dobrou zkusenost. Dva dny v tydnu hlida nasi rocni dceru. Rychle si na sebe zvykly, odchody se odehravaji bez place a kdyz dceru vyzv
— Šárka
Andrea
35 let
Kocicky boli po navrate z dovolenky napapane a spokojne, tvarili sa, ze sme im asi ani nechybali :) mozeme vdaka andrejke vyrazit na dalsiu dovolenku
— Jana
Marcela
4 roky zkušeností s hlídáním
Paní Marcela hlídala naši dceru od jejich cca 14 měsíců do skoro dvou let. Zvládala s ní všechny aktivity a byla schopna ji hlídat i celý den (klidně
— Anna
Jana Reznickova
Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.
Aneta Sixtová
Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!