Více než 12497+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země

4.5

14528 recenzí

5 hvězdiček
86%
4 hvězdičky
1%
3 hvězdičky
1%
2 hvězdičky
1%
1 hvězdička
11%
Marketa

Marketa


11 let zkušeností s hlídáním

Markéta byla u nás v rodině 3 roky, starala se o syna od 1,5 roku a o dcerku od narození. Je to skvělá chůva! S dětmi to umí, věnuje se jim, nemusela

— Markéta
Veronika

Veronika


5 let zkušeností s hlídáním

Moc milá slečna. Uklizeno na jednicku a v rekordnim case :) moc doporucuji.

— Jana
Kateřina

Kateřina


9 let zkušeností s hlídáním

Pani Katka nam hlidala fenku dva dny, tedy pres jednu noc. Bylo to poprve, kdy jsme ji dali nekam na hlidani. Vse bylo perfektni. Bezproblemova komuni

— Monika
Hana

Hana


30 let

Slečna hlídala našeho 9letého mopse: Je výborná, pravidelně posílala fotečky i zprávy. Jsme moc spokojeni včetně Bobíka. Mohu jen doporučit. Děkujeme

— Radka
Petra

Petra


5 let zkušeností s hlídáním

S Petrou byla super domluva. Všechno klapalo naprosto přesně jak jsme se dohodli, je spolehlivá, sympatická a kocour ji při předání klíčů přiběhl přiv

— Arza
Jana

Jana


25 let zkušeností s hlídáním

S Janou mame moc dobrou zkusenost. Dva dny v tydnu hlida nasi rocni dceru. Rychle si na sebe zvykly, odchody se odehravaji bez place a kdyz dceru vyzv

— Šárka
Andrea

Andrea


35 let

Kocicky boli po navrate z dovolenky napapane a spokojne, tvarili sa, ze sme im asi ani nechybali :) mozeme vdaka andrejke vyrazit na dalsiu dovolenku

— Jana
Marcela

Marcela


4 roky zkušeností s hlídáním

Paní Marcela hlídala naši dceru od jejich cca 14 měsíců do skoro dvou let. Zvládala s ní všechny aktivity a byla schopna ji hlídat i celý den (klidně

— Anna

4.7

Jana Reznickova

Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.

Aneta Sixtová

Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!

Najděte si svou hlídačku