Více než 12498+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země
4.5
14529 recenzí
Valentýna
24 let
Slečna byla dne u mne poprve uklidit byt, pro mne to také bylo poprve, co jsem já neuklízela. Byla jsem naprosto spokojená, je to příjemná a laskavá d
— Dagmar
Tereza
7 let zkušeností s hlídáním
Tereza hlídala moju 16-mesačnú dcérku. Bola som s ňou veľmi spokojná, sama prichádzala s nápadmi, čo nové bude s dcérkou robiť a kam sa s ňou vydá na
— Lucia
Veronika
5 let zkušeností s hlídáním
Slečna hlídala 11dní naší fenku AST a jsem naprosto nadšená a spokojená. Dostávali jsme pravidelné informace, fotografie i videa, fenka měla úžasnou p
— Hana
Libuše
35 let zkušeností s hlídáním
Libuše se už několik měsíců stará o mou mámu. Od chvíle, kdy jsme se potkali, jsem věděla, že Libuše je úžasná. Na první setkání a od té doby je organ
— Veronica
Renata
25 let zkušeností s hlídáním
Teta Renat nám hlídala dcerku jednou týdně od dvou do tří let. Ačkoliv začátky nebyly úplně jednoduché a dcerka plakávala, zanedlouho si ji velmi oblí
— Adriana
Barbora
9 let zkušeností s hlídáním
Bára je fajnová hlídačka, děti ji měly rády. Většinu času spolu trávily venku, takže já měla čas na domácí práce, které s dětmi není úplně jednoduché
— Aneta
Michaela
7 let zkušeností s hlídáním
Míša hlídá naše roční dvojčátka aktuálně druhým měsícem. Je vidět, že zkušenosti má, ať už se jedná o automatické natření nožiček v kočárku krémem s U
— Nikol
Rosala
8 let zkušeností s hlídáním
Rósa hlídala mé dva syny (1 a 4 roky) po dobu několika měsíců. S klidným svědomím mohu říci, že je to nejlepší chůva, jakou jsme kdy měli. Děti si ji
— Hana
Jana Reznickova
Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.
Aneta Sixtová
Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!